Trenutno smo nedostupni...

Informacije o turniru

Borbe

Mlađi kadeti
Rb.
Takmičar
Klub
Kategorija
Bor
Pob
Bod
Raz
1.
Club Ljubija
Mlađi kadeti A -43
2
2
4
3
2.
Club Ljubija
Mlađi kadeti A -36
2
2
4
3
3.
Marjan
Mlađi kadeti A -51
1
1
2
2
4.
Magone Livno
Mlađi kadeti A -33
1
1
2
2
5.
Zrinjski
Mlađi kadeti A -30
1
1
2
2
6.
Novi Grad Sarajevo
Mlađi kadeti A -39
1
1
2
1
7.
Bugojno
Mlađi kadeti A -39
2
1
3
1
8.
Marjan
Mlađi kadeti A -36
2
1
3
1
9.
Dugo Selo
Mlađi kadeti A -36
2
1
3
0
10.
Marjan
Mlađi kadeti A -43
2
1
2
0
11.
Olimpic Sarajevo
Mlađi kadeti A -33
2
1
2
0
12.
Club Ljubija
Mlađi kadeti A -30
2
1
2
0
13.
Marjan
Mlađi kadeti A -36
2
1
2
-1
14.
H Hvojnica
Mlađi kadeti A -43
1
0
1
-1
15.
Magone Livno
Mlađi kadeti A -36
1
0
1
-1
16.
Magone Livno
Mlađi kadeti A -51
1
0
0
-2
17.
Victory
Mlađi kadeti A -43
1
0
0
-2
18.
Marjan
Mlađi kadeti A -39
1
0
0
-2
19.
Nur
Mlađi kadeti A -36
1
0
0
-2
20.
Shenron
Mlađi kadeti A -33
1
0
0
-2
21.
H Hvojnica
Mlađi kadeti A -30
1
0
0
-2
Kadeti
Rb.
Takmičar
Klub
Kategorija
Bor
Pob
Bod
Raz
1.
Club Ljubija
Kadet A -61
3
3
6
4
2.
Magone Livno
Kadet A -45
3
3
6
4
3.
Susedgrad Sokol
Kadet A -57
3
3
6
3
4.
Šampion
Kadet A -65
3
3
5
4
5.
Poskok PosuŠje
Kadet A -53
3
3
4
4
6.
Dugo Selo
Kadet A -41
2
2
4
4
7.
St Kwan
Kadet A -37
2
2
4
4
8.
Marjan
Kadet A -49
2
2
4
3
9.
Magone Livno
Kadet A +65
2
1
3
3
10.
Marjan
Kadet A -45
4
3
7
5
11.
Bugojno
Kadet A -53
3
2
4
4
12.
Kozara Prijedor
Kadet A -41
3
2
4
2
13.
Susedgrad Sokol
Kadet A -45
3
2
3
0
14.
Poskok PosuŠje
Kadet A -61
2
1
3
1
15.
Magone Livno
Kadet A -57
2
1
3
1
16.
Šampion
Kadet A -45
2
1
3
0
17.
Magone Livno
Kadet A -65
2
1
2
1
18.
Zenica
Kadet A -57
2
1
2
0
19.
Monter
Kadet A -53
2
1
2
0
20.
K BuŠko Blato
Kadet A -45
2
1
2
0
21.
Imotski
Kadet A -45
2
1
2
0
22.
Dugo Selo
Kadet A -41
2
1
2
0
23.
Marjan
Kadet A -41
2
1
2
0
24.
Magone Livno
Kadet A -37
2
1
2
0
25.
Poskok PosuŠje
Kadet A -49
2
1
2
-1
26.
Magone Livno
Kadet A -65
1
0
1
-1
27.
Kwon Klopče
Kadet A -61
1
0
1
-1
28.
Zenica
Kadet A -57
1
0
1
-1
29.
Marjan
Kadet A -57
1
0
1
-1
30.
Šampion
Kadet A -49
1
0
1
-1
31.
Poskok PosuŠje
Kadet A -49
1
0
1
-1
32.
Cro Star
Kadet A -45
1
0
1
-1
33.
Imotski
Kadet A -45
1
0
1
-1
34.
Magone Livno
Kadet A -45
1
0
0
-1
35.
Šujica
Kadet A +65
1
0
0
-2
36.
Cro Star
Kadet A -65
1
0
0
-2
37.
Magone Livno
Kadet A -65
1
0
0
-2
38.
Zenica
Kadet A -61
1
0
0
-2
39.
Cro Star
Kadet A -61
1
0
0
-2
40.
Zrinjski
Kadet A -57
1
0
0
-2
41.
Imotski
Kadet A -53
1
0
0
-2
42.
Zrinjski
Kadet A -53
1
0
0
-2
43.
Zrinjski
Kadet A -53
1
0
0
-2
44.
Šampion
Kadet A -53
1
0
0
-2
45.
Magone Livno
Kadet A -45
1
0
0
-2
46.
Gusar
Kadet A -45
1
0
0
-2
47.
Poskok PosuŠje
Kadet A -45
1
0
0
-2
48.
Magone Livno
Kadet A -41
1
0
0
-2
49.
Susedgrad Sokol
Kadet A -41
1
0
0
-2
50.
Zvornik
Kadet A -41
1
0
0
-2
51.
H Hvojnica
Kadet A -37
1
0
0
-2
52.
Magone Livno
Kadet A -37
1
0
0
-2
Juniori
Rb.
Takmičar
Klub
Kategorija
Bor
Pob
Bod
Raz
1.
Magone Livno
Juniori -68
3
3
6
6
2.
Marjan
Juniori -73
2
2
3
3
3.
Marjan
Juniori +78
1
1
2
2
4.
Marjan
Juniori -78
1
1
2
2
5.
Marjan
Juniori -59
1
1
2
2
6.
Olimpic Sarajevo
Juniori -55
1
1
2
2
7.
K BuŠko Blato
Juniori -63
1
1
2
1
8.
Shenron
Juniori -63
2
1
3
1
9.
Gusar
Juniori -68
2
1
2
0
10.
Marjan
Juniori -68
2
1
2
0
11.
Marjan
Juniori +78
2
1
2
-1
12.
Club Ljubija
Juniori -78
2
1
2
-1
13.
Koryo Tg
Juniori +78
1
0
1
-1
14.
Shenron
Juniori -78
1
0
1
-1
15.
Koryo Tg
Juniori -73
1
0
0
-1
16.
Kozara Prijedor
Juniori -73
1
0
0
-2
17.
Marjan
Juniori -68
1
0
0
-2
18.
Nur
Juniori -68
1
0
0
-2
19.
Zaprešić
Juniori -68
1
0
0
-2
20.
Dugo Selo
Juniori -63
1
0
0
-2
21.
Shenron
Juniori -59
1
0
0
-2
22.
Gusar
Juniori -55
1
0
0
-2
Mlađe kadetkinje
Rb.
Takmičar
Klub
Kategorija
Bor
Pob
Bod
Raz
1.
Monter
Mlađe kadetkinje A -33
3
3
5
4
2.
Monter
Mlađe kadetkinje A +51
2
2
4
4
3.
Monter
Mlađe kadetkinje A -43
2
2
4
4
4.
Marjan
Mlađe kadetkinje A -39
2
2
4
4
5.
Marjan
Mlađe kadetkinje A -36
2
2
4
3
6.
Nur
Mlađe kadetkinje A -33
3
2
5
3
7.
Imotski
Mlađe kadetkinje A -36
2
1
3
1
8.
Victory
Mlađe kadetkinje A -36
2
1
3
1
9.
Zrinjski
Mlađe kadetkinje A -39
2
1
2
0
10.
H Hvojnica
Mlađe kadetkinje A -33
2
1
2
0
11.
Nur
Mlađe kadetkinje A -36
2
1
2
-1
12.
Novi Grad Sarajevo
Mlađe kadetkinje A -43
3
1
2
0
13.
Zadar
Mlađe kadetkinje A -33
1
0
0
-1
14.
Shenron
Mlađe kadetkinje A +51
1
0
0
-2
15.
Zenica
Mlađe kadetkinje A +51
1
0
0
-2
16.
Marjan
Mlađe kadetkinje A -43
1
0
0
-2
17.
Magone Livno
Mlađe kadetkinje A -43
1
0
0
-2
18.
Victory
Mlađe kadetkinje A -39
1
0
0
-2
19.
Zrinjski
Mlađe kadetkinje A -39
1
0
0
-2
20.
Marjan
Mlađe kadetkinje A -36
1
0
0
-2
21.
Zrinjski
Mlađe kadetkinje A -36
1
0
0
-2
22.
Marjan
Mlađe kadetkinje A -33
1
0
0
-2
23.
Magone Livno
Mlađe kadetkinje A -33
1
0
0
-2
24.
Magone Livno
Mlađe kadetkinje A -33
1
0
0
-2
Kadetkinje
Rb.
Takmičar
Klub
Kategorija
Bor
Pob
Bod
Raz
1.
Marjan
Kadetkinje A +59
5
5
10
9
2.
Imotski
Kadetkinje A -55
4
4
8
8
3.
Marjan
Kadetkinje A -51
4
4
8
8
4.
Monter
Kadetkinje A -47
4
4
7
6
5.
Marjan
Kadetkinje A -44
3
3
6
6
6.
Monter
Kadetkinje A -59
3
3
6
5
7.
Kwon Klopče
Kadetkinje A -41
3
3
5
5
8.
Novi Grad Sarajevo
Kadetkinje A -33
2
2
4
3
9.
Marjan
Kadetkinje A -37
2
2
3
2
10.
Marjan
Kadetkinje A -47
4
3
7
5
11.
Marjan
Kadetkinje A +59
4
3
6
2
12.
Zadar
Kadetkinje A +59
4
3
6
2
13.
K BuŠko Blato
Kadetkinje A -55
4
3
4
2
14.
Poskok PosuŠje
Kadetkinje A -59
3
2
5
3
15.
Marjan
Kadetkinje A +59
3
2
4
2
16.
Marjan
Kadetkinje A +59
3
2
4
2
17.
Monter
Kadetkinje A -55
3
2
4
2
18.
Susedgrad Sokol
Kadetkinje A -51
3
2
4
2
19.
Gusar
Kadetkinje A -47
3
2
4
1
20.
Nur
Kadetkinje A -51
3
2
3
1
21.
Imotski
Kadetkinje A -44
3
2
3
1
22.
Marjan
Kadetkinje A -47
2
1
3
1
23.
Magone Livno
Kadetkinje A -47
2
1
3
1
24.
Novi Grad Sarajevo
Kadetkinje A -37
2
1
3
1
25.
Marjan
Kadetkinje A -33
2
1
3
0
26.
Marjan
Kadetkinje A -55
2
1
2
2
27.
Novi Grad Sarajevo
Kadetkinje A -44
2
1
2
1
28.
H Hvojnica
Kadetkinje A +59
2
1
2
0
29.
Marjan
Kadetkinje A +59
2
1
2
0
30.
Marjan
Kadetkinje A -59
2
1
2
0
31.
Šujica
Kadetkinje A -59
2
1
2
0
32.
Novi Grad Sarajevo
Kadetkinje A -55
2
1
2
0
33.
Kozara Prijedor
Kadetkinje A -55
2
1
2
0
34.
Marjan
Kadetkinje A -51
2
1
2
0
35.
Marjan
Kadetkinje A -51
2
1
2
0
36.
Marjan
Kadetkinje A -47
2
1
2
0
37.
Marjan
Kadetkinje A -47
2
1
2
0
38.
Marjan
Kadetkinje A -44
2
1
2
0
39.
H Hvojnica
Kadetkinje A -55
2
1
2
-1
40.
Dugo Selo
Kadetkinje A -55
2
1
2
-1
41.
Kozara Prijedor
Kadetkinje A -41
2
1
1
0
42.
Bugojno
Kadetkinje A -44
2
1
1
-1
43.
Poskok PosuŠje
Kadetkinje A -51
3
1
2
0
44.
Iskra
Kadetkinje A +59
2
0
2
0
45.
Zrinjski
Kadetkinje A -41
2
0
0
-1
46.
Zaprešić
Kadetkinje A +59
1
0
1
-1
47.
Gusar
Kadetkinje A +59
1
0
1
-1
48.
Victory
Kadetkinje A +59
1
0
1
-1
49.
Shenron
Kadetkinje A +59
1
0
1
-1
50.
Poskok Kočerin
Kadetkinje A -55
1
0
1
-1
51.
Marjan
Kadetkinje A -55
1
0
1
-1
52.
Iskra
Kadetkinje A -44
1
0
1
-1
53.
Iskra
Kadetkinje A -33
1
0
1
-1
54.
Zaprešić
Kadetkinje A +59
1
0
0
-1
55.
Cro Star
Kadetkinje A -51
1
0
0
-1
56.
Imotski
Kadetkinje A -37
1
0
0
-1
57.
Shenron
Kadetkinje A +59
1
0
0
-2
58.
Imotski
Kadetkinje A +59
1
0
0
-2
59.
Olimpic Sarajevo
Kadetkinje A +59
1
0
0
-2
60.
Zadar
Kadetkinje A +59
1
0
0
-2
61.
Shenron
Kadetkinje A +59
1
0
0
-2
62.
Marjan
Kadetkinje A -59
1
0
0
-2
63.
Magone Livno
Kadetkinje A -59
1
0
0
-2
64.
Gacka
Kadetkinje A -59
1
0
0
-2
65.
Marjan
Kadetkinje A -59
1
0
0
-2
66.
Marjan
Kadetkinje A -55
1
0
0
-2
67.
Shenron
Kadetkinje A -55
1
0
0
-2
68.
Marjan
Kadetkinje A -55
1
0
0
-2
69.
Poskok PosuŠje
Kadetkinje A -55
1
0
0
-2
70.
Marjan
Kadetkinje A -55
1
0
0
-2
71.
Cro Star
Kadetkinje A -51
1
0
0
-2
72.
Imotski
Kadetkinje A -51
1
0
0
-2
73.
Zaprešić
Kadetkinje A -51
1
0
0
-2
74.
Imotski
Kadetkinje A -51
1
0
0
-2
75.
Zaprešić
Kadetkinje A -51
1
0
0
-2
76.
Marjan
Kadetkinje A -47
1
0
0
-2
77.
K BuŠko Blato
Kadetkinje A -47
1
0
0
-2
78.
Gacka
Kadetkinje A -47
1
0
0
-2
79.
Monter
Kadetkinje A -47
1
0
0
-2
80.
Cro Star
Kadetkinje A -47
1
0
0
-2
81.
Marjan
Kadetkinje A -47
1
0
0
-2
82.
Victory
Kadetkinje A -47
1
0
0
-2
83.
Zaprešić
Kadetkinje A -44
1
0
0
-2
84.
Poskok PosuŠje
Kadetkinje A -44
1
0
0
-2
85.
Cro Star
Kadetkinje A -44
1
0
0
-2
86.
Marjan
Kadetkinje A -41
1
0
0
-2
87.
Imotski
Kadetkinje A -41
1
0
0
-2
88.
Gacka
Kadetkinje A -37
1
0
0
-2
89.
Magone Livno
Kadetkinje A -33
1
0
0
-2
Juniorke
Rb.
Takmičar
Klub
Kategorija
Bor
Pob
Bod
Raz
1.
Poskok PosuŠje
Juniorke -59
3
3
6
6
2.
Monter
Juniorke -63
3
3
5
4
3.
Marjan
Juniorke -55
2
2
4
4
4.
Imotski
Juniorke -52
2
2
4
2
5.
Monter
Juniorke +68
2
2
3
3
6.
Poskok Kočerin
Juniorke -68
1
1
2
2
7.
Marjan
Juniorke -44
1
1
2
2
8.
Marjan
Juniorke -49
1
1
2
1
9.
K BuŠko Blato
Juniorke -59
3
2
4
2
10.
Gacka
Juniorke -63
2
1
3
0
11.
H Hvojnica
Juniorke +68
2
1
2
1
12.
Magone Livno
Juniorke -55
2
1
2
0
13.
Marjan
Juniorke -55
2
1
2
0
14.
K BuŠko Blato
Juniorke -52
2
1
2
0
15.
Marjan
Juniorke -63
1
0
1
-1
16.
Magone Livno
Juniorke -52
1
0
1
-1
17.
Marjan
Juniorke -49
1
0
1
-1
18.
Frenki Ključ
Juniorke -63
1
0
0
-1
19.
H Hvojnica
Juniorke -52
1
0
0
-1
20.
Koryo Tg
Juniorke +68
1
0
0
-2
21.
Victory
Juniorke +68
1
0
0
-2
22.
Marjan
Juniorke -68
1
0
0
-2
23.
Imotski
Juniorke -63
1
0
0
-2
24.
Olimpic Sarajevo
Juniorke -59
1
0
0
-2
25.
Magone Livno
Juniorke -59
1
0
0
-2
26.
Shenron
Juniorke -59
1
0
0
-2
27.
Zenica
Juniorke -59
1
0
0
-2
28.
Imotski
Juniorke -55
1
0
0
-2
29.
Imotski
Juniorke -55
1
0
0
-2
30.
Marjan
Juniorke -44
1
0
0
-2

Kick

Kick muški
Rb.
Takmičar
Klub
Kategorija
Bor
Pob
Bod
Raz
1.
Cro Star
Kick (muški) -6 (2015)
3
3
162
85
2.
Magone Livno
Kick (muški) -5 (2014)
3
3
139
43
3.
Cro Star
Kick (muški) -4 (2013)
2
2
137
15
4.
Cro Star
Kick (muški) -3 (2012)
2
2
134
10
5.
Magone Livno
Kick (muški) -7 (2016)
2
2
100
43
6.
Magone Livno
Kick (muški) -6 (2015)
3
2
129
16
7.
Magone Livno
Kick (muški) -5 (2014)
3
2
80
12
8.
Cro Star
Kick (muški) -5 (2014)
3
2
75
-13
9.
Poskok PosuŠje
Kick (muški) -4 (2013)
2
1
127
17
10.
Magone Livno
Kick (muški) -4 (2013)
2
1
119
-5
11.
Cro Star
Kick (muški) -6 (2015)
2
1
74
-7
12.
Cro Star
Kick (muški) -7 (2016)
2
1
68
7
13.
Poskok PosuŠje
Kick (muški) -5 (2014)
2
1
66
-6
14.
Magone Livno
Kick (muški) -7 (2016)
2
1
66
-13
15.
Magone Livno
Kick (muški) -6 (2015)
2
1
66
-21
16.
Poskok PosuŠje
Kick (muški) -7 (2016)
2
1
63
-10
17.
Magone Livno
Kick (muški) -5 (2014)
2
1
0
0
18.
Magone Livno
Kick (muški) -3 (2012)
1
0
64
-8
19.
Poskok Kočerin
Kick (muški) -3 (2012)
1
0
60
-2
20.
Magone Livno
Kick (muški) -4 (2013)
1
0
56
-4
21.
Magone Livno
Kick (muški) -4 (2013)
1
0
41
-23
22.
Orašje
Kick (muški) -5 (2014)
1
0
39
-6
23.
Cro Star
Kick (muški) -6 (2015)
1
0
37
-1
24.
Poskok PosuŠje
Kick (muški) -6 (2015)
1
0
37
-10
25.
Poskok Kočerin
Kick (muški) -5 (2014)
1
0
31
-1
26.
Magone Livno
Kick (muški) -6 (2015)
1
0
28
-20
27.
Magone Livno
Kick (muški) -7 (2016)
1
0
25
-12
28.
Magone Livno
Kick (muški) -7 (2016)
1
0
21
-15
29.
Magone Livno
Kick (muški) -5 (2014)
1
0
19
-29
30.
Magone Livno
Kick (muški) -6 (2015)
1
0
19
-42
31.
Magone Livno
Kick (muški) -5 (2014)
1
0
0
0
32.
Magone Livno
Kick (muški) -5 (2014)
1
0
0
0
Kick ženski
Rb.
Takmičar
Klub
Kategorija
Bor
Pob
Bod
Raz
1.
Poskok PosuŠje
Kick (ženski) -4 (2013)
3
3
214
58
2.
Cro Star
Kick (ženski) -1 (2010)
2
2
144
3
3.
Magone Livno
Kick (ženski) -6 (2015)
2
2
95
27
4.
Magone Livno
Kick (ženski) -5 (2014)
2
2
47
13
5.
Magone Livno
Kick Zenski 2009
1
1
73
2
6.
Iskra
Kick (ženski) -2 (2011)
1
1
69
4
7.
Cro Star
Kick (ženski) -3 (2012)
1
1
69
3
8.
Koryo Tg
Kick (ženski) -7 (2016)
1
1
35
2
9.
Koryo Tg
Kick (ženski) -8 (2017)
1
1
30
30
10.
Poskok PosuŠje
Kick (ženski) -4 (2013)
3
2
170
10
11.
Poskok PosuŠje
Kick (ženski) -4 (2013)
3
2
149
35
12.
Orašje
Kick (ženski) -1 (2010)
2
1
151
5
13.
Magone Livno
Kick Zenski 2009
2
1
143
14
14.
Magone Livno
Kick (ženski) -1 (2010)
2
1
143
-5
15.
Poskok PosuŠje
Kick (ženski) -4 (2013)
2
1
132
3
16.
Orašje
Kick (ženski) -6 (2015)
2
1
77
-6
17.
Šujica
Kick (ženski) -7 (2016)
2
1
70
3
18.
Poskok PosuŠje
Kick (ženski) -5 (2014)
2
1
60
4
19.
Cro Star
Kick (ženski) -5 (2014)
2
1
58
-5
20.
Magone Livno
Kick (ženski) -6 (2015)
2
1
39
-1
21.
Cro Star
Kick (ženski) -1 (2010)
1
0
70
-2
22.
Magone Livno
Kick (ženski) -1 (2010)
1
0
68
-1
23.
Cro Star
Kick (ženski) -3 (2012)
1
0
66
-3
24.
Cro Star
Kick (ženski) -2 (2011)
1
0
65
-4
25.
Poskok PosuŠje
Kick (ženski) -4 (2013)
1
0
56
-11
26.
Magone Livno
Kick Zenski 2009
1
0
56
-16
27.
Koryo Tg
Kick (ženski) -7 (2016)
1
0
32
-5
28.
Poskok PosuŠje
Kick (ženski) -4 (2013)
1
0
32
-8
29.
Magone Livno
Kick (ženski) -5 (2014)
1
0
32
-12
30.
Magone Livno
Kick (ženski) -6 (2015)
1
0
31
-20
31.
Poskok PosuŠje
Kick (ženski) -4 (2013)
1
0
26
-17
32.
Magone Livno
Kick (ženski) -4 (2013)
1
0
25
-48
33.
Magone Livno
Kick (ženski) -4 (2013)
1
0
24
-22
34.
Šujica
Kick (ženski) -6 (2015)
1
0
0
0
35.
Magone Livno
Kick (ženski) -5 (2014)
1
0
0
0
36.
Koryo Tg
Kick (ženski) -8 (2017)
1
0
0
-30
Za sve dodatne informacije u vezi prijava takmičara pozovite:
Vedran Ćubela, +387 63 407 544.
Video Replay:
Almedin Bahtanović, +387 61 775 011.