Trenutno smo nedostupni...

Informacije o turniru

MAJ
28

Turnir

“3-rd Ulcinj Trophy 2022”

Ulcinj - School Hall (primary school “MARSAL TITO”) Ulcinj, Tetosi bb, 85360, Montenegro.
Završena
Rezultati i plasman takmičara
Borbe
Vrtićanci B -18
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Roi Mehmeti - Ortek
2.
Filip Lazović - Budućnost
Vrtićanci B -22
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Noa Hukić - Savez Federacije Bih
2.
Arijan Asanović - Koryo Podgorica
Vrtićanci B -24
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Andrej Vešović - Budućnost
2.
Orhan Manci - Ortek
3.
Kleant Rama - Qendra Sportive Dyrrah
Vrtićanci B -26
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Petrit Rukaj - Koryo Podgorica
Vrtićanci A - 21
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lionet Brecani - Ortek
2.
Ensar Doda - Ulcinj
3.
Neil Elezi - Ortek
3.
Matija Knezevic - S 3
Vrtićanci A - 24
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Vladimir Golubović - Durmitor
2.
Diell Sejdiu - Puma
3.
Gani Resulbegu - Ulcinj
3.
Blend Mustafaj - Partizani
Vrtićanci A - 27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Eren Karaminxhoja - Ulcinj
2.
Ognjen Marić - Durmitor
3.
Blin Murati - Akademia Tiger
3.
Lazar Drakulović - Tk Akademac
Vrtićanci A - 30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sava Vujisic - S 3
2.
Ahmed Mazić - Savez Federacije Bih
3.
Relind Erkacej - Vllaznia
3.
Ensar Halilović - Savez Federacije Bih
Vrtićanci A - 33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Eron Hasandocaj - Vllaznia
2.
Matija Kruscic - S 3
3.
Luciano Mesi - Ortek
3.
Aiden Kallembi - Ortek
Vrtićanci A - 36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Aleksa Babić - Olimp
2.
Niša Ratković - Tk Akademac
Vrtićanci A - 43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mateo Gjonaj - Vllaznia
Mlađi kadeti A -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mario Zacellari - Apolonia
2.
Nermin Sulejmani - Ulcinj
3.
Zejd Brahja - Vllaznia
Mlađi kadeti B -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Antonio Norcia - Koryo Podgorica
2.
Xhozef Delija - Vllaznia
3.
Erdi Resulbegu - Ulcinj
3.
Lazar Knezevic - S 3
Mlađi kadeti A -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Vedad Derjahović - Savez Federacije Bih
2.
Riad Dervishi - Ulcinj
3.
Matej Lazović - Budućnost
3.
Vjons Buzi - Apolonia
Mlađi kadeti B -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Enriko Aramalli - Vllaznia
2.
Ivan Vujanović - Budućnost
3.
Uroš Begović - Tk Akademac
Mlađi kadeti A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Diell Munishi - Olympic Art
2.
Relja Komatina - Olimp
3.
Kiran Hykaj - Qendra Sportive Dyrrah
3.
Algen Hudhri - Qendra Sportive Dyrrah
Mlađi kadeti B -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Kosta Bulatović - Tk Akademac
2.
Gent Shala - House Of
3.
Sion Marashi - Vllaznia
3.
Vuk Božović - Tk Akademac
Mlađi kadeti B -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sava Matović - Budućnost
2.
Pavle Pelević - Tk Akademac
3.
Petar Radojičić - Tk Akademac
3.
Mulaz Čikić - Tk Akademac
Mlađi kadeti A -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Eldar Kubat - Savez Federacije Bih
2.
Omer Alijagić - Savez Federacije Bih
3.
Damjan Dubljevic - Montenegro Stars
3.
Eldar Čolak - Savez Federacije Bih
Mlađi kadeti B -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sami Beganović - Savez Federacije Bih
2.
Andrej Lazarević - Budućnost
3.
Arber Rukaj - Koryo Podgorica
3.
Anes Mustafa - Ulcinj
Mlađi kadeti A -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Drini Shehu - Vllaznia
2.
Noel Camaj - Vllaznia
Mlađi kadeti B -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Rajan Fani - Vllaznia
2.
Reis Berisha - Olympic Art
3.
Martin Balabusic - Montenegro Stars
3.
Aren Rushiti - Ortek
Mlađi kadeti A -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Viktor Golubović - Durmitor
2.
Briken Hysa - Tirana
3.
Faris Katkić - Savez Federacije Bih
3.
Deni Hodžić - Savez Federacije Bih
Mlađi kadeti B -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Olti Kuqi - Puma
2.
Lum Sejdiu - Akademia Tiger
3.
Miloš Vujović - Olimp
Mlađi kadeti B -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jovan Vuković - Olimp
2.
Vasilije Kažić - Budućnost
Mlađi kadeti A +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Erlind Duro - Apolonia
2.
Gerti Kuqi - Puma
3.
Sandro Plavšić - Savez Federacije Bih
Mlađi kadeti B +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Eldan Varka - Savez Federacije Bih
2.
Ali Neal Srnja - Savez Federacije Bih
3.
Uros Vujosevic - Budućnost
Kadet A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marko Pranjić - Forteca KorČula
2.
Enerik Sadiku - Qendra Sportive Dyrrah
3.
Danilo Ristanovic - S 3
Kadet B -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Erbline Bytyqi - Kt Malisheva
2.
Balsa Kuc - Montenegro Stars
Kadet A -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ahmed Mukača - Savez Federacije Bih
2.
Omer Mehmedovic - Savez Federacije Bih
Kadet A -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nail Alic - Savez Federacije Bih
2.
Aron Duka - Vllaznia
3.
Pelivan Merdanaj - Tirana
Kadet B -45
Rb.
Takmičar - Klub
1.
David Jurjević - Forteca KorČula
2.
Luka Lakovic - Montenegro Stars
3.
Luka Mijović - Koryo Podgorica
3.
Đorđe Đurišić - Budućnost
Kadet A -45
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mario Matoshi - Qendra Sportive Dyrrah
2.
Kidlin Kasaj - Tirana
3.
Adzic Novak - S 3
3.
Emrah Bećirović - Savez Federacije Bih
Kadet A -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Noel Hasa - Partizani
3.
Tarik Sutrović - Savez Federacije Bih
3.
Malik Samic - Savez Federacije Bih
Kadet B -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tarik Krečo - Savez Federacije Bih
2.
Orion Barjamaj - Apolonia
3.
Milun Džaković - Durmitor
Kadet A -53
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emin Demić - Savez Federacije Bih
2.
Pavle Jovićević - Tk Akademac
Kadet B -53
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Leo Pergegaj - Forteca KorČula
2.
Enes Bytyqi - Kt Malisheva
3.
Lazar Matović - Budućnost
3.
Adijan Džabija - Savez Federacije Bih
Kadet A -57
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Aldin Islamović - Savez Federacije Bih
2.
Tin Jurešić - Savez Federacije Bih
3.
Lazar Popović - Tk Akademac
Kadet B -61
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ibrahim Braco Harba - Savez Federacije Bih
2.
Mak Halppikangas - Savez Federacije Bih
Kadet A -61
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Enes Dushku - Ulcinj
2.
Josip Bevanda - Savez Federacije Bih
Kadet A -65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Antonio Rezo - Savez Federacije Bih
Kadet B +65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Gabriel Jankoviq - Ulcinj
2.
Predrag Vucinic - Montenegro Stars
3.
Viktor Katana - Olimp
3.
Adnan Mekic - Ulcinj
Kadet A +65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Elez Memišević - Savez Federacije Bih
Juniori -45
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Vasilije Nestorovicc - S 3
2.
Erjon Kananaj - Apolonia
3.
Sead Keta - Tirana
Juniori -48
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Xhunejd Haka - Tirana
Juniori -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mursel Keta - Tirana
2.
Orestis Gega - Tirana
3.
Riad Kozic - Savez Federacije Bih
3.
Osman Adilović - Savez Federacije Bih
Juniori -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Muhamed Čaluk - Savez Federacije Bih
2.
Reimon Zekaj - Vllaznia
3.
Xhoi Kaceli - Tirana
3.
Samed Softic - Alba
Juniori B -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Florent Llumnica - House Of
2.
Edri Hoti - Vllaznia
3.
Egis Lika - Qendra Sportive Dyrrah
Juniori B -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Alger Muhameti - Studenti
2.
Hasan Hadrović - Savez Federacije Bih
3.
Nesar Aruci - Vllaznia
3.
Kristijan Lulgjuraj - Alba
Juniori -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Fahrudin Adilović - Savez Federacije Bih
2.
Justi Malaj - Apolonia
3.
Adzija Ganjola - Montenegro Stars
3.
Mehmmed Čaluk - Savez Federacije Bih
Juniori -63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Elion Agushi - Olympic Art
2.
Esad Malaj - Vllaznia
3.
Abdullah Bejtić - Savez Federacije Bih
3.
Esed Ahmethodžić - Savez Federacije Bih
Juniori B -63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Kleo Jata - Studenti
Juniori -68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Muhamed Djonko - Savez Federacije Bih
3.
Jasin Mema - Albanet
Juniori B -73
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Luka Vasić - Tigar
Juniori -73
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jon Gashi - Olympic Art
2.
Vuk Vuletic - Montenegro Stars
3.
Leon Skenderović - Savez Federacije Bih
3.
Advan Gackic - Savez Federacije Bih
Juniori B -78
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anes Ćurić - TKD Savez Federacije BiH
2.
Emin Ljubuncic - Savez Federacije Bih
3.
Luka Vasić - Tigar
Juniori -78
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lazar Miovčić - Tigar
2.
Namik Kuric - Savez Federacije Bih
3.
Mladen ForetiĆ - Forteca KorČula
3.
Azgan Hidrej - Tirana
Juniori B +78
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Xhafer Paqarizi - Kt Malisheva
2.
Luka Nikolic - Montenegro Stars
3.
Ruben Cakolli - House Of
Juniori +78
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emir Radeljaš - Savez Federacije Bih
Seniori -58
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Eman Sarić - Savez Federacije Bih
2.
Rahim Trtovac - Savez Federacije Bih
3.
Aldin Softic - Alba
3.
Tedi Likometi - Studenti
Seniori -63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ibrahim Djonko - Savez Federacije Bih
2.
Kerim Omerbegović - Savez Federacije Bih
3.
Esad Malaj - Vllaznia
Seniori -68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Arnis Agushi - Olympic Art
2.
Faris Jusić - Savez Federacije Bih
3.
Omar Lila - Alpin
Seniori -74
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sadmir Habibović - Savez Federacije Bih
2.
Donado Mrruku - Alpin
3.
Vasilije Peruničić - Olimp
Seniori B -80
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Rilind Cakolli - House Of
Seniori -87
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emir Radeljaš - TKD Savez Federacije BiH
2.
Uros Raspopovic - Montenegro Stars
3.
Visar Uka - Olympic Art
3.
Adieni Bajrami - Tirana
Seniori B +87
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Boban Mitrovic - Montenegro Stars
Vrtićanke A -21
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Miryam Berberović - Savez Federacije Bih
2.
Erua Beka - Tirana
3.
Rea Nelaj - Ulcinj
3.
Vlera Dabovic - Ulcinj
Vrtićanke A -24
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Elios Spatari - Vllaznia
2.
Nikolija Ilic - Montenegro Stars
3.
Lana Boljević - Olimp
3.
Enluida Ajdini - Ortek
Vrtićanke A -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Milena Mladenović - Durmitor
2.
Mia Komatina - Olimp
Vrtićanke A -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tajra Kajevic - Savez Federacije Bih
2.
Alejna Ćato - Savez Federacije Bih
3.
Elia Golemi - Vllaznia
Vrtićanke A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Uma Omanović - Savez Federacije Bih
2.
Erina Tula - Ulcinj
Vrtićanke A -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Alba Mustafa - Ulcinj
2.
Tatjana Dubljevic - Montenegro Stars
Vrtićanke A -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sara Doda - Ulcinj
Mlađe kadetkinje A -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jana Mijovic - S 3
2.
Asila Beka - Tirana
Mlađe kadetkinje B -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adelisa Fafulovic - Savez Federacije Bih
2.
Amari Adhamidhi - Apolonia
3.
Teodora Bogdanović - Tk Akademac
Mlađe kadetkinje A -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amina Šahinović - Savez Federacije Bih
2.
Nestorovic Marija - S 3
3.
Ema Stojku - Qendra Sportive Dyrrah
3.
Đena Delić - Savez Federacije Bih
Mlađe kadetkinje B -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Gordana Džaković - Durmitor
2.
Iva Katana - Olimp
3.
Andrijana Suskavcevic - Montenegro Stars
3.
Alea Vojvoda - Olympic Art
Mlađe kadetkinje A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Džejna Pušćul - Savez Federacije Bih
2.
Emma Kreshpa - Tirana
3.
Amanda Hukić - Savez Federacije Bih
3.
Adna Sulejmani - Ulcinj
Mlađe kadetkinje B -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lea Krešić - Savez Federacije Bih
2.
Herona Avdic - Ulcinj
Mlađe kadetkinje A -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Aylin Šarotić - Savez Federacije Bih
2.
Ajra Kadric - Savez Federacije Bih
3.
Irina Popovic - Montenegro Stars
3.
Ajla Napoloni - Tirana
Mlađe kadetkinje B -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Zari Musić - Savez Federacije Bih
2.
Ajša Pjano - Savez Federacije Bih
3.
Jovana Grozdanic - S 3
3.
Lira Ahmeti - House Of
Mlađe kadetkinje A -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hatidža Alijagić - Savez Federacije Bih
2.
Hana Kadric - Savez Federacije Bih
3.
Anesa Zrno - Savez Federacije Bih
3.
Nahla Hasanspahić - Savez Federacije Bih
Mlađe kadetkinje B -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amela Bilbili - Studenti
2.
Tea Vojičić - Olimp
3.
Nina Boljević - Olimp
Mlađe kadetkinje B -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Iva Marić - Savez Federacije Bih
2.
Ajla Bushati - Vllaznia
3.
Sofija Petrić - Olimp
3.
Evelina Golubic - Savez Federacije Bih
Mlađe kadetkinje A -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ruejda Beka - Tirana
2.
Eda Kollar - Ulcinj
3.
Reina Spatari - Vllaznia
Mlađe kadetkinje B -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mihajlovic Anja - S 3
2.
Sofija Katurić - Budućnost
3.
Nora Rukaj - Koryo Podgorica
Mlađe kadetkinje B -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dora Rugova - Olympic Art
Kadetkinje A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adela Fafulovic - Savez Federacije Bih
2.
Imarah Vizdiklar - Mantis
3.
Hena Melez - Savez Federacije Bih
Kadetkinje B -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nikolina Ostojić - Durmitor
2.
Kristina Gardovic - Montenegro Stars
Kadetkinje A -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Laura Kujačić - Savez Federacije Bih
2.
Irma Kulačić - Savez Federacije Bih
3.
Gjulja Xhaji - Vllaznia
3.
Sljivancanin Tara - S 3
Kadetkinje A -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sidorela Likometi - Studenti
2.
Esma Perišić - Savez Federacije Bih
3.
Selua Beka - Tirana
Kadetkinje A -44
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sara Džafić - Savez Federacije Bih
2.
Anja Radevic - Montenegro Stars
3.
Šejla Brkić - Savez Federacije Bih
3.
Lejla Zimonjić - Savez Federacije Bih
Kadetkinje A -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jovana Lakovic - Montenegro Stars
2.
Amela Nuti - Ulcinj
3.
Ena Beganović - Savez Federacije Bih
3.
Amina Hadri - Vllaznia
Kadetkinje B -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ilma Hadrović - Savez Federacije Bih
2.
Antia Bardhi - Vllaznia
3.
Lana Milošević - Koryo Podgorica
Kadetkinje B -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anja Vujović - Olimp
2.
Farah Hadzibajrić - Savez Federacije Bih
3.
Simona Vujacic - Montenegro Stars
Kadetkinje A -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adna Berbić - Savez Federacije Bih
2.
Jovana Pušara - Tigar
3.
Ena Prižmić - Forteca KorČula
3.
Resa Gashi - Olympic Art
Kadetkinje B -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lamija Alihodzic - Savez Federacije Bih
2.
Katarina Dragaš - Tk Akademac
3.
Sara Brkovic - S 3
Kadetkinje A -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sara Kraja - Ulcinj
2.
Anselma Xhaji - Vllaznia
Kadetkinje A -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amelia Levenishti - Tirana
2.
Stelina Gjoci - Studenti Team
3.
Emili Gavranić - Forteca KorČula
3.
Ilma Ražanica - Savez Federacije Bih
Kadetkinje B -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amna Samjic - Savez Federacije Bih
2.
Sarah Grabovica - Savez Federacije Bih
3.
Ella Goloman - Savez Federacije Bih
3.
Nadja Višo - Savez Federacije Bih
Kadetkinje A +59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emina Hajdarpašić - Savez Federacije Bih
2.
Dženana Sulejmanović - Savez Federacije Bih
3.
Ljeposava GlomaziĆ - Durmitor
Kadetkinje B +59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lana Džabija - Savez Federacije Bih
2.
Uma Biđević - Savez Federacije Bih
3.
Katarina Rakovic - Montenegro Stars
3.
Sajra Sarač - Savez Federacije Bih
Juniorke -42
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Danijela Salkić - Savez Federacije Bih
Juniorke B -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hena Katkić - Savez Federacije Bih
2.
Mervana Mucovic - Ulcinj
3.
Sara Hasani - Studenti Team
Juniorke -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Merima Šehić - Forteca KorČula
2.
Ilajda Zahirović - Savez Federacije Bih
3.
Matea Bojić - Savez Federacije Bih
3.
Teuta Lulgjuraj - Alba
Juniorke B -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amina Sarač - Savez Federacije Bih
2.
Tijana Dragovic - Montenegro Stars
3.
Ajla Maho - Vllaznia
3.
Danica Papic - S 3
Juniorke -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lamija Zimonjić - Savez Federacije Bih
2.
Džejna Hamzić - Savez Federacije Bih
3.
Katarina Racković - Tigar
3.
Merisa Malokraja - Ulcinj
Juniorke -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amna Handžić - Savez Federacije Bih
2.
Ajna Žunić - Savez Federacije Bih
3.
Emina Hopovac - Savez Federacije Bih
3.
Enisa Shabaj - Vllaznia
Juniorke -63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Rona Gashi - Olympic Art
2.
Amra Dushku - Ulcinj
3.
Andrea Komatina - Olimp
Juniorke -68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Iman Djaltur - Savez Federacije Bih
2.
Džejna Kućanović - Savez Federacije Bih
Juniorke +68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amina Hrvat - Savez Federacije Bih
2.
Alma Trakić - Savez Federacije Bih
Juniorke B +68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lajla Đozo - Savez Federacije Bih
2.
Gjina Selimi - Akademia Tiger
Seniorke -53
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dua Ahmad - Savez Federacije Bih
2.
Megita Arifi - Akademia Tiger
3.
Fjola Balliu - Tirana
Seniorke -57
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Migena Doci - Qendra Sportive Dyrrah
Seniorke -62
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hana Hajdarpašić - Savez Federacije Bih
2.
Enisa Shabaj - Vllaznia
Seniorke -67
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Livia Zhegu - Tirana
2.
Klarisa Merdanaj - Tirana
3.
Rilinda Gjonbalaj - Akademia Tiger

Kick
Za sve dodatne informacije u vezi prijava takmičara pozovite:
Vedran Ćubela, +387 63 407 544.
Video Replay:
Almedin Bahtanović, +387 61 775 011.