Trenutno smo nedostupni...

Informacije o turniru

JUNI
25

Turnir

2.POSKOK KUP 2022

Uslovi za učestvovanje:
Posušje - GRADSKA SPORTSKA DVORANA POSUŠJE
Završena

Borbe

Mlađi kadeti
Rb.
Takmičar
Klub
Kategorija
Bor
Pob
Bod
Raz
1.
Iskra
Mlađi kadeti A -51
1
1
20
7
2.
Poskok PosuŠje
Mlađi kadeti A -43
1
0
0
0
3.
Poskok PosuŠje
Mlađi kadeti A -51
1
0
13
-7
Mlađi kadeti B
Rb.
Takmičar
Klub
Kategorija
Bor
Pob
Bod
Raz
1.
Gusar
Mlađi kadeti B -30
4
4
75
59
2.
K BuŠko Blato
Mlađi kadeti B -36
3
3
53
30
3.
Monter
Mlađi kadeti B -33
3
3
38
30
4.
Zrinjski
Mlađi kadeti B -27
2
2
54
43
5.
Zrinjski
Mlađi kadeti B -43
2
2
29
15
6.
Poskok PosuŠje
Mlađi kadeti B -39
2
2
17
3
7.
Poskok PosuŠje
Mlađi kadeti B +51
2
2
10
9
8.
Forteca KorČula
Mlađi kadeti B -51
1
1
10
10
9.
Forteca KorČula
Mlađi kadeti B -47
1
1
6
1
10.
K BuŠko Blato
Mlađi kadeti B -30
3
2
31
-6
11.
Imotski
Mlađi kadeti B -27
2
1
36
8
12.
Čapljina
Mlađi kadeti B -36
2
1
29
-2
13.
H Hvojnica
Mlađi kadeti B -33
2
1
28
2
14.
K BuŠko Blato
Mlađi kadeti B +51
2
1
22
16
15.
Monter
Mlađi kadeti B -36
2
1
18
-16
16.
K BuŠko Blato
Mlađi kadeti B -30
2
1
17
0
17.
Gusar
Mlađi kadeti B -30
2
1
13
-1
18.
Monter
Mlađi kadeti B -39
2
1
11
1
19.
Magone Livno
Mlađi kadeti B -43
2
1
7
-9
20.
K BuŠko Blato
Mlađi kadeti B +51
2
1
2
-3
21.
Poskok PosuŠje
Mlađi kadeti B -27
2
1
1
-27
22.
Poskok PosuŠje
Mlađi kadeti B -39
2
0
2
-2
23.
Cro Star
Mlađi kadeti B -36
1
0
21
-2
24.
Koryo Tg
Mlađi kadeti B -36
1
0
12
-8
25.
Monter
Mlađi kadeti B -30
1
0
11
-5
26.
Koryo Tg
Mlađi kadeti B -33
1
0
8
-14
27.
Monter
Mlađi kadeti B -39
1
0
7
-2
28.
Poskok PosuŠje
Mlađi kadeti B -43
1
0
7
-6
29.
Monter
Mlađi kadeti B -30
1
0
6
-8
30.
Zrinjski
Mlađi kadeti B -47
1
0
5
-1
31.
Monter
Mlađi kadeti B -36
1
0
3
-2
32.
Magone Livno
Mlađi kadeti B -30
1
0
3
-17
33.
Magone Livno
Mlađi kadeti B -33
1
0
2
-5
34.
Poskok PosuŠje
Mlađi kadeti B -30
1
0
2
-9
35.
Poskok PosuŠje
Mlađi kadeti B -27
1
0
2
-24
36.
Gusar
Mlađi kadeti B +51
1
0
1
-1
37.
Poskok Kočerin
Mlađi kadeti B -43
1
0
0
0
38.
Imotski
Mlađi kadeti B -27
1
0
0
0
39.
Čapljina
Mlađi kadeti B -51
1
0
0
-10
40.
Zrinjski
Mlađi kadeti B -33
1
0
0
-13
41.
Koryo Tg
Mlađi kadeti B -30
1
0
0
-13
42.
Cro Star
Mlađi kadeti B +51
1
0
0
-21
Kadeti
Rb.
Takmičar
Klub
Kategorija
Bor
Pob
Bod
Raz
1.
Poskok PosuŠje
Kadet A -53
2
2
52
46
2.
Kwon Klopče
Kadet A -57
2
2
36
30
3.
H Hvojnica
Kadet A -37
1
1
22
10
4.
Poskok PosuŠje
Kadet A -61
1
1
11
8
5.
Imotski
Kadet A +65
1
1
0
0
6.
Poskok PosuŠje
Kadet A -45
3
2
34
24
7.
Poskok PosuŠje
Kadet A -49
2
1
37
30
8.
Imotski
Kadet A -49
2
1
30
-10
9.
Poskok PosuŠje
Kadet A -45
2
1
8
-8
10.
Poskok PosuŠje
Kadet A +65
2
1
0
0
11.
Iskra
Kadet A -53
2
0
2
-21
12.
Monter
Kadet A -37
1
0
12
-10
13.
Susedgrad Sokol
Kadet A -57
1
0
6
-6
14.
Zenica
Kadet A -53
1
0
4
-25
15.
Cro Star
Kadet A -61
1
0
3
-8
16.
Poskok PosuŠje
Kadet A -49
1
0
3
-20
17.
Imotski
Kadet A -45
1
0
2
-16
18.
Susedgrad Sokol
Kadet A +65
1
0
0
0
19.
Proleter
Kadet A -45
1
0
0
0
20.
Zrinjski
Kadet A -57
1
0
0
-24
Kadeti B
Rb.
Takmičar
Klub
Kategorija
Bor
Pob
Bod
Raz
1.
Cro Star
Kadet B -57
1
1
8
1
2.
Cro Star
Kadet B -45
1
1
2
2
3.
Cro Star
Kadet B -57
2
1
12
1
4.
Zrinjski
Kadet B -57
1
0
3
-2
5.
K BuŠko Blato
Kadet B -45
1
0
0
-2
Juniori
Rb.
Takmičar
Klub
Kategorija
Bor
Pob
Bod
Raz
1.
Forteca KorČula
Juniori +78
1
1
21
7
2.
Koryo Tg
Juniori +78
1
0
14
-7
Mlađe kadetkinje
Rb.
Takmičar
Klub
Kategorija
Bor
Pob
Bod
Raz
1.
H Hvojnica
Mlađe kadetkinje A -33
2
2
77
61
2.
Monter
Mlađe kadetkinje A -43
1
1
31
20
3.
Zrinjski
Mlađe kadetkinje A -36
1
1
21
14
4.
Zrinjski
Mlađe kadetkinje A -43
1
0
11
-20
5.
Monter
Mlađe kadetkinje A -33
1
0
11
-20
6.
Zrinjski
Mlađe kadetkinje A -36
1
0
7
-14
7.
Susedgrad Sokol
Mlađe kadetkinje A -33
1
0
5
-41
Mlađe kadetkinje B
Rb.
Takmičar
Klub
Kategorija
Bor
Pob
Bod
Raz
1.
Monter
Mlađe kadetkinje B -39
4
4
37
27
2.
Imotski
Mlađe kadetkinje B -33
3
3
72
53
3.
Poskok PosuŠje
Mlađe kadetkinje B -24
3
3
56
42
4.
K BuŠko Blato
Mlađe kadetkinje B -30
3
3
27
13
5.
Gusar
Mlađe kadetkinje B -43
3
3
23
19
6.
Poskok PosuŠje
Mlađe kadetkinje B -36
2
2
40
31
7.
H Hvojnica
Mlađe kadetkinje B -47
2
2
39
30
8.
Monter
Mlađe kadetkinje B +51
2
2
24
24
9.
K BuŠko Blato
Mlađe kadetkinje B -27
2
2
23
15
10.
Zenica
Mlađe kadetkinje B -51
1
1
11
9
11.
Magone Livno
Mlađe kadetkinje B -33
3
2
53
13
12.
Magone Livno
Mlađe kadetkinje B -33
3
2
44
-2
13.
Cro Star
Mlađe kadetkinje B -43
3
2
34
16
14.
Monter
Mlađe kadetkinje B -30
3
2
31
13
15.
Monter
Mlađe kadetkinje B -39
3
2
27
20
16.
Monter
Mlađe kadetkinje B -33
2
1
37
20
17.
Gusar
Mlađe kadetkinje B -30
2
1
34
26
18.
Monter
Mlađe kadetkinje B -30
2
1
25
16
19.
Magone Livno
Mlađe kadetkinje B -39
2
1
22
14
20.
Čapljina
Mlađe kadetkinje B -47
2
1
21
-13
21.
Poskok Kočerin
Mlađe kadetkinje B -36
2
1
17
-19
22.
Gusar
Mlađe kadetkinje B -36
2
1
15
3
23.
Magone Livno
Mlađe kadetkinje B -24
2
1
15
-11
24.
Gusar
Mlađe kadetkinje B -43
2
1
12
-12
25.
Poskok PosuŠje
Mlađe kadetkinje B -43
2
1
10
-7
26.
Cro Star
Mlađe kadetkinje B -39
2
1
9
-5
27.
Imotski
Mlađe kadetkinje B -51
2
1
8
-4
28.
Magone Livno
Mlađe kadetkinje B -36
2
1
7
-8
29.
Poskok Kočerin
Mlađe kadetkinje B +51
2
1
2
-19
30.
Imotski
Mlađe kadetkinje B -33
2
1
1
-22
31.
Magone Livno
Mlađe kadetkinje B -33
3
1
18
-9
32.
Cro Star
Mlađe kadetkinje B -33
1
0
19
-9
33.
Imotski
Mlađe kadetkinje B -47
1
0
12
-7
34.
Magone Livno
Mlađe kadetkinje B -27
1
0
8
-15
35.
Mladost Luka
Mlađe kadetkinje B -24
1
0
8
-16
36.
Poskok Kočerin
Mlađe kadetkinje B -47
1
0
7
-10
37.
Poskok Kočerin
Mlađe kadetkinje B -30
1
0
6
-28
38.
Poskok Kočerin
Mlađe kadetkinje B -43
1
0
5
-3
39.
Monter
Mlađe kadetkinje B -43
1
0
5
-4
40.
Monter
Mlađe kadetkinje B -33
1
0
4
-4
41.
Čapljina
Mlađe kadetkinje B -24
1
0
4
-6
42.
Imotski
Mlađe kadetkinje B -24
1
0
4
-9
43.
Poskok PosuŠje
Mlađe kadetkinje B -30
1
0
4
-17
44.
Cro Star
Mlađe kadetkinje B -33
1
0
3
-11
45.
Koryo Tg
Mlađe kadetkinje B -36
1
0
2
-3
46.
Poskok PosuŠje
Mlađe kadetkinje B -36
1
0
2
-4
47.
Poskok PosuŠje
Mlađe kadetkinje B +51
1
0
1
-1
48.
Čapljina
Mlađe kadetkinje B -51
1
0
1
-5
49.
Poskok PosuŠje
Mlađe kadetkinje B -39
1
0
1
-6
50.
Poskok Kočerin
Mlađe kadetkinje B -43
1
0
1
-9
51.
Poskok Kočerin
Mlađe kadetkinje B -43
1
0
0
0
52.
Poskok PosuŠje
Mlađe kadetkinje B -33
1
0
0
0
53.
Poskok PosuŠje
Mlađe kadetkinje B -27
1
0
0
0
54.
Mladost Luka
Mlađe kadetkinje B -39
1
0
0
-2
55.
Poskok Kočerin
Mlađe kadetkinje B +51
1
0
0
-4
56.
Mladost Luka
Mlađe kadetkinje B -30
1
0
0
-4
57.
Koryo Tg
Mlađe kadetkinje B -39
1
0
0
-11
58.
Poskok Kočerin
Mlađe kadetkinje B -39
1
0
0
-17
59.
Poskok PosuŠje
Mlađe kadetkinje B -30
1
0
0
-19
60.
Susedgrad Sokol
Mlađe kadetkinje B -39
1
0
0
-20
61.
Cro Star
Mlađe kadetkinje B -33
1
0
0
-29
Kadetkinje
Rb.
Takmičar
Klub
Kategorija
Bor
Pob
Bod
Raz
1.
Imotski
Kadetkinje A -51
2
2
36
36
2.
Gusar
Kadetkinje A +59
2
2
19
12
3.
Imotski
Kadetkinje A -47
1
1
42
20
4.
Iskra
Kadetkinje A -33
1
1
37
34
5.
Poskok PosuŠje
Kadetkinje A -59
1
1
22
22
6.
Imotski
Kadetkinje A -44
1
1
21
18
7.
Kwon Klopče
Kadetkinje A -37
1
1
6
6
8.
Šujica
Kadetkinje A -55
1
1
0
0
9.
Imotski
Kadetkinje A -41
2
1
26
20
10.
K BuŠko Blato
Kadetkinje A -51
3
2
14
-7
11.
Poskok Kočerin
Kadetkinje A -41
2
1
21
-19
12.
Poskok Kočerin
Kadetkinje A -55
2
1
8
2
13.
Imotski
Kadetkinje A -59
2
1
5
-21
14.
Poskok PosuŠje
Kadetkinje A -47
1
0
22
-20
15.
Imotski
Kadetkinje A -41
1
0
14
-1
16.
Student
Kadetkinje A -55
1
0
6
-2
17.
Gusar
Kadetkinje A +59
1
0
6
-3
18.
Koryo Tg
Kadetkinje A -59
1
0
4
-1
19.
Poskok PosuŠje
Kadetkinje A -51
1
0
3
-11
20.
Poskok PosuŠje
Kadetkinje A -44
1
0
3
-18
21.
Imotski
Kadetkinje A -33
1
0
3
-34
22.
Imotski
Kadetkinje A +59
1
0
1
-9
23.
Imotski
Kadetkinje A -51
1
0
0
0
24.
Imotski
Kadetkinje A -37
1
0
0
-6
25.
Forteca KorČula
Kadetkinje A -51
1
0
0
-18
Kadetkinje B
Rb.
Takmičar
Klub
Kategorija
Bor
Pob
Bod
Raz
1.
Monter
Kadetkinje B -55
3
3
7
5
2.
Imotski
Kadetkinje B -41
2
2
23
21
3.
Forteca KorČula
Kadetkinje B -51
2
2
11
10
4.
Iskra
Kadetkinje B -59
2
2
1
1
5.
Zenica
Kadetkinje B -37
1
1
36
34
6.
Monter
Kadetkinje B -47
1
1
24
20
7.
Monter
Kadetkinje B -59
3
2
4
1
8.
Poskok PosuŠje
Kadetkinje B -51
2
1
6
-5
9.
Poskok PosuŠje
Kadetkinje B -55
2
1
3
-3
10.
Poskok PosuŠje
Kadetkinje B -47
1
0
4
-20
11.
Poskok PosuŠje
Kadetkinje B -59
1
0
2
-2
12.
Koryo Tg
Kadetkinje B -41
1
0
2
-16
13.
Magone Livno
Kadetkinje B -37
1
0
2
-34
14.
K BuŠko Blato
Kadetkinje B -55
1
0
1
-1
15.
Poskok PosuŠje
Kadetkinje B -55
1
0
1
-1
16.
Cro Star
Kadetkinje B -51
1
0
1
-4
17.
Koryo Tg
Kadetkinje B -59
1
0
0
0
18.
Poskok Kočerin
Kadetkinje B -59
1
0
0
0
19.
Koryo Tg
Kadetkinje B -55
1
0
0
0
20.
Poskok Kočerin
Kadetkinje B -51
1
0
0
-1
21.
K BuŠko Blato
Kadetkinje B -41
1
0
0
-5
Juniorke
Rb.
Takmičar
Klub
Kategorija
Bor
Pob
Bod
Raz
1.
Imotski
Juniorke -59
2
2
41
34
2.
Imotski
Juniorke -55
1
1
19
12
3.
Imotski
Juniorke -49
1
1
19
3
4.
Imotski
Juniorke -68
1
1
3
2
5.
K BuŠko Blato
Juniorke -59
2
1
22
10
6.
Poskok PosuŠje
Juniorke -59
2
1
19
-12
7.
Forteca KorČula
Juniorke -49
1
0
16
-3
8.
K BuŠko Blato
Juniorke -55
1
0
7
-12
9.
Poskok Kočerin
Juniorke -59
1
0
2
-10
10.
Poskok Kočerin
Juniorke -68
1
0
1
-2
11.
Zenica
Juniorke -59
1
0
0
-22

Kick

Kick muški
Rb.
Takmičar
Klub
Kategorija
Bor
Pob
Bod
Raz
1.
Cro Star
Kick (muški) -6 (2015)
3
3
161
47
2.
Magone Livno
Kick Muski 2017/2016
3
3
149
49
3.
Forteca KorČula
Kick (muški) -4 (2013)
3
3
148
33
4.
Poskok PosuŠje
Kick (muški) -5 (2014)
3
3
148
19
5.
TKD POSKOK POSUŠJE
Kick (muški) -3 (2012)
2
2
110
20
6.
Iskra
Kick Muski 2010/2009
1
1
54
25
7.
Poskok Kočerin
Kick (muški) -2 (2011)
1
1
0
0
8.
Cro Star
Kick (muški) -5 (2014)
4
3
191
19
9.
Poskok PosuŠje
Kick (muški) -4 (2013)
3
2
139
19
10.
Magone Livno
Kick Muski 2017/2016
3
2
135
14
11.
Poskok PosuŠje
Kick (muški) -6 (2015)
3
2
131
9
12.
Magone Livno
Kick (muški) -4 (2013)
2
1
97
5
13.
Magone Livno
Kick (muški) -6 (2015)
2
1
93
17
14.
Poskok PosuŠje
Kick Muski 2017/2016
2
1
92
19
15.
Poskok Kočerin
Kick (muški) -5 (2014)
2
1
90
7
16.
Cro Star
Kick (muški) -6 (2015)
2
1
89
-9
17.
TKD POSKOK POSUŠJE
Kick Muski 2017/2016
2
1
62
-9
18.
Imotski
Kick (muški) -5 (2014)
2
1
45
-7
19.
Iskra
Kick (muški) -3 (2012)
2
1
41
-15
20.
Taekwondo klub CRO STAR
Kick (muški) -3 (2012)
1
0
49
-5
21.
Magone Livno
Kick (muški) -6 (2015)
1
0
44
-4
22.
Imotski
Kick (muški) -4 (2013)
1
0
44
-11
23.
Imotski
Kick (muški) -4 (2013)
1
0
42
-4
24.
Poskok PosuŠje
Kick (muški) -5 (2014)
1
0
41
-1
25.
Imotski
Kick (muški) -5 (2014)
1
0
40
-16
26.
Poskok PosuŠje
Kick (muški) -5 (2014)
1
0
38
-8
27.
Cro Star
Kick Muski 2017/2016
1
0
37
-13
28.
Magone Livno
Kick (muški) -5 (2014)
1
0
36
-13
29.
Poskok PosuŠje
Kick Muski 2017/2016
1
0
35
-10
30.
Magone Livno
Kick (muški) -6 (2015)
1
0
33
-10
31.
Čapljina
Kick (muški) -4 (2013)
1
0
31
-19
32.
Cro Star
Kick (muški) -6 (2015)
1
0
31
-20
33.
Poskok PosuŠje
Kick (muški) -4 (2013)
1
0
30
-23
34.
Magone Livno
Kick (muški) -6 (2015)
1
0
30
-30
35.
Poskok PosuŠje
Kick Muski 2010/2009
1
0
29
-25
36.
Cro Star
Kick Muski 2017/2016
1
0
22
-26
37.
Poskok PosuŠje
Kick Muski 2017/2016
1
0
14
-24
38.
Cro Star
Kick (muški) -3 (2012)
1
0
0
0
39.
Poskok PosuŠje
Kick (muški) -5 (2014)
1
0
0
0
40.
Poskok Kočerin
Kick (muški) -2 (2011)
1
0
0
0
Kick ženski
Rb.
Takmičar
Klub
Kategorija
Bor
Pob
Bod
Raz
1.
Magone Livno
Kick (ženski) -2 (2011)
4
4
219
56
2.
Poskok Kočerin
Kick (ženski) -6 (2015)
3
3
163
43
3.
Poskok PosuŠje
Kick Zenski 2010/2009
3
3
161
31
4.
Iskra
Kick (ženski) -5 (2014)
3
3
157
42
5.
Poskok PosuŠje
Kick (ženski) -4 (2013)
3
3
148
13
6.
Cro Star
Kick (ženski) -3 (2012)
3
3
107
33
7.
Cro Star
Kick Zenski 2017/2016
2
2
41
7
8.
Poskok Kočerin
Kick Zenski 2010/2009
3
2
160
27
9.
Poskok Kočerin
Kick (ženski) -4 (2013)
3
2
144
12
10.
Cro Star
Kick (ženski) -2 (2011)
3
2
135
-5
11.
Čapljina
Kick (ženski) -6 (2015)
3
2
133
-20
12.
Magone Livno
Kick (ženski) -3 (2012)
3
2
89
-4
13.
Poskok Kočerin
Kick Zenski 2010/2009
2
1
109
23
14.
Poskok Kočerin
Kick (ženski) -6 (2015)
2
1
107
22
15.
Poskok PosuŠje
Kick (ženski) -4 (2013)
2
1
106
16
16.
Poskok Kočerin
Kick (ženski) -2 (2011)
2
1
103
21
17.
Cro Star
Kick (ženski) -4 (2013)
2
1
101
11
18.
Poskok Kočerin
Kick Zenski 2010/2009
2
1
98
3
19.
Cro Star
Kick (ženski) -5 (2014)
2
1
96
15
20.
Poskok Kočerin
Kick (ženski) -5 (2014)
2
1
81
-20
21.
Poskok PosuŠje
Kick (ženski) -4 (2013)
2
1
79
-16
22.
Poskok PosuŠje
Kick Zenski 2017/2016
2
1
77
6
23.
Poskok Kočerin
Kick (ženski) -2 (2011)
2
1
43
-9
24.
Poskok Kočerin
Kick (ženski) -4 (2013)
1
0
51
-2
25.
Cro Star
Kick (ženski) -3 (2012)
1
0
47
-3
26.
Magone Livno
Kick (ženski) -5 (2014)
1
0
46
-1
27.
Poskok PosuŠje
Kick (ženski) -2 (2011)
1
0
45
-2
28.
Poskok PosuŠje
Kick (ženski) -4 (2013)
1
0
45
-19
29.
Cro Star
Kick Zenski 2010/2009
1
0
43
-6
30.
Poskok PosuŠje
Kick (ženski) -6 (2015)
1
0
43
-10
31.
Poskok PosuŠje
Kick (ženski) -2 (2011)
1
0
43
-12
32.
Magone Livno
Kick (ženski) -4 (2013)
1
0
42
-1
33.
Magone Livno
Kick (ženski) -6 (2015)
1
0
42
-2
34.
Imotski
Kick (ženski) -6 (2015)
1
0
41
-10
35.
Imotski
Kick (ženski) -4 (2013)
1
0
41
-14
36.
Poskok PosuŠje
Kick (ženski) -5 (2014)
1
0
36
-16
37.
Cro Star
Kick (ženski) -2 (2011)
1
0
36
-22
38.
Iskra
Kick Zenski 2010/2009
1
0
36
-22
39.
Poskok PosuŠje
Kick (ženski) -3 (2012)
1
0
35
-26
40.
Cro Star
Kick (ženski) -2 (2011)
1
0
35
-27
41.
Cro Star
Kick Zenski 2010/2009
1
0
34
-25
42.
Cro Star
Kick (ženski) -5 (2014)
1
0
33
-20
43.
Cro Star
Kick Zenski 2010/2009
1
0
33
-31
44.
Poskok PosuŠje
Kick (ženski) -6 (2015)
1
0
32
-23
45.
Poskok PosuŠje
Kick Zenski 2017/2016
1
0
30
-13
46.
Poskok PosuŠje
Kick (ženski) -2 (2011)
1
0
0
0
47.
Poskok PosuŠje
Kick (ženski) -3 (2012)
1
0
0
0
48.
Poskok PosuŠje
Kick (ženski) -3 (2012)
1
0
0
0
49.
Poskok PosuŠje
Kick Zenski 2017/2016
1
0
0
0
Za sve dodatne informacije u vezi prijava takmičara pozovite:
Vedran Ćubela, +387 63 407 544.
Video Replay:
Almedin Bahtanović, +387 61 775 011.