Trenutno smo nedostupni...

Informacije o turniru

Rezultati i plasman takmičara
Borbe
Vrtićanci B -20
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Benjamin Terzić - Šampion
2.
Afan Tinjak - Centar Hadžići
3.
Jusuf Čomor - Centar Hadžići
Vrtićanci B -22
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Noa Hukić - H Hvojnica
2.
Ajdin Hasić - Centar Hadžići
Vrtićanci B -26
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Rejjan Šahinović - Nur
2.
Davud Čizmić - Nur
Vrtićanci B -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Velid Selimović - Victory
2.
Vedad Sultanic - Centar Hadžići
Vrtićanci A - 24
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Abas Ramic - Tešanj
2.
Liam Kuđeljić - Novi Grad Sarajevo
3.
Omer Bajrić - Centar Hadžići
Vrtićanci A - 27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Eren Karaminxhoja - Ulcinj
2.
Ajdin Agić - Sarajevo
3.
Harun Muminović - Centar Hadžići
3.
Rejan Sejdić - Željezničar
Vrtićanci A - 30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ahmed Alajbegović - Nur
2.
Luka Miličević - H Hvojnica
3.
Adi Abdulahagic - Željezničar
3.
Vedad Hasanović - Centar Hadžići
Vrtićanci A - 33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lejan Kobilica - Nur
2.
Kan Mehić - Sarajevo
3.
Nedim Kusturica - Šampion
Vrtićanci A - 36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emrah Višnjić - Novi Grad Sarajevo
Vrtićanci A - 43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Imran Dagoja - Bugojno
Mlađi kadeti B -24
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anur Sarić - Šampion
2.
Muhamed Turnadžić - Centar Hadžići
Mlađi kadeti A -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Damir Gačanin - Šampion
2.
Ahmed Šabanović - Novi Grad Sarajevo
3.
Emrah Hamzakadić - Bugojno
Mlađi kadeti B -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Harun Selimović - Victory
2.
Amer Sofić - Zenica
3.
Kerim Opanković - Centar Hadžići
3.
Fatih Hrustić - Nur
Mlađi kadeti A -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amar Odobašić - Nur
2.
Berin Mujkić - Alfa
3.
Riad Dervishi - Ulcinj
3.
Danin Kobilica - Nur
Mlađi kadeti B -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Daris Fehratović - Olimpic Sarajevo
2.
Rejan Hubijar - Željezničar
3.
Leon Tomić - Šampion
3.
Ismail Omanović - H Hvojnica
Mlađi kadeti A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Alan Zahirović - Olimpic Sarajevo
2.
Hakush Fici - Ulcinj
3.
Emin Đulić - Victory
Mlađi kadeti B -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Arman Mujezinović - Start
2.
Tomislav Falak - Čapljina
3.
Elmin Odobašić - Nur
3.
Alan Goloman - Fokus
Mlađi kadeti A -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Eldar Kubat - Rudar
2.
Zahid Šabović - Olimpic Sarajevo
Mlađi kadeti A -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dženad Hrustić - Zenica
2.
Adam Tubin - Novi Grad Sarajevo
3.
Anas Tukar - Bugojno
Mlađi kadeti B -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Arslan Zukic - K Crni Labudovi Visoko
2.
Halid Muminović - Centar Hadžići
3.
Sami Beganović - Kwon Klopče
Mlađi kadeti B -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tanay Mlačo - Start
2.
Emel Šehović - Victory
3.
Marino Maganić - Magone Livno
3.
Nikša Keškić - Magone Livno
Mlađi kadeti A -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Deni Hodžić - H Hvojnica
2.
Dar Maričić - Olimpic Sarajevo
Mlađi kadeti B -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Denial Mimic - K Crni Labudovi Visoko
2.
Jakov Rešetar - Forteca KorČula
3.
Daris Turković - Fokus
3.
Amar Hasanović - Centar Hadžići
Mlađi kadeti B -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tarik Viteškić - Vogošća
2.
Ali Neal Srnja - Fokus
3.
Lazar Mlađen - Tigar
3.
Emin Bećirović - Sarajevo
Mlađi kadeti A -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Imran Tucakovic - Iskra
2.
Harun Lukovac - Novi Grad Sarajevo
Mlađi kadeti A +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Eldan Varka - H Hvojnica
2.
Sandro Plavšic - Rudar
Mlađi kadeti B +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mišo Čović - Tigar
2.
Emin Kusturica - Šampion
3.
Amel Kovač - Novi Grad Sarajevo
Kadet B -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Samir Mujidagić - K Crni Labudovi Visoko
2.
Marko Pranjić - Forteca KorČula
3.
Nahid Hasković - H Hvojnica
Kadet A -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emrah Becirovic - Šampion
2.
Adi Husejnovic - K Crni Labudovi Visoko
3.
Ibrahim Visca - K Crni Labudovi Visoko
Kadet A -45
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Benjamin Gačanin - Šampion
2.
Timur Sadiković - Olovo
3.
Harun Abazovic - K Crni Labudovi Visoko
3.
Kerim Aladžuz - Victory
Kadet B -45
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tarik Hecimovic - Start
2.
Omer Music - Mladost
3.
Faris Hrustić - Zenica
3.
Imran Mrkonja - Iskra
Kadet A -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ahmed Dizdar - Šampion
2.
Malik Samic - Željezničar
Kadet B -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Arman Drakovac - Šampion
2.
Adi Halilovic - Start
3.
Adin Hodžić - Novi Grad Sarajevo
Kadet B -53
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adijan Džabija - Šampion
2.
Harun Kremo - Sarajevo
3.
Leo Pergegaj - Forteca KorČula
Kadet B -57
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Vedad Šehić - Zenica
2.
Ismail Hodzic - K Crni Labudovi Visoko
3.
Ivan Skoko - Cro Star
Kadet A -57
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tin Jurešić - Kwon Klopče
2.
Ajnur Dizdarević - Zenica
3.
Emir Dizdarević - Zenica
3.
Irfan Đulić - Victory
Kadet A -61
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Afan Demirovic - Šampion
2.
Elmedin Tucakovic - Iskra
Kadet B -61
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Bakir Džehović - Šampion
2.
Matija Rešetar - Forteca KorČula
Kadet B -65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ibrahim Braco Harba - Šampion
2.
Ahmed Bašić - Bugojno
3.
Aleksa Mlađen - Tigar
Kadet B +65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Rijad Osmanagic - Željezničar
2.
Nikola Arar - Čapljina
3.
Gith Halidibrahim - Šampion
Kadet A +65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hamza Hasić - K Crni Labudovi Visoko
2.
Hamza Abazovic - K Crni Labudovi Visoko
Juniori -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ahmed Čavrk - Olimpic Sarajevo
2.
Riad Kozic - Željezničar
Juniori -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hamza Bahtanović - Šampion
2.
Mihailo Stanušić - Tigar
Juniori -63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ali Šurković - Olimpic Sarajevo
2.
Esed Ahmethodžić - Olimpic Sarajevo
3.
Enis Zec - Shenron
Juniori -68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Benjamin Ibrahimkadic - Tešanj
2.
Harun Bajraktarević - Šampion
Juniori -73
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Luka Vasić - Tigar
2.
Ernad Alap - Šampion
Juniori -78
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Leon Skenderović - Shenron
2.
Tarik Eminagić - Novi Grad Sarajevo
3.
Davud Pamuk - Zenica
Seniori Olympic -58
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hamza Bahtanović - Šampion
2.
Robert Osmanović - Centar Hadžići
Seniori Olympic -68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Harun Bajraktarević - Šampion
Seniori Olympic +80
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dženan Kozić - Centar Hadžići
Vrtićanke B -22
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Šejma Čavčić - Victory
2.
Ajna Hasanović - Centar Hadžići
Vrtićanke B -24
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adna Kadrić - Tkd Željezničar
2.
Majra Husić - Šampion
3.
Farah Šarić - Novi Grad Sarajevo
Vrtićanke A -24
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ajša Smolo - Nur
2.
Amina Porča - Olimpic Sarajevo
3.
Emina Alić - Novi Grad Sarajevo
3.
Nives Stanić - Orašje
Vrtićanke A -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lucija Mlinarević - Čapljina
2.
Aiša Kopić - Olimpic Sarajevo
3.
Nur Bišanović - Novi Grad Sarajevo
3.
Ajla Škulj - Nur
Vrtićanke A -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Esma Sabanovic - Tešanj
2.
Nora Višo - Olimpic Sarajevo
3.
Iman Muhić - Šampion
3.
Alejna Ćato - Šampion
Vrtićanke A -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lina Muslić - Zenica
2.
Adna Softić - Olimpic Sarajevo
3.
Uma Omanović - Fokus
3.
Sara Milićević - Fokus
Vrtićanke A -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Merjem Dupovac - Centar Hadžići
Mlađe kadetkinje B -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amina Čolić - Dragon
2.
Amna Kobiljak - Victory
3.
Cvita Kalinić - Tk Metalac Zagreb
3.
Hena Latifović - Victory
Mlađe kadetkinje A -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lamija Helja - Nur
2.
Esma Hasanovic - Tešanj
3.
Amina Ahmic - Tešanj
3.
Rahma Mujkić - Novi Grad Sarajevo
Mlađe kadetkinje B -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lamija Škulj - Nur
2.
Aria Skakić - Tigar
3.
Tiva Mlačo - Start
Mlađe kadetkinje B -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ajša Pjano - Šampion
2.
Gordana Radaš - Magone Livno
3.
Erina Osmanović - Shenron
Mlađe kadetkinje A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amanda Hukić - H Hvojnica
2.
Merima Vatreš - Škola Sporta Delfin
3.
Lejla Gaković - Škola Sporta Delfin
3.
Anida Mijoč - Nur
Mlađe kadetkinje A -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Karla Babić - Tk Metalac Zagreb
2.
Dzejna Pušćul - Nur
3.
Ema Mahmutović - Victory
3.
Esma Hajdarpašić - Victory
Mlađe kadetkinje B -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Medina Džafo - Novi Grad Sarajevo
2.
Zerina Alajbegović - Nur
3.
Lea Krešić - Cro Star
3.
Amna Laković - Novi Grad Sarajevo
Mlađe kadetkinje A -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lana Meštrović - Tk Metalac Zagreb
2.
Ena Husejnović - Victory
3.
Aylin Šarotić - Šampion
3.
Hana Kadrić - Željezničar
Mlađe kadetkinje B -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mia Vukadin - Magone Livno
2.
Mela Tinjak - Centar Hadžići
3.
Farah Burić - Novi Grad Sarajevo
3.
Kanita Hodžić - Fokus
Mlađe kadetkinje B -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Iva Marić - Cro Star
2.
Sumeja Ferhatović - Centar Hadžići
3.
Nirmela Golubić - Centar Hadžići
3.
Adna Opanković - Centar Hadžići
Mlađe kadetkinje A -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amina Muratović - Novi Grad Sarajevo
2.
Amna Šamić - Željezničar
3.
Dijana Ćosić - Magone Livno
Mlađe kadetkinje A -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Isra Zuban - Nur
2.
Sara Matić - Čapljina
3.
Nedžla Lokvančić - Olimpic Sarajevo
Mlađe kadetkinje B -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anja Stanušić - Tigar
2.
Medina Sjekirica - Čapljina
3.
Uma Muhić - Šampion
3.
Hana Kulenović - Šampion
Mlađe kadetkinje B +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Arduana Kumbara - Nur
2.
Uma Salkić - Zenica
3.
Lamija Đozo - Victory
3.
Hanna Fazlić - Centar Hadžići
Kadetkinje A -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Laura Kujačić - Novi Grad Sarajevo
2.
Asija Spahić - Zenica
Kadetkinje B -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nejra Muratović - Bugojno
2.
Arnela Palačkić - Bugojno
Kadetkinje A -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Irma Kulačić - Kwon Klopče
2.
Esma Ramić - Victory
3.
Merima Škulj - Nur
Kadetkinje B -44
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Arduana Spahić - Zenica
2.
Ema Mulahasanović - Nur
3.
Ruva Ličina - Novi Grad Sarajevo
3.
Rukajja Alajbegović - Nur
Kadetkinje A -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Edvina Cetin - Bugojno
2.
Lajla Ćebo - Victory
Kadetkinje A -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Esma Bahtanović - Šampion
2.
Maja Adilović - Zenica
3.
Alena Jovanović - Novi Grad Sarajevo
Kadetkinje B -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Arnela Škulj - Nur
2.
Farah Hadzibajrić - Šampion
3.
Ajda Bajrić - Nur
3.
Iman Alajbegović - Nur
Kadetkinje B -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ajna Husetović - Nur
2.
Ajla Omanović - H Hvojnica
3.
Inela Sakić - Novi Grad Sarajevo
3.
Mia Bubica - Željezničar
Kadetkinje A +59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lamija Alihodžić - Iskra
2.
Ilderina Gaković - Škola Sporta Delfin
3.
Amila Džinić - Victory
3.
Nadja Višo - Olimpic Sarajevo
Kadetkinje B +59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Melina Sejtarija - Željezničar
2.
Lana Džabija - Šampion
3.
Ella Goloman - Fokus
Juniorke -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Džejna Hamzić - Novi Grad Sarajevo
2.
Merjem Džambo - Zenica
3.
Yasaman Ghesmati - Mladost
3.
Hanadi Šarotić - Šampion
Juniorke -63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amila Karaga - Frenki Ključ
2.
Ella Nuci - Mladost
3.
Ajna Žunić - Victory
Juniorke +68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nihada Hodzic - Tešanj
2.
Alma Trakić - Victory
3.
Mona Fazlagić - Mladost
3.
Emina Višnjić - Olimpic Sarajevo
Seniorke Olympic -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Merhunisa Softić - Shenron

Kick
Kick (muški) -8 (2017)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Vedad Sultanic - Centar Hadžići
2.
Džan Žutić - Vogošća
3.
Danis Fehratović - Olimpic Sarajevo
3.
Jusuf Čomor - Centar Hadžići
Kick (muški) -7 (2016)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Afan Tinjak - Centar Hadžići
2.
Rijad Crneta - Škola Sporta Delfin
3.
Imran Kanlić - Olimpic Sarajevo
3.
Benjamin Terzić - Šampion
Kick (muški) -6 (2015)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jan Mujezinović - Šampion
2.
Davud Alićajić - Iskra
3.
Seid Kulović - Victory
3.
Omer Bajrić - Centar Hadžići
Kick (muški) -5 (2014)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Afan Alap - Šampion
2.
Ahmed Ramić - Centar Hadžići
3.
Harun Muminović - Centar Hadžići
3.
Vedad Hasanović - Centar Hadžići
Kick (muški) -4 (2013)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ante Milićević - Cro Star
2.
Muhamed Turnadžić - Centar Hadžići
3.
Amar Hasanović - Centar Hadžići
3.
Leon Tomić - Šampion
Kick (muški) -3 (2012)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Imran Tucakovic - Iskra
2.
Jakov Rešetar - Forteca KorČula
Kick (muški) -2 (2011)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ajnur Fišo - Iskra
2.
Sami Kučević - Olimpic Sarajevo
3.
Halid Muminović - Centar Hadžići
3.
Džan Zuko - Victory
Kick (muški) -1 (2010)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marko Pranjić - Forteca KorČula
2.
Matija Rešetar - Forteca KorČula
3.
Josip Milićević - Cro Star
IntelliKick (M) Kadeti
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adis Husejnović - Victory
2.
Elmedin Tucakovic - Iskra
IntelliKick (M) Juniori
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jamin Avdić - Šampion
InteliKick (M) - Seniori
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Almin Rizvo - Centar Hadžići
Kick (ženski) -8 (2017)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anela Topalović - Nur
2.
Majra Husić - Šampion
Kick (ženski) -7 (2016)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ajna Hasanović - Centar Hadžići
2.
Aleina Čaušević - Olimpic Sarajevo
Kick (ženski) -6 (2015)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sofia Lakic - Iskra
2.
Lajla Torlak - Škola Sporta Delfin
3.
Ejna Vatreš - Škola Sporta Delfin
3.
Asija Sijamić - Škola Sporta Delfin
Kick (ženski) -5 (2014)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mia Drežnjak - Cro Star
2.
Hailey Ibrahim Mohamed Nabil Ibrahim Khalil - Iskra
3.
Merjem Đedović - Victory
3.
Nejra Šabanić - Novi Grad Sarajevo
Kick (ženski) -4 (2013)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Klara Mioć - Kwon Klopče
2.
Adna Čabaravdić - Victory
3.
Zehra Đonko - Novi Grad Sarajevo
3.
Amina Čolić - Dragon
Kick (ženski) -3 (2012)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Iva Marić - Cro Star
2.
Sumeja Ferhatović - Centar Hadžići
Kick (ženski) -2 (2011)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Evelina Golubic - Iskra
2.
Nikol Marić - Cro Star
3.
Mela Tinjak - Centar Hadžići
3.
Hana Ismić - Škola Sporta Delfin
Kick (ženski) -1 (2010)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Merjem Bašić - Škola Sporta Delfin
2.
Samra Horman - Iskra
3.
Ana Drežnjak - Cro Star
3.
Mia Ivanković - Cro Star
InteliKick (Ž) - Kadetkinje
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lejla Šečić - Dragon
Kick Zenski 2009
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sara Čutura - Vogošća
Za sve dodatne informacije u vezi prijava takmičara pozovite:
Vedran Ćubela, +387 63 407 544.
Video Replay:
Almedin Bahtanović, +387 61 775 011.