Trenutno smo nedostupni...

Informacije o turniru

Rezultati i plasman takmičara
Borbe
Vrtićanci B -20
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Petar Barbarić - H Hvojnica
2.
Vuk Drinić - Club Ljubija
Vrtićanci B -22
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Noa Hukić - H Hvojnica
2.
Edin Memišević - H Hvojnica
Vrtićanci B -26
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Stefan Vasilić - Club Ljubija
2.
Damjan Marić - Club Ljubija
Vrtićanci A - 24
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ismail Čatic - Rudar
2.
Dušan Kragulj - Club Ljubija
3.
Eldar Omanović - H Hvojnica
3.
Ante Šetka - Zrinjski
Vrtićanci A - 27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Luka Martinac - Zrinjski
2.
Uroš Guskić - Club Ljubija
3.
Stefan Cvijić - Club Ljubija
3.
Elvin Dizdarević - Zenica
Vrtićanci A - 30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ernad Neradin - H Hvojnica
2.
Ahmed Mazić - H Hvojnica
3.
Davut Tajić - K Crni Labudovi Visoko
3.
Ahmed Kovač - Rudar
Vrtićanci A - 33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Bilal Čatic - Rudar
2.
Milan Bucalo - Club Ljubija
3.
Zejd Polutan - H Hvojnica
Vrtićanci A - 39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Vasilije Vučenović - Club Ljubija
2.
Đorđe Mandić - Club Ljubija
Mlađi kadeti B -24
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Muhamed Turnadžić - Centar Hadžići
Mlađi kadeti B -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ivano Cvjetković - H Hvojnica
2.
Mihailo Jovanović - Club Ljubija
3.
Josip Mihaljević - Koryo Tg
3.
Ibrahim Fejzić - H Hvojnica
Mlađi kadeti A -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ismail Hercegovac - Bosna Visoko-moštre
2.
Amar Odobašić - Nur
3.
Marko Šetka - Zrinjski
3.
Kristijan Timarac - Club Ljubija
Mlađi kadeti A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marko Ištuk - Magone Livno
2.
Nikola Turudija - Skorpion
3.
Demir Pehlivan - H Hvojnica
3.
Dani Beganovic - K Crni Labudovi Visoko
Mlađi kadeti B -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tarik Beganović - Club Ljubija
2.
Đorđe Gnjatić - Club Ljubija
3.
Ismail Omanović - H Hvojnica
3.
Mirza Pehlivan - H Hvojnica
Mlađi kadeti A -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Božidar Pilipović - Club Ljubija
2.
Marko Dolić - Magone Livno
Mlađi kadeti B -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ante Leto - Koryo Tg
2.
Osman Zečević - H Hvojnica
3.
Andrej Kazimirović - Specijalac
3.
Lazar Vučković - Club Ljubija
Mlađi kadeti A -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dženad Hrustić - Zenica
2.
Anas Tukar - Bugojno
3.
Emanuel Pecirep - H Hvojnica
Mlađi kadeti B -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Omer Osmić - Bosna Visoko-moštre
2.
Arslan Zukic - K Crni Labudovi Visoko
3.
Nikša Keškić - Magone Livno
3.
Jovan Lilić - Specijalac
Mlađi kadeti A -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Miloš Stojanović - Club Ljubija
2.
Deni Hodžić - H Hvojnica
Mlađi kadeti B -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Denial Mimic - K Crni Labudovi Visoko
2.
Edin Kadric - Rudar
Mlađi kadeti A -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Zejd Klisura - H Hvojnica
2.
Marin Musa - H Hvojnica
Mlađi kadeti B -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ivan Ćavar - Magone Livno
2.
Jovan Sobot - Skorpion
Mlađi kadeti B -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Njegoš Jeličić - Club Ljubija
2.
Amel Kovač - Novi Grad Sarajevo
Mlađi kadeti A +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Eldan Varka - H Hvojnica
2.
Jusuf Buljina - H Hvojnica
Mlađi kadeti B +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
David Rezo - Cro Star
2.
Adnan Selimović - H Hvojnica
Kadet A -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Petar Dolić - Magone Livno
2.
Fran Mirko Pervan - Magone Livno
3.
Marko Gnjatić - Club Ljubija
Kadet B -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Samir Mujidagić - K Crni Labudovi Visoko
2.
Nahid Hasković - H Hvojnica
3.
Aleksandar Jovanović - Club Ljubija
3.
Andrej Raković - Club Ljubija
Kadet B -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ibrahim Visca - K Crni Labudovi Visoko
2.
Nermin Husejinovic - K Crni Labudovi Visoko
3.
Sulejman Berbić - H Hvojnica
Kadet A -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Luka Krpan - Susedgrad Sokol
2.
Harun Abazovic - K Crni Labudovi Visoko
3.
Nikola Anić - Susedgrad Sokol
Kadet A -45
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Boris GavriĆ - Poskok PosuŠje
2.
Emin Mehić - Magone Livno
Kadet B -45
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ajman Čolaković - Novi Grad Sarajevo
2.
Dean Gadžić - Novi Grad Sarajevo
3.
Arman Kulić - Bosna Visoko-moštre
3.
Adin Orman - H Hvojnica
Kadet B -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adi Husejnovic - K Crni Labudovi Visoko
2.
Rijad Bureković - H Hvojnica
Kadet A -53
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emir Dizdarević - Zenica
2.
Ajnur Dizdarević - Zenica
3.
Ivano ZlopaŠa - Poskok PosuŠje
3.
Ahmed Mamela - Bosna Visoko-moštre
Kadet B -53
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Vedad Šehić - Zenica
2.
Nikola Kotoraš - Club Ljubija
Kadet A -57
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tin Jurešić - Kwon Klopče
2.
Gabrijel Varenica - Susedgrad Sokol
3.
Roko Baković - Zrinjski
Kadet B -61
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Matej Dankić - Cro Star
Kadet B +65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hamza Abazovic - K Crni Labudovi Visoko
2.
Niko Leto - Koryo Tg
3.
Filip Petrović - Specijalac
Kadet A +65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Antonio Rezo - Cro Star
2.
Muhamed Drinić - H Hvojnica
Juniori -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ante Kovač - K BuŠko Blato
2.
Vedad Pehlivan - H Hvojnica
Juniori -63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nemanja Knežević - Club Ljubija
2.
Ismail Buza - Rudar
3.
Mihael Kovač - K BuŠko Blato
Juniori -73
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Rijad Ahmic - K Crni Labudovi Visoko
2.
Marko Jeftić - Club Ljubija
3.
Amer Pehlivan - H Hvojnica
Juniori +78
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jakov Perković - Magone Livno
2.
Antonio Ban - H Hvojnica
3.
Davud Pamuk - Zenica
Seniori Olympic +80
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anto Džepić - H Hvojnica
2.
Dženan Kozić - Centar Hadžići
3.
Ranko Milušić - H Hvojnica
Vrtićanke B -20
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jana Mandić - Club Ljubija
Vrtićanke A -24
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nives Stanić - Orašje
2.
Amna Zerdo - K Crni Labudovi Visoko
3.
Stasa Zgonjanin - Skorpion
Vrtićanke A -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adna Crnica - Iskra
2.
Monika Kapulica - K BuŠko Blato
3.
Aiša Kopić - Olimpic Sarajevo
Vrtićanke A -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sumejra Spahić - Zenica
2.
Tajra Kajevic - Bosna Visoko-moštre
Vrtićanke A -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lina Muslić - Zenica
2.
Petra Bukvić - Cro Star
3.
Elena Bajić - Club Ljubija
3.
Ajna Sultanić - Centar Hadžići
Vrtićanke A -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marija Trepanic - Club Ljubija
Mlađe kadetkinje B -24
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Rahma Mujkić - Novi Grad Sarajevo
2.
Nedzla Music - Skorpion
Mlađe kadetkinje B -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Katarina Mamić - K BuŠko Blato
2.
Alejna Kulić - Bosna Visoko-moštre
3.
AnĐa TomiĆ - Poskok PosuŠje
Mlađe kadetkinje B -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Kristina Kapulica - K BuŠko Blato
2.
Nejla Imamovic - Rudar
3.
Tea Fijan - Mladost Luka
3.
Lamija Hasković - H Hvojnica
Mlađe kadetkinje A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amanda Hukić - H Hvojnica
2.
Dzejna Pušćul - Nur
Mlađe kadetkinje B -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lea Krešić - Cro Star
2.
Doris Zlomislić - Cro Star
3.
Merjem Mehić - Magone Livno
3.
Nikol Marić - Cro Star
Mlađe kadetkinje B -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sofija Vukotić - Club Ljubija
2.
Medina Džafo - Novi Grad Sarajevo
3.
Amina Ganić - Bosna Visoko-moštre
Mlađe kadetkinje A -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nika Dragović - Zrinjski
2.
Berina Purišević - Bosna Visoko-moštre
3.
Marta Barbarić - H Hvojnica
3.
Petra Martinac - Zrinjski
Mlađe kadetkinje B -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nika Halambek - Mladost Luka
2.
Sumeja Ferhatović - Centar Hadžići
3.
Ena Čeligija - Novi Grad Sarajevo
Mlađe kadetkinje A -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Iva Šetka - Zrinjski
2.
Anesa Zrno - Bosna Visoko-moštre
3.
Dijana Ćosić - Magone Livno
Mlađe kadetkinje B -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Iva Marić - Cro Star
2.
Sarah Husejnovic - K Crni Labudovi Visoko
3.
Petra Babić - Specijalac
Mlađe kadetkinje B -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Asja Muftić - Bosna Visoko-moštre
2.
Barbara Oroz - H Hvojnica
Mlađe kadetkinje B +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Uma Salkić - Zenica
2.
Hanna Fazlić - Centar Hadžići
3.
Ana Mamić - K BuŠko Blato
3.
Petra LonČar - Poskok PosuŠje
Kadetkinje A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adela Fafulovic - Iskra
2.
Arnela Palačkić - Bugojno
Kadetkinje A -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Irma Kulačić - Kwon Klopče
2.
Zora Landeka - Koryo Tg
3.
Lana Stanić - Orašje
Kadetkinje A -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Edvina Cetin - Bugojno
2.
Arduana Spahić - Zenica
Kadetkinje A -44
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anamarija MiliČeviĆ - Poskok PosuŠje
2.
Adna Šahić - Bosna Visoko-moštre
3.
Šejla Brkić - Bosna Visoko-moštre
Kadetkinje A -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nataša Ilić - Club Ljubija
2.
Ajda Bajrić - Nur
3.
Leonarda Krišto - K BuŠko Blato
Kadetkinje B -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Medina Alihodzic - K Crni Labudovi Visoko
2.
Karla Barišić - Šujica
3.
Marija Mamić - K BuŠko Blato
3.
Jovana Lilić - Specijalac
Kadetkinje B -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Iva Šunjić - Cro Star
2.
Zehra Beganović - Club Ljubija
Kadetkinje A -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adna Berbić - Nur
2.
Darija Sučić - K BuŠko Blato
3.
Ružica Pavić - K BuŠko Blato
3.
Ivana Miloš - H Hvojnica
Kadetkinje A -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ivana Ćavar - Šujica
2.
Farah Žiga - Iskra
3.
Mia Babić - Club Ljubija
3.
Ajla Omanović - H Hvojnica
Kadetkinje B -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nika Rezo - Poskok PosuŠje
2.
Mihaela Janjić - Orašje
3.
Inela Sakić - Novi Grad Sarajevo
Kadetkinje A -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Katarina Tolo - Magone Livno
2.
Ilma Ražanica - Novi Grad Sarajevo
Kadetkinje B +59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sara Čolaković - Centar Hadžići
Kadetkinje A +59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Azra Klisura - H Hvojnica
2.
Marija Bago - Poskok PosuŠje
3.
Tajra Schweibert - Novi Grad Sarajevo
Juniorke -52
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Rijalda Buza - Rudar
2.
Belma Osmanović - H Hvojnica
3.
Katarina Kobaš - Orašje
Juniorke -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Katarina Kapulica - K BuŠko Blato
2.
Nikolina Damjanovic - Skorpion
3.
Nađa Šuman - Novi Grad Sarajevo
3.
Nedzma Alihodzic - K Crni Labudovi Visoko
Juniorke -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ivana Kapulica - K BuŠko Blato
2.
Merjem Džambo - Zenica
Juniorke -63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dženeta Kadrić - Bosna Visoko-moštre
2.
Amila Karaga - Frenki Ključ
Juniorke -68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Merjem Omerinović - Bugojno
2.
Lana Knežević - H Hvojnica
Seniorke Olympic +67
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Alena Pavić - Bugojno

Kick
Kick (muški) -8 (2017)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Vedad Sultanic - Centar Hadžići
2.
Edin Memišević - H Hvojnica
Kick (muški) -7 (2016)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Fran Ćavar - Cro Star
2.
Petar Barbarić - H Hvojnica
3.
Noa Hukić - H Hvojnica
3.
Slavko LonČar - Poskok PosuŠje
Kick (muški) -6 (2015)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Imran Efendic - Iskra
2.
Zejd Polutan - H Hvojnica
3.
Eldar Omanović - H Hvojnica
3.
Leo Iviš - H Hvojnica
Kick (muški) -5 (2014)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ahmed Mazić - H Hvojnica
2.
Ernad Neradin - H Hvojnica
Kick (muški) -4 (2013)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
David Rezo - Cro Star
2.
Ibrahim Fejzić - H Hvojnica
3.
Mirza Pehlivan - H Hvojnica
3.
Muhamed Turnadžić - Centar Hadžići
Kick (muški) -3 (2012)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emanuel Pecirep - H Hvojnica
2.
Ismail Omanović - H Hvojnica
3.
Adnan Selimović - H Hvojnica
3.
Osman Zečević - H Hvojnica
Kick (muški) -2 (2011)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Deni Hodžić - H Hvojnica
2.
Zejd Klisura - H Hvojnica
3.
Jusuf Buljina - H Hvojnica
3.
Sami Kučević - Olimpic Sarajevo
Kick (ženski) -6 (2015)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adna Crnica - Iskra
Kick (ženski) -5 (2014)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Petra Bukvić - Cro Star
2.
Merjem Varka - H Hvojnica
Kick (ženski) -4 (2013)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Klara Mioć - Kwon Klopče
2.
Lamija Hasković - H Hvojnica
3.
Doris Zlomislić - Cro Star
Kick (ženski) -3 (2012)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amanda Hukić - H Hvojnica
2.
Marta Barbarić - H Hvojnica
3.
Iva Marić - Cro Star
Kick (ženski) -2 (2011)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nikol Marić - Cro Star
2.
Lea Krešić - Cro Star
3.
Azra Šuman - Novi Grad Sarajevo
3.
Barbara Oroz - H Hvojnica
Za sve dodatne informacije u vezi prijava takmičara pozovite:
Vedran Ćubela, +387 63 407 544.
Video Replay:
Almedin Bahtanović, +387 61 775 011.