Trenutno smo nedostupni...

Informacije o turniru

Rezultati i plasman takmičara
Sparing
Pioniri sparring 5-7 godina -25 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nermin Baraković - Falcon
3.
Andrej Vasić - Doboj
Pioniri sparring 5-7 godina -30 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Pavle Slijepčević - "stanari" Stanari
2.
Aleksandar Čupić - Doboj
3.
Jovan Kukrić - Doboj
3.
Uroš Kostić - "stanari" Stanari
Pioniri sparring 5-7 godina -35 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Danijel Todorić - "stanari" Stanari
2.
Nikola Jerinić - Sloga Prodamont Doboj
3.
Jovica Jović - "stanari" Stanari
3.
Jovica Popović - Hwarang
Pioniri sparring 5-7 godina + 35 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nikolaj Kovačević - "stanari" Stanari
2.
Jovan Samardžić - Romanija Pale
Mlađi kadeti sparring 8-10 godina -30 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Matej Lukić - Hwarang
2.
Dario Lazić - Rudar Stanari
3.
Ognjen Todorović - Doboj
3.
Miloš Bakajim - Rudar Stanari
Mlađi kadeti sparring 8-10 godina -35 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mihajlo Rupa - Prnjavor
2.
Radovan Savić - "stanari" Stanari
Mlađi kadeti sparring 8-10 godina -40 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Arsenije Pejčić - "stanari" Stanari
2.
Mladen Kitanović - "stanari" Stanari
Mlađi kadeti sparring 8-10 godina -50 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Damjan Jerinić - Sloga Prodamont Doboj
2.
Nikola Gojković - Rudar Stanari
Mlađi kadeti sparring 8-10 godina +50 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Armin Zejnić - Doboj
2.
Njegoš Zoranović - Hwarang
Stariji kadeti sparring 11-13 godina -35 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lazar Nježić - Prnjavor
2.
Luka Ševo - Romanija Pale
3.
Jovan Vinčić - Prnjavor
3.
Luka Todorović - Doboj
Stariji kadeti sparring 11-13 godina -40 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Aleksa Jotić - Rudar Stanari
2.
Matijas Kitić - Hwarang
3.
Aleksandar Bakajim - Rudar Stanari
3.
Nikola Barać - Prnjavor
Stariji kadeti sparring 11-13 godina -45 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Slobodan Đaković - Doboj
2.
Nikola Zoranović - Hwarang
3.
David Kojić - Falcon
Stariji kadeti sparring 11-13 godina -50 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Stefan Savić - Falcon
2.
Nikola Lakić - Falcon
3.
Mihajlo Malešević - Prnjavor
Stariji kadeti sparring 11-13 godina -55 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Milan Pantović - Prnjavor
2.
Nikola Klačar - Romanija Pale
3.
Marko Kosanović - Falcon
Stariji kadeti sparring 11-13 godina -60 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Kristijan Radišić - Falcon
2.
Ognjen Radišić - Falcon
3.
Miro Gojković - Rudar Stanari
Stariji kadeti sparring 11-13 godina +60 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dragan Milić - Šekovići
2.
Ognjen Batić - Bobić Laktaši
3.
Andrej Đurđević - Prnjavor
3.
Kristijan Savić - Romanija Pale
Mlađi juniori sparring 14-15 godina -45 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nikola Đukić - Falcon
Mlađi juniori sparring 14-15 godina -50 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marko Stanković - Sloga Prodamont Doboj
2.
Blaško Maksimović - Šekovići
Mlađi juniori sparring 14-15 godina -55 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Danijel Glišić - Šekovići
2.
Aleksandar Milanović - Falcon
Mlađi juniori sparring 14-15 godina -65 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nikola Đorđić - Šekovići
2.
Dubravko Lazić - "stanari" Stanari
3.
David Jović - Prnjavor
Mlađi juniori sparring 14-15 godina -70 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dobro Lazandić - Prnjavor
2.
David Čanić - Hwarang
3.
Mihajlo Todorović - Doboj
Mlađi juniori sparring 14-15 godina +70 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marko Josić - Rudar Stanari
2.
Dušan Domuz - Prnjavor
3.
Luka Pandurević - Falcon
3.
Ognjen Popović - Hwarang
Stariji juniori sparring 16-17 godina -63 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Kristijan Zekić - Šekovići
Stariji juniori sparring 16-17 godina -75 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mihajlo Radić - Falcon
2.
David Malešević - Prnjavor
Stariji juniori sparring 16-17 godina +75 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Luka Vlačić - Šekovići
2.
Ilie Daraban - Falcon
3.
Sava Dragaš - Romanija Pale
3.
Đorđe Bakajim - "stanari" Stanari
Seniori sparring 18-40 godina -64 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Slađan Anđelić - Falcon
Seniori sparring 18-40 godina -71 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Bogdan Jugović - Romanija Pale
Seniori sparring 18-40 godina -78 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Luka Bjeličić - Rudar Stanari
2.
Gabriel Daraban - Falcon
3.
Vojislav Mirković - Falcon
Seniori sparring 18-40 godina -85 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nemanja Jerinić - Sloga Prodamont Doboj
2.
Njegoš Jerinić - Sloga Prodamont Doboj
Seniori sparring 18-40 godina -92 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Aleksandar Bilinac - Romanija Pale
2.
Vlatkoo Gajek - Sloga Prodamont Doboj
Seniori sparring 18-40 godina +92 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Đorđe Lizdek - Romanija Pale
Pionirke sparring 5-7 godina -20 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Una Bajić - "stanari" Stanari
2.
Magdalena Jović - "stanari" Stanari
Pionirke sparring 5-7 godina -25 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emilija Šljivić - "stanari" Stanari
2.
Sara Todorić - "stanari" Stanari
3.
Lara Vidović - Falcon
Pionirke sparring 5-7 godina -30 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sofija Pejčić - "stanari" Stanari
2.
Lana Mačar - Romanija Pale
Mlađe kadetkinje sparring 8-10 godina -25 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Katarina Bajić - Rudar Stanari
Mlađe kadetkinje spparing 8-10 godina -30 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Varvara Škuljević - Sloga Prodamont Doboj
2.
Selena Jolić - Romanija Pale
3.
Lana Zelenika - Falcon
3.
Jelena Vinčić - Prnjavor
Mlađe kadetkinje sparring 8-10 godina -35 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nataša Milanović - Falcon
2.
Milica Đajić - "stanari" Stanari
Mlađe kadetkinje sparring 8-10 godina -40 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jovana Ristić - Hwarang
2.
Sofija Eraković - Falcon
3.
Tea Okilj - Romanija Pale
Mlađe kadetkinje sparring 8-10 godina -45 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sofija Simeunović - Falcon
2.
Armina Baraković - Falcon
Starije kadetkinje sparring 11-13 godina -30 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Milijana Jugović - Romanija Pale
Starije kadetkinje sparring 11-13 godina -40 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marijana Šiljegović - Romanija Pale
2.
Dajana Lazić - Rudar Stanari
3.
Anđela Savić - Falcon
3.
Sara Savić - "stanari" Stanari
Starije kadetkinje sparring 11-13 godina -45 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Una Živanić - Prnjavor
2.
Ema Stevanović - Hwarang
3.
Dora Kovačević - Prnjavor
3.
Milica Mitrović - Sloga Prodamont Doboj
Starije kadetkinje sparring 11-13 godina -50 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nikolina Đuranović - Sloga Prodamont Doboj
Starije kadetkinje sparring 11-13 godina -55 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Milica Nedić - Doboj
2.
Damjana Terzić - Romanija Pale
3.
Katarina Hercegovac - Falcon
Starije kadetkinje sparring 11-13 godina +55 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ana Krajišnik - Prnjavor
2.
Anja Vrhovac - Prnjavor
3.
Tamara Ristić - Sloga Prodamont Doboj
3.
Monika Gajanić - Prnjavor
Mlađe juniorke sparring 14-15 godina -50 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jovana Josić - Rudar Stanari
Mlađe juniorke sparring 14-15 godina -60 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ivana Spasojević - Doboj
2.
Jana Klačar - Romanija Pale
Mlađe juniorke sparring 14-15 godina +65 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dejana Ristić - Šekovići
2.
Lana Popović - Prnjavor
Starije juniorke sparring 16-17 godina -64 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marija Jerinić - "stanari" Stanari
Starije juniorke sparring 16-17 godina -70 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lana Đukić - Prnjavor
2.
Valentina Cvijanović - Hwarang
Starije juniorke sparring 16-17 godina +70 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ivana Ilić - Sloga Prodamont Doboj
2.
Jovana Blatnjak - "stanari" Stanari
3.
Anastasija Rauković - "stanari" Stanari
Seniorke sparring 18-40 godina -67 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ana Marija Kovačević - "stanari" Stanari

TUL
Pioniri 5-7 plavi pojas 4 i 3 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nikolaj Kovačević - "stanari" Stanari
Pioniri 5-7 žuti pojas 8 i 7 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jovan Samardžić - Romanija Pale
2.
Danijel Todorić - "stanari" Stanari
3.
Nermin Baraković - Falcon
3.
Nikola Jerinić - Sloga Prodamont Doboj
Mlađi kadeti 8-10 žuti pojas 8 i 7 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Miloš Bakajim - Rudar Stanari
2.
Dario Lazić - Rudar Stanari
3.
Damir Baraković - Falcon
3.
Marko Milanović - Falcon
Mlađi kadeti 8-10 crveni pojas 2 i 1 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Milica Sarić - Borac Ds
2.
Jovan Jungić - Student
3.
Dino Šljivić - Student
3.
Martina Petković - Borac Ds
Mlađi kadeti 8-10 zeleni pojas 6 i 5 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Matej Lukić - Hwarang
2.
Ognjen Todorović - Doboj
Mlađi kadeti 8-10 plavi pojas 4 i 3 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Damjan Jerinić - Sloga Prodamont Doboj
2.
Armin Zejnić - Doboj
3.
Njegoš Zoranović - Hwarang
3.
Nikola Gojković - Rudar Stanari
Stariji kadeti 11-13 crveni pojas 2 i 1 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dragan Milić - Šekovići
2.
Luka Todorović - Doboj
Stariji kadeti 11-13 žuti pojas 8 i 7 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Aleksandar Bakajim - Rudar Stanari
2.
Marko Kosanović - Falcon
3.
Aleksa Jotić - Rudar Stanari
3.
Nikola Lakić - Falcon
Stariji kadeti 11-13 zeleni pojas 6 i 5 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Matijas Kitić - Hwarang
2.
Ognjen Kusić - Prnjavor
3.
Stefan Savić - Falcon
3.
Mihajlo Malešević - Prnjavor
Stariji kadeti 11-13 plavi pojas 4 i 3 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nikola Barać - Prnjavor
2.
Andrej Đurđević - Prnjavor
3.
Slobodan Đaković - Doboj
3.
Nikola Zoranović - Hwarang
Mlađi juniori 14-15 žuti pojas 8 i 7 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
David Čanić - Hwarang
Mlađi juniori 14-15 crveni pojas 2 i 1 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marko Josić - Rudar Stanari
2.
Marko Stanković - Sloga Prodamont Doboj
3.
Blaško Maksimović - Šekovići
3.
Dušan Domuz - Prnjavor
Mlađi juniori 14-15 plavi pojas 4 i 3 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
David Jović - Prnjavor
2.
Dobro Lazandić - Prnjavor
3.
Nikola Đukić - Falcon
3.
Mihajlo Todorović - Doboj
Mlađi juniori 14-15 zeleni pojas 6 i 5 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Aleksandar Milanović - Falcon
Stariji juniori 16-17 plavi pojas 4 i 3 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Đorđe Bakajim - "stanari" Stanari
Stariji juniori 16-17 crni pojas 1.Dan
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Kristijan Zekić - Šekovići
2.
Luka Vlačić - Šekovići
Stariji juniori 16-17 crveni pojas 2 i 1 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mihajlo Radić - Falcon
2.
Sava Dragaš - Romanija Pale
3.
David Malešević - Prnjavor
3.
Ilie Daraban - Falcon
Seniori 18-40 crveni pojas 2 i 1 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Đorđe Lizdek - Romanija Pale
2.
Aleksandar Bilinac - Romanija Pale
3.
Gabriel Daraban - Falcon
3.
Vojislav Mirković - Falcon
Seniori 18-40 crni pojas 1.Dan
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Luka Bjeličić - Rudar Stanari
2.
Bogdan Jugović - Romanija Pale
Pionirke 5-7 žuti pojas 8 i 7 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marija Peulić - Prnjavor
2.
Elena Divčić - Prnjavor
3.
Anika Tripunović - Prnjavor
3.
Nikol Kuzmanović - Prnjavor
Mlađe kadetkinje 8-10 crveni pojas 2 i 1 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mateja Babić - Borac Ds
Mlađe kadetkinje 8-10 zeleni pojas 6 i 5 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jovana Ristić - Hwarang
2.
Varvara Škuljević - Sloga Prodamont Doboj
3.
Selena Jolić - Romanija Pale
3.
Iva Popović - Prnjavor
Mlađe kadetkinje 8-10 plavi pojas 4 i 3 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Irina Mirković - Falcon
Mlađe kadetkinje 8-10 žuti pojas 8 i 7 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lana Zelenika - Falcon
2.
Jelena Vinčić - Prnjavor
3.
Milica Đajić - "stanari" Stanari
3.
Sofija Eraković - Falcon
Starije kadetkinje 11-13 žuti pojas 8 i 7 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Damjana Terzić - Romanija Pale
2.
Dajana Lazić - Rudar Stanari
3.
Tamara Ristić - Sloga Prodamont Doboj
3.
Nikolina Đuranović - Sloga Prodamont Doboj
Starije kadetkinje 11-13 crveni pojas 2 i 1 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Milica Nedić - Doboj
2.
Milijana Jugović - Romanija Pale
3.
Monika Gajanić - Prnjavor
Starije kadetkinje 11-13 plavi pojas 4 i 3 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Katarina Hercegovac - Falcon
2.
Milica Mitrović - Sloga Prodamont Doboj
3.
Marijana Šiljegović - Romanija Pale
Starije kadetkinje 11-13 zeleni pojas 6 i 5 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Una Živanić - Prnjavor
2.
Anđela Savić - Falcon
3.
Dora Kovačević - Prnjavor
3.
Ema Stevanović - Hwarang
Mlađe juniorke 14-15 crveni pojas 2 i 1 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jana Klačar - Romanija Pale
2.
Jovana Josić - Rudar Stanari
Mlađe juniorke 14-15 plavi pojas 4 i 3 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ivana Spasojević - Doboj
Mlađe juniorke 14-15 zeleni pojas 6 i 5 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Bojana Sekulić - Romanija Pale
2.
Lana Popović - Prnjavor
Mlađe juniorke 14-15 crni pojas 1.Dan
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dejana Ristić - Šekovići
Starije juniorke 16-17 zeleni pojas 6 i 5 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Valentina Cvijanović - Hwarang
Starije juniorke 16-17 crveni pojas 2 i 1 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anastasija Rauković - "stanari" Stanari
2.
Lana Đukić - Prnjavor
Starije juniorke 16-17 crni pojas 1.Dan
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ivana Ilić - Sloga Prodamont Doboj
2.
Marija Jerinić - "stanari" Stanari
3.
Jovana Blatnjak - "stanari" Stanari
Seniorke 18-40 crni pojas 2.Dan
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ana Marija Kovačević - "stanari" Stanari
2.
Jovana Njegovan - Prnjavor

Kick
Za sve dodatne informacije u vezi prijava takmičara pozovite:
Vedran Ćubela, +387 63 407 544.
Video Replay:
Almedin Bahtanović, +387 61 775 011.