Trenutno smo nedostupni...

Informacije o turniru

Rezultati i plasman takmičara
Borbe
Mlađi kadeti B -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marko Bakula - Poskok PosuŠje
2.
Jakov Krpan - Gacka
Mlađi kadeti B -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dominik Ledina - Gusar
2.
Boris Tafra - Gusar
3.
Josip Kovač - K BuŠko Blato
3.
Ivan BojoviĆ - Marjan
Mlađi kadeti A -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marko Šetka - Zrinjski
2.
Kristijan Timarac - Club Ljubija
3.
David Oroz - H Hvojnica
Mlađi kadeti B -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dominik Bota - Monter
2.
Ante Bilonić - Monter
3.
Ismail Omanović - H Hvojnica
3.
Filip BiŠko - Poskok PosuŠje
Mlađi kadeti A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marko Ištuk - Magone Livno
2.
Alan Zahirović - Olimpic Sarajevo
3.
Velid Čusto - Shenron
Mlađi kadeti B -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ante VujeviĆ - Imotski
2.
Josip Mamić - K BuŠko Blato
3.
Ivan Brdar - Magone Livno
3.
Stanko Ćavar - Poskok Kočerin
Mlađi kadeti A -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Božidar Pilipović - Club Ljubija
2.
Filip MatiĆ - Marjan
3.
Mihael Đuran - Dugo Selo
3.
Vito KarabatiĆ - Marjan
Mlađi kadeti A -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Omer Alijagić - Novi Grad Sarajevo
2.
Anas Tukar - Bugojno
3.
Hrvoje JeliĆ - Marjan
Mlađi kadeti B -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Duje Tafra - Gusar
2.
Ante Bašić - Monter
3.
Lovre Radomilja - Monter
3.
Marko Bevanda - Cro Star
Mlađi kadeti B -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nikša Keškić - Magone Livno
2.
Marino Maganić - Magone Livno
3.
Jakov Bota - Monter
3.
David Šego - Poskok PosuŠje
Mlađi kadeti A -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Miloš Stojanović - Club Ljubija
2.
Zvonimir AndrijaniĆ - Marjan
3.
Deni Hodžić - H Hvojnica
3.
Faris Katkić - Victory
Mlađi kadeti B -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Imran Karahmet - Olimpic Sarajevo
2.
Imran Hadžić - Koryo Tg
3.
Aleksej Novičić - Zvornik
Mlađi kadeti A -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Antonio RoŠČiĆ - Marjan
2.
Ivan Ćavar - Magone Livno
Mlađi kadeti B +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Eldan Varka - H Hvojnica
2.
Njegoš Jeličić - Club Ljubija
3.
Ivan Pehar - Zrinjski
3.
Stipe Renić - K BuŠko Blato
Kadet A -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Viljem Bezjak - St Kwan
2.
Fran Mirko Pervan - Magone Livno
3.
Petar Dolić - Magone Livno
3.
Nahid Hasković - H Hvojnica
Kadet A -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Teo Matković - Dugo Selo
2.
Andrija Gajic - Kozara Prijedor
3.
Mateo DujmoviĆ - Marjan
3.
Josip Leljak Žmalec - Dugo Selo
Kadet A -45
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Riad Jahjefendić - Magone Livno
2.
Šimun KurtiĆ - Marjan
3.
Nikola Anić - Susedgrad Sokol
3.
Miro KraljeviĆ - Imotski
Kadet A -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marin ĆurkoviĆ - Marjan
2.
Ivano ZlopaŠa - Poskok PosuŠje
3.
Ahmed Dizdar - Šampion
3.
Šimun TopiĆ - Poskok PosuŠje
Kadet A -53
Rb.
Takmičar - Klub
1.
David MiliĆeviĆ - Poskok PosuŠje
2.
Aid Šehić - Bugojno
3.
Duje Živkušić - Zrinjski
3.
Nidal Naser Eddin - Monter
Kadet A -57
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Gabrijel Varenica - Susedgrad Sokol
2.
Adrian Knežević - Magone Livno
3.
Ajnur Dizdarević - Zenica
3.
Vedad Šehić - Zenica
Kadet A -61
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Danilo Vukotić - Club Ljubija
2.
Dominik JukiĆ - Poskok PosuŠje
3.
Josip Bevanda - Cro Star
3.
Emir Dizdarević - Zenica
Kadet A -65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Afan Demirovic - Šampion
2.
Nikola Ćavar - Magone Livno
3.
Matej Dankić - Cro Star
3.
Zvonimir Ištuk - Magone Livno
Kadet A +65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nino Šeremet - Magone Livno
3.
Ante Barišić - Šujica
Juniori -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ahmed Čavrk - Olimpic Sarajevo
2.
Marijo Marunčić - Gusar
Juniori -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Luka ĆubeliĆ - Marjan
2.
Emrah Softić - Shenron
Juniori -63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mihael Kovač - K BuŠko Blato
2.
Enis Zec - Shenron
3.
Leon Josipović - Dugo Selo
Juniori -68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ivica Mihaljević - Magone Livno
2.
Lovre Poljak - Marjan
3.
Roko Šolić - Gusar
3.
Eugen Karakaš - Zaprešić
Juniori -73
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Luka ŠimiĆ - Marjan
2.
Abdulah Tiro - Koryo Tg
3.
Luka Gnjatović - Kozara Prijedor
Juniori -78
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Bruno ButuroviĆ - Marjan
2.
Miloš Jeličić - Club Ljubija
3.
Leon Skenderović - Shenron
Juniori +78
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Neven ČaljkuŠiĆ - Marjan
2.
Ivan Lemo - Marjan
3.
Matej Križanac - Koryo Tg
Mlađe kadetkinje B -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Božana Mioč - Magone Livno
2.
Katarina Mamić - K BuŠko Blato
3.
AnĐa TomiĆ - Poskok PosuŠje
3.
Mia BegiĆ - Poskok PosuŠje
Mlađe kadetkinje B -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Antea Kovačić - Monter
2.
Torka Stanić - Gusar
3.
Mia Bašić - Monter
3.
Đena Delić - Nur
Mlađe kadetkinje B -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jelena Marincel - Gacka
2.
Gordana Radaš - Magone Livno
3.
Una Tubin - Kozara Prijedor
3.
Anđelina Brzović - Šujica
Mlađe kadetkinje A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dobrila Šiško - Monter
2.
Amina Šahinović - Nur
3.
Merjem Mehić - Magone Livno
3.
Amanda Hukić - H Hvojnica
Mlađe kadetkinje B -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Cvita MikuliĆ - Imotski
2.
Ema BaŠiĆ - Poskok PosuŠje
3.
Lea Krešić - Cro Star
3.
Ajša Pjano - Šampion
Mlađe kadetkinje A -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ivana GajiĆ - Marjan
2.
Emina Mandžuka - Nur
3.
Ivona JerkoviĆ - Imotski
3.
Esma Hajdarpašić - Victory
Mlađe kadetkinje A -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dora Dimovski - Marjan
2.
Nika Dragović - Zrinjski
3.
Iva Šetka - Zrinjski
3.
Ena Husejnović - Victory
Mlađe kadetkinje B -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sofija Vukotić - Club Ljubija
2.
Klara EreŠ - Marjan
3.
Matea SabljiĆ - Poskok Kočerin
3.
Filipa Bakula - Poskok PosuŠje
Mlađe kadetkinje B -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lana Marincel - Gacka
2.
Cvijeta Gudelj - Imotski
3.
Nikol Bilonić - Monter
3.
Lea Mercier - Gusar
Mlađe kadetkinje A -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Petra Bašić - Monter
2.
Hatidža Alijagić - Novi Grad Sarajevo
3.
Mia LovriĆ - Marjan
3.
Dijana Ćosić - Magone Livno
Mlađe kadetkinje B -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Iva Marić - Cro Star
2.
Anisa Cerić - Victory
3.
Lara Pešić - Gusar
3.
Ena Tereza Mioč - Šujica
Mlađe kadetkinje B -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lucija ToliĆ - Imotski
2.
Katija Đerek - Imotski
3.
Ana Pašalić - Šujica
Mlađe kadetkinje B +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ana Mamić - K BuŠko Blato
2.
Petra LonČar - Poskok PosuŠje
3.
Ivana Bazina - Poskok Kočerin
Mlađe kadetkinje A +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lucija Zlendić - Monter
2.
Ilma Elkaz - Shenron
3.
Uma Salkić - Zenica
Kadetkinje A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hena Melez - Novi Grad Sarajevo
2.
Marina BiliĆ - Marjan
3.
Adela Fafulovic - Iskra
3.
Ita Šesto - Magone Livno
Kadetkinje A -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Petra UgleŠiĆ - Marjan
2.
Ejla Makaš - Novi Grad Sarajevo
3.
Marina RebiĆ - Imotski
3.
Sara Matasić - Gacka
Kadetkinje A -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Irma Kulačić - Kwon Klopče
2.
Nikolina Mudrinic - Kozara Prijedor
3.
Nina Golemac - Zrinjski
3.
Iva Bogut - Imotski
Kadetkinje A -44
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ana LuČiĆ - Marjan
2.
Petra Jerković - Imotski
3.
Edvina Cetin - Bugojno
3.
Tara Kozlica - Marjan
Kadetkinje A -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nika Vesanović - Monter
2.
Marijeta ErcegoviĆ - Marjan
3.
Ivona KramariĆ - Marjan
3.
Mihaela Ledina - Gusar
Kadetkinje A -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Klara UgleŠiĆ - Marjan
2.
Lara Marija Žagar - Susedgrad Sokol
3.
Adna Berbić - Nur
3.
Marta GrubiŠiĆ - Poskok PosuŠje
Kadetkinje A -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Natali Tadić - Imotski
2.
Darija Sučić - K BuŠko Blato
3.
Maja Petrović - Monter
3.
Ana Mia Veselinović - Kozara Prijedor
Kadetkinje A -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nina Borši Čizmić - Monter
2.
Lucija MiliČeviĆ - Poskok PosuŠje
3.
Mihaela Vrdoljak - Marjan
3.
Ivana Ćavar - Šujica
Kadetkinje A +59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Maja Srhoj - Marjan
2.
Emili Brkić - Zadar
3.
Maja Mladina - Marjan
3.
Gabrijela ZeČiĆ - Marjan
Juniorke -44
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lucija GrujiĆ - Marjan
2.
Mia StanojeviĆ - Marjan
Juniorke -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Vita MediĆ - Marjan
2.
Karmen JeloviĆ - Marjan
Juniorke -52
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Gabriela Jerković - Imotski
2.
Katarina Kapulica - K BuŠko Blato
3.
Belma Osmanović - H Hvojnica
3.
Saša V. Knežević - Magone Livno
Juniorke -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marija UgleŠiĆ - Marjan
2.
Marija Orlović - Magone Livno
3.
Anđela Brnas - Imotski
3.
Ena KurtiĆ - Marjan
Juniorke -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Fiilipa BaŠiĆ - Poskok PosuŠje
2.
Ivana Kapulica - K BuŠko Blato
3.
Merjem Džambo - Zenica
3.
Andrea Kasalo - Magone Livno
Juniorke -63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lara Franić - Monter
2.
Karla Lončar - Gacka
3.
Petra RebiĆ - Imotski
3.
Tea BoŽiĆ - Marjan
Juniorke -68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nika Vukoja - Poskok Kočerin
2.
Lara BlaŠkoviĆ - Marjan
Juniorke +68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tea Vuletić - Monter
2.
Lana Knežević - H Hvojnica
3.
Ružica Križanac - Koryo Tg
3.
Lajla Đozo - Victory

Kick
Kick (muški) -8 (2017)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Vedad Sultanic - Centar Hadžići
Kick (muški) -7 (2016)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ante Vulić - Magone Livno
2.
Filip Bilić - Magone Livno
3.
Fran Ćavar - Cro Star
3.
Slavko LonČar - Poskok PosuŠje
Kick (muški) -6 (2015)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Niko Krešić - Cro Star
2.
Petar Mandić - Magone Livno
3.
Gabriel Aleksandar Ćeško - Cro Star
3.
Marko Penjak - Magone Livno
Kick (muški) -5 (2014)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Petar Hrgić - Magone Livno
2.
Niko Vlašić - Magone Livno
3.
Jakov Lucović - Cro Star
3.
Danin Vrebac - Magone Livno
Kick (muški) -4 (2013)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ante Milićević - Cro Star
2.
Kristijan Grgić - Magone Livno
3.
Filip BiŠko - Poskok PosuŠje
3.
Luka Baković - Magone Livno
Kick (muški) -3 (2012)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
David Bevanda - Cro Star
2.
Stanko Ćavar - Poskok Kočerin
3.
Danijel Urošević - Magone Livno
Kick (muški) -1 (2010)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Josip Milićević - Cro Star
Kick (ženski) -8 (2017)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Gema Baković - Koryo Tg
2.
Nika Krišto - Koryo Tg
Kick (ženski) -7 (2016)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marita Perić - Koryo Tg
2.
Mirna Lukač - Šujica
3.
Lucija Perić - Koryo Tg
Kick (ženski) -6 (2015)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nikol Cikojević - Magone Livno
2.
Nives Stanić - Orašje
3.
Sofija Ivanković - Magone Livno
3.
Marta Mihaljević - Magone Livno
Kick (ženski) -5 (2014)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Elena Pelivan - Magone Livno
2.
Mia Drežnjak - Cro Star
3.
Petra Šeremet - Magone Livno
3.
Lucija BaraĆ - Poskok PosuŠje
Kick (ženski) -4 (2013)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mia BegiĆ - Poskok PosuŠje
2.
Paula BegiĆ - Poskok PosuŠje
3.
Eva Ramljak - Poskok PosuŠje
3.
Lucija ĆoriĆ - Poskok PosuŠje
Kick (ženski) -3 (2012)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jelena Ćeško - Cro Star
2.
Iva Marić - Cro Star
Kick (ženski) -2 (2011)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Evelina Golubic - Iskra
2.
Lea Krešić - Cro Star
Kick (ženski) -1 (2010)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mia Ivanković - Cro Star
2.
Lana Stanić - Orašje
3.
Karla Maganić - Magone Livno
3.
Ivona Mamić - Magone Livno
Kick Zenski 2009
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lamija Milak - Magone Livno
2.
Marija Kasalo - Magone Livno
3.
Petra Mamić - Magone Livno
Za sve dodatne informacije u vezi prijava takmičara pozovite:
Vedran Ćubela, +387 63 407 544.
Video Replay:
Almedin Bahtanović, +387 61 775 011.