Trenutno smo nedostupni...

Informacije o turniru

JUNI
06

Turnir

3.ISKRA Open

Hadžići - KSC Hadžići Anđelka Lažetića
Završena
Rezultati i plasman takmičara
Borbe
Vrtićanci B -20
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ali Kopić - K Victory VogoŠĆa
2.
Noa Hukić - H Fojnica
3.
Toma Rozić - Zrinjski
3.
Marin Čuljak - Zrinjski
Vrtićanci B -22
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Gabriel Aleksandar Ćeško - Cro Star
2.
Niko Krešić - Cro Star
3.
Gabrijel Pintarić - Zrinjski
3.
Ante Šetka - Zrinjski
Vrtićanci B -26
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Imran Efendic - Iskra
2.
Amar Pilav - Alfa
Vrtićanci A -22
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Rejjan Gojak - Šampion
2.
Domagoj Doko - Cro Star
Vrtićanci A -24
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Damir Gačanin - Šampion
2.
Ibrahim Fejzić - H Fojnica
3.
Emrah Hamzakadić - Bugojno
3.
Ali Melez - Novi Grad Sarajevo
Vrtićanci A -26
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Faris Demirovic - Šampion
2.
Imran Bahtanović - Šampion
3.
Maid Herenda - Alfa
3.
Demir Orman - H Fojnica
Vrtićanci A -28
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Omar Modronja - Novi Grad Sarajevo
2.
Emin Đulić - K Victory VogoŠĆa
3.
Lukman Manso - K Victory VogoŠĆa
3.
Fatih Hajdarpašić - Alfa
Vrtićanci A -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emin Mukača - Šampion
2.
Mak Turulja - K Victory VogoŠĆa
3.
Anur Miljkovic - Iskra
3.
Toni Baničević - Forteca KorČula
Vrtićanci A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marko Bevanda - Cro Star
2.
Davud Čelik - K Crni Labudovi Visoko
3.
Kerim Kožljak - K Victory VogoŠĆa
3.
Amar Penjo - Nur
Vrtićanci A -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Imran Dagoja - Bugojno
2.
Hamza Mustafić - K Victory VogoŠĆa
3.
Jakov Lucović - Cro Star
Vrtićanci A +36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
David Rezo - Cro Star
2.
Mak Mujanović - Novi Grad Sarajevo
3.
Selman Asim Žigić - K Victory VogoŠĆa
Mlađi kadeti B -24
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amar Hrustić - Nur
2.
Adi Salkić - K Victory VogoŠĆa
3.
Laris Zulum - Bugojno
Mlađi kadeti B -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amar Odobašić - Nur
2.
Vedad Derjahović - Nur
3.
Ismail Ždralić - Novi Grad Sarajevo
3.
Danin Kobilica - Nur
Mlađi kadeti A -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marko Šetka - Zrinjski
2.
Ahmed Šabanović - Novi Grad Sarajevo
3.
Mert Balić - Iskra
Mlađi kadeti A -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Vuk Vujičić - Durmitor
2.
Faris Zhao Gao - Olimpic Sarajevo
3.
Berin Mujkić - Alfa
Mlađi kadeti B -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Vedad Mušanović - H Fojnica
2.
Ahmed Isaković - Šampion
3.
Alan Zahirović - Olimpic Sarajevo
3.
Faris Halilović - Zenica
Mlađi kadeti A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Matija Pavlović - Durmitor
2.
Ajnur Fišo - Iskra
Mlađi kadeti B -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Omer Alijagić - Novi Grad Sarajevo
2.
Emir Durmić - Nur
3.
Hamza Palalić - Olimpic Sarajevo
3.
Zahid Šabović - Olimpic Sarajevo
Mlađi kadeti B -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sami Beganović - Zenica
2.
Anas Tukar - Bugojno
3.
Osman Zečević - H Fojnica
3.
Eldar Čolak - Nur
Mlađi kadeti A -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Imran Valjevčić - Zejd
2.
Dženad Hrustić - Zenica
Mlađi kadeti B -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Aldin Bahtanović - Šampion
2.
Eman Halilovic - Šampion
3.
Ajman Ćato - Šampion
3.
Luka Bošnjak - Cro Star
Mlađi kadeti A -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emrah Becirovic - Šampion
2.
Deni Hodžić - H Fojnica
3.
Viktor Golubović - Durmitor
3.
Farin Chen Gao - Olimpic Sarajevo
Mlađi kadeti A -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Zlatan Zimić - Šampion
2.
Said Alibegić - K Crni Labudovi Visoko
Mlađi kadeti B -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Faruk Bizović - Šampion
2.
Lazar Mlađen - Tigar
3.
Adin Orman - H Fojnica
3.
Eman Mačkić - H Fojnica
Mlađi kadeti B -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nadir Bošković - Šampion
2.
Muhamed Hajdarpašić - Alfa
3.
Adnan Selimović - H Fojnica
3.
Imran Tucakovic - Iskra
Mlađi kadeti B -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Leo Pergegaj - Forteca KorČula
2.
Rijad Habibović - Nur
3.
Mišo Čović - Tigar
3.
Ensar Čopelj - Šampion
Mlađi kadeti B +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Irfan Đulić - K Victory VogoŠĆa
2.
Nandin Ćosović - Iskra
3.
Muhamed Drinić - H Fojnica
3.
Hamza Muharemović - Olimpic Sarajevo
Kadet B -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Timur Ćesir - Fokus
2.
Imran Mrkonja - Iskra
3.
Tarik Buza - K Crni Labudovi Visoko
Kadet A -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ahmed Mukača - Šampion
2.
Radomir Stijepović - Durmitor
3.
Timur Sadiković - Olovo
Kadet B -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emelin Zahirović - Nur
2.
Matej Šunjić - Cro Star
3.
Faris Pjano - Šampion
Kadet A -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tarik Sutrović - Novi Grad Sarajevo
2.
Faris Čović - Centar Hadžići
3.
Ahmed Dizdar - Šampion
3.
Benjamin Gačanin - Šampion
Kadet A -45
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Alen Hanić - Olimpic Sarajevo
2.
Emir Honić - Olimpic Sarajevo
3.
Vid Peručić - Forteca KorČula
3.
Adis Husejnović - K Victory VogoŠĆa
Kadet B -45
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tarik Krećo - Fokus
2.
Vedad Šehić - Zenica
3.
Arman Drakovac - Šampion
3.
Mirza Mušanović - H Fojnica
Kadet A -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Josip Bevanda - Cro Star
2.
Kabir Kapić - K Crni Labudovi Visoko
3.
Samir Andelija - Novi Grad Sarajevo
3.
Ajnur Ramić - Bugojno
Kadet B -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ajnur Dizdarević - Zenica
2.
Dennis Capelle - Olimpic Sarajevo
3.
Elmedin Tucakovic - Iskra
Kadet B -53
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emir Dizdarević - Zenica
2.
Matej Dankić - Cro Star
3.
Aleksa Mlađen - Tigar
Kadet A -53
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dominik Flanjak - Brinje
2.
Tin Jurešić - Zenica
3.
Afan Demirovic - Šampion
Kadet A -57
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Alen Čović - Centar Hadžići
Kadet B -61
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ante Holjevac - Brinje
2.
Adin Ćato - Alfa
3.
Mihailo Stanušić - Tigar
3.
Samir Herenda - Alfa
Kadet A -65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hamza Hasić - K Crni Labudovi Visoko
2.
Roko Baković - Zrinjski
3.
Elez Memišević - Novi Grad Sarajevo
Kadet B +65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amer Pehlivan - H Fojnica
2.
Emin Ljubunčić - Iskra
3.
Ilhan Đip - K Victory VogoŠĆa
3.
Muhamed Bejtić - Olimpic Sarajevo
Kadet A +65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Denis Buljubasic - Iskra
2.
Antonio Rezo - Cro Star
3.
Ajnur Subašić - Olimpic Sarajevo
3.
Ali Sefo - Olimpic Sarajevo
Juniori B -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lazar Trapara - Tigar
Juniori -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Stefan Vučinić - Tigar
2.
Amir Cilovic - Iskra
Juniori B -63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Luka Vasić - Tigar
Juniori -63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Rijad Ahmic - K Crni Labudovi Visoko
2.
Muhammed Fatih Adilović - Centar Hadžići
Juniori -68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Matija Kalinić - Tigar
2.
Abid Ćosić - Centar Hadžići
3.
Vedad Beganović - Alfa
Juniori +78
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Slavisa Simeunovic - Goku
2.
Mladen ForetiĆ - Forteca KorČula
3.
Ahmed Smajović - Novi Grad Sarajevo
3.
Mustafa Ahmad - Olimpic Sarajevo
Seniori +87
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anto Džepić - H Fojnica
2.
Dženan Kozić - Centar Hadžići
Vrtićanke B -18
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nahla Trešnjo - Iskra
Vrtićanke B -20
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Rukaya Jugo - Iskra
2.
Alexandra Kosmidou - Iskra
Vrtićanke B -22
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Merjem Velić - Nur
2.
Ajša Karavdić - K Crni Labudovi Visoko
3.
Amna Zerdo - K Crni Labudovi Visoko
Vrtićanke B -26
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adna Crnaca - Iskra
2.
Nizama Softic - Iskra
Vrtićanke B -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emina Durak - K Victory VogoŠĆa
2.
Rita Vučić - Cro Star
Vrtićanke A +36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Halima Kapidžić - K Victory VogoŠĆa
2.
Nedžla Gadžun - Nur
Vrtićanke A -22
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emra Durmić - K Victory VogoŠĆa
2.
Aisa Isakovic - Šampion
3.
Miryam Berberović - Novi Grad Sarajevo
3.
Asija Smajic - Iskra
Vrtićanke A -24
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ilda Lipovac - Iskra
2.
Ajla Durakovic - Iskra
Vrtićanke A -26
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nadja Gojak - Šampion
2.
Namir Softic - Iskra
Vrtićanke A -28
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Uma Đemaili - Iskra
2.
Sumejra Spahić - Zenica
Vrtićanke A -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Asja Kalamujić - K Victory VogoŠĆa
2.
Amina Sejmenovic - Iskra
3.
Jana Krtalić - Cro Star
Vrtićanke A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ajša Pjano - Šampion
2.
Petra Bukvić - Cro Star
Vrtićanke A -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Asja Mandžuka - Nur
2.
Iva Vučić - Cro Star
3.
Esma Kolco - Iskra
Mlađe kadetkinje B -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dzejna Pušćul - Nur
2.
Đena Delić - Nur
3.
Barbara Lasić - Cro Star
Mlađe kadetkinje A -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ajsa Nur Spahic - Šampion
2.
Ajša Hukic - Iskra
3.
Adelisa Fufulović - Iskra
Mlađe kadetkinje A -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amanda Hukić - H Fojnica
2.
Lejla Gaković - Škola Sporta Delfin
3.
Merima Vatreš - Škola Sporta Delfin
3.
Sajra Halilović - Bugojno
Mlađe kadetkinje B -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Merjem Čavčić - K Victory VogoŠĆa
2.
Anida Mijoč - Nur
3.
Lea Krešić - Cro Star
3.
Merjem Softić - Bugojno
Mlađe kadetkinje B -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Asija Spahić - Zenica
2.
Emina Mandžuka - Nur
3.
Hana Sirovina - K Victory VogoŠĆa
3.
Adela Hajdarević - Bugojno
Mlađe kadetkinje A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Esma Perišić - Novi Grad Sarajevo
2.
Iva Šetka - Zrinjski
Mlađe kadetkinje A -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Samra Horman - Iskra
2.
Edvina Cetin - Bugojno
3.
Nika Dragović - Zrinjski
Mlađe kadetkinje B -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ena Husejnović - K Victory VogoŠĆa
2.
Kanita Alajbegović - Nur
3.
Hatidža Alijagić - Novi Grad Sarajevo
3.
Marta Barbarić - H Fojnica
Mlađe kadetkinje B -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Barbara Penavić - Zrinjski
2.
Jelena Ćeško - Cro Star
3.
Lana Šunjić - Cro Star
3.
Iva Marić - Cro Star
Mlađe kadetkinje A -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lajla Ćebo - K Victory VogoŠĆa
2.
Ajna Halilović - Bugojno
Mlađe kadetkinje B -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Aiša Dagoja - Bugojno
2.
Evelina Golubic - Iskra
3.
Anja Stanušić - Tigar
Mlađe kadetkinje A -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ajana Šehić - Bugojno
2.
Zana Muderizović - H Fojnica
Mlađe kadetkinje B +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amna Smajic - Iskra
2.
Lejla Keško - Iskra
3.
Merjem Kaljanac - K Victory VogoŠĆa
3.
Lana Kabil - Alfa
Mlađe kadetkinje A +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lejla Šečić - Dragon
Kadetkinje A -29
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hena Melez - Novi Grad Sarajevo
2.
Adela Fafulovic - Iskra
Kadetkinje B -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Danijela Salkić - K Victory VogoŠĆa
2.
Arduana Spahić - Zenica
Kadetkinje A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Laura Kujačić - Novi Grad Sarajevo
2.
Zora Landeka - Koryo Tg
Kadetkinje A -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Arta Ismailaga - Ulcinj
2.
Emina Vatreš - Škola Sporta Delfin
Kadetkinje A -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adna Berbić - Nur
2.
Lana Barišić - H Fojnica
3.
Sara Džafić - Novi Grad Sarajevo
3.
Nina Bojović - Durmitor
Kadetkinje B -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Esma Ramić - K Victory VogoŠĆa
2.
Nina Golemac - Zrinjski
3.
Ela Marelić - Forteca KorČula
Kadetkinje A -44
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amela Nuti - Ulcinj
2.
Ena Beganović - Zenica
Kadetkinje A -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Esma Bahtanović - Sarajevo
2.
Nastasija Racković - Tigar
3.
Lana Curcic - Goku
Kadetkinje B -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Erna Begović - Dragon
2.
Ivana Erić - Tigar
3.
Tayra Omerhodžić - Zejd
3.
Iva Šunjić - Cro Star
Kadetkinje B -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nejra Behlić - Bugojno
2.
Amna Handžić - K Victory VogoŠĆa
3.
Nejla Djedović - Dragon
3.
Lamija Alihodzic - Iskra
Kadetkinje A -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Valentina BoljeŠiĆ - Brinje
2.
Katarina Racković - Tigar
3.
Adnana Muminović - Dragon
3.
Ivana Ćavar - Šujica
Kadetkinje A -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sara Kraja - Ulcinj
2.
Hena Merdžanić - Olimpic Sarajevo
Kadetkinje B -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amina Sarač - K Victory VogoŠĆa
2.
Ilma Ražanica - Novi Grad Sarajevo
3.
Amina Ramić - Olimpic Sarajevo
3.
Ines Čomor - Iskra
Kadetkinje B -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Zejneba Bitinović - Olimpic Sarajevo
2.
Amina Hopovac - Olimpic Sarajevo
3.
Ivana Šekara - Tigar
Kadetkinje A +59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Iman Đaltur - Sarajevo
2.
Ilderina Gaković - Škola Sporta Delfin
Kadetkinje B +59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Naida Đip - Olimpic Sarajevo
2.
Lamija Hasanbegović - K Victory VogoŠĆa
3.
Alma Trakić - K Victory VogoŠĆa
3.
Amila Džinić - K Victory VogoŠĆa
Juniorke -46
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Merima Šehić - Forteca KorČula
2.
Amina Ivojević - Alfa
Juniorke -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Arna Mekić - Sarajevo
2.
Lamija Dizdar - Šampion
3.
Adna Kodžaga - K Victory VogoŠĆa
Juniorke -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sara Pidro - Bugojno
2.
Mihaela Flanjak - Brinje
Juniorke -63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tanja Karac - Goku
2.
Katarina Ćorić - Zrinjski
3.
Emina Prljača - Škola Sporta Delfin
3.
Ajna Žunić - K Victory VogoŠĆa
Juniorke +68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ružica Križanac - Koryo Tg
2.
Sumejja Gec - Šampion
3.
Jovana TomČiĆ - Durmitor
3.
Lamija Husić - Alfa
Juniorke B +68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amra Silnović - Alfa
2.
Aldijana Fehratovic - Olimpic Sarajevo
Seniorke -57
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emela Hukić - Zenica
Seniorke -62
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mihaela Bolješić - Brinje
2.
Hana Hajdarpašić - K Victory VogoŠĆa
Seniorke -73
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Martina Grubišić - Student
2.
Aldijana Ibrakovic - Dragon

Kick
Za sve dodatne informacije u vezi prijava takmičara pozovite:
Vedran Ćubela, +387 63 407 544.
Video Replay:
Almedin Bahtanović, +387 61 775 011.