Trenutno smo nedostupni...

Informacije o turniru

Rezultati i plasman takmičara
Borbe
Vrtičanci B-18
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Damjan Marić - Club Ljubija
2.
Viktor Konstatijević - Club Ljubija
Vrtičanci B-21
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mitrovic Filip - Jopa
2.
Vasilije Bašić - Club Ljubija
Vrtičanci B-30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Stefan Cvijić - Club Ljubija
2.
Đorđe Mandić - Club Ljubija
Vrtičanci A-27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Kristijan Timarac - Club Ljubija
2.
Mihajlo Latinovic - Kozara Prijedor
3.
Danijel Todorić - Kbs Rudar
3.
Jovan Tanacković - Kbs Rudar
Vrtičanci A-30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nikola Turudija - Club Ljubija
2.
David Oroz - Htk Fojnica
3.
Aleksa Andjic - Kozara Prijedor
Vrtičanci A-36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nikolaj Kovačević - Kbs Rudar
2.
Urosevic Momcilo - Jopa
3.
Milan Munjiza - Club Ljubija
Vrtičanci A-43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Njegoš Jeličić - Club Ljubija
2.
Sergej Budimlić - Club Ljubija
Mlađi kadeti B -24
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ognjen Todorović - Kbs Rudar
2.
Dzordze Radić - Club Ljubija
Mlađi kadeti B -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tarik Beganović - Club Ljubija
2.
Mihailo Jovanović - Club Ljubija
3.
Gagić Stefan - Club Ljubija
Mlađi kadeti A -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marko Ištuk - Magone Livno
2.
Djuric Andrej - Jopa
Mlađi kadeti B -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Viktor Damjanović - Club Ljubija
2.
Jovan Suzic - Kozara Prijedor
3.
Kristijan Janjić - Tk Zrenjanin
3.
Darijo Janjić - Tk Zrenjanin
Mlađi kadeti A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Božidar Pilipović - Club Ljubija
2.
Fran Mirko Pervan - Magone Livno
Mlađi kadeti B -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Aleksandar Jovanović - Club Ljubija
2.
Konculic Nemanja - Jopa
3.
Boris Bogojevic - Kozara Prijedor
3.
Andrija Bajić - Club Ljubija
Mlađi kadeti A -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Stefan Novaković - Eurosped
2.
Riad Jahjefendić - Magone Livno
3.
Boris GavriĆ - Poskok PosuŠje
Mlađi kadeti B -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hrvoje Baković - Magone Livno
2.
Jovan Raca - Club Ljubija
3.
Marko Gnjatić - Club Ljubija
3.
Uros Andjic - Kozara Prijedor
Mlađi kadeti A -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Miloš Stojanović - Club Ljubija
2.
Nikša Blagojevič - Club Ljubija
3.
Andrija Gajic - Kozara Prijedor
Mlađi kadeti A -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Bruno KnezoviĆ - Poskok PosuŠje
2.
Slobodan Đaković - Kbs Rudar
Mlađi kadeti B -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lazar Adamovic - Kozara Prijedor
2.
Aleksa Daničić - Tk Zrenjanin
Mlađi kadeti B -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adnan Selimović - Htk Fojnica
2.
Milos Drazic - Kozara Prijedor
Mlađi kadeti A -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Armin Zejnić - Kbs Rudar
2.
Luka Lakić - Club Ljubija
Mlađi kadeti B -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Damjan Jerinić - Club Ljubija
2.
Gagic Mihajlo - Jopa
3.
Lazar Vuković - Club Ljubija
Mlađi kadeti B +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Kravljaca Vladimir - Jopa
2.
Muhamed Drinić - Htk Fojnica
3.
Nemanja Batez - Kozara Prijedor
3.
Aleksandro Macura - Kozara Prijedor
Kadet A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Veljko Boskovic - Zvornik
2.
Luka Todorović - Kbs Rudar
3.
Hamza Beganović - Club Ljubija
Kadet A -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Petar Dolić - Magone Livno
2.
Filip Matić - Magone Livno
Kadet A -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Šimun TopiĆ - Poskok PosuŠje
2.
Marko Stanković - Club Ljubija
Kadet B -45
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Milan Grujičić - Club Ljubija
2.
Zoran Vukobrad - Kozara Prijedor
3.
Srđan Kitić - Kbs Rudar
3.
Amar Bukvić - Koryo Tg
Kadet A -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Andrija Petos - Kozara Prijedor
2.
David MiliĆeviĆ - Poskok PosuŠje
Kadet A -53
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anel Jahjefendić - Magone Livno
2.
Luka KraljeviĆ - Poskok PosuŠje
Kadet B -53
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Đorđe Baltić - Club Ljubija
2.
Vuk Tejić - Tk Zrenjanin
3.
Lazar Đajić - Kbs Rudar
Kadet A -57
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Danilo Vukotić - Club Ljubija
2.
Dominik JukiĆ - Poskok PosuŠje
3.
Nikola Ćavar - Magone Livno
Kadet A -61
Rb.
Takmičar - Klub
1.
David GrubiŠiĆ - Poskok PosuŠje
2.
Dubravko Lazić - Kbs Rudar
Kadet B -65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Abdulah Tiro - Koryo Tg
2.
Nikola Damjanović - Club Ljubija
Kadet B +65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
David Tejić - Tk Zrenjanin
2.
Miroslav Tomić - Kbs Rudar
Kadet A +65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nino Šeremet - Magone Livno
2.
Nikola KnezoviĆ - Poskok PosuŠje
Juniori -68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ivica Mihaljević - Magone Livno
2.
Slaven Vukašinović - Kbs Rudar
Juniori -73
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Matej BeŠliĆ - Poskok PosuŠje
2.
Stefan Stojnić - Tk Zrenjanin
3.
Miloš Jeličić - Club Ljubija
Juniori +78
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ilija JukiĆ - Poskok PosuŠje
2.
Matej Križanac - Koryo Tg
3.
Jakov Perković - Magone Livno
3.
Karlo TopiĆ - Poskok PosuŠje
Seniori -58
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nemanja Knežević - Club Ljubija
2.
David Velaula - Tk Zrenjanin
Seniori -68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Matej Orlović - Magone Livno
2.
Dejan Kezmić - Kbs Rudar
Seniori -87
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ranko Milušić - Htk Fojnica
2.
Njegoš Jerinić - Club Ljubija
Vrtičanke B-21
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Staša Zgonjanin - Club Ljubija
2.
Jana Mandić - Club Ljubija
Vrtičanke A-18
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Stefani Dronjak - Tk Zrenjanin
2.
Sofija Dronjak - Tk Zrenjanin
Vrtičanke A-24
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marija Vukic - Kozara Prijedor
2.
Dragica Marić - Club Ljubija
Vrtičanke A-27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marija Bradic - Kozara Prijedor
2.
Graonja Danica - Jopa
Vrtičanke A-30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ana Macura - Kozara Prijedor
2.
Milica Đajić - Kbs Rudar
Vrtičanke A-36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marija Trepanc - Club Ljubija
2.
Elena Bajić - Club Ljubija
Mlađe kadetkinje B -24
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nedzla Mušić - Club Ljubija
2.
Adna Orman - Htk Fojnica
Mlađe kadetkinje A -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sofija Vukotić - Club Ljubija
2.
Varvara Škuljević - Club Ljubija
Mlađe kadetkinje B -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marija Grabovac - Club Ljubija
2.
Jovana Ristić - Kbs Rudar
3.
Mitrovic Anastasija - Jopa
3.
Sara Rokvić - Tk Zrenjanin
Mlađe kadetkinje B -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nikolina Mudrinic - Kozara Prijedor
2.
Ema Stevanović - Kbs Rudar
3.
Anastasija Repaic - Kozara Prijedor
Mlađe kadetkinje B -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nikolina Mudrinic - Kozara Prijedor
2.
Petra Nikolin - Eurosped
Mlađe kadetkinje A -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tereza Garić - Eurosped
2.
Katja Balta - Magone Livno
3.
Ružica Baković - Magone Livno
Mlađe kadetkinje B -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Djurdja Bradic - Kozara Prijedor
2.
Jelena Olujić - Eurosped
Mlađe kadetkinje A -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Djurdja Bradic - Kozara Prijedor
2.
Anamarija MiliČeviĆ - Poskok PosuŠje
Mlađe kadetkinje A -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marta GrubiŠiĆ - Poskok PosuŠje
2.
Anamarija GaŠpar - Poskok Kočerin
Mlađe kadetkinje B +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tajana Vujasin - Club Ljubija
2.
Teodora škuljević - Club Ljubija
Kadetkinje A -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ana Stojanovic - Kozara Prijedor
2.
Nikolina Conjic - Zvornik
3.
Ivona Jurič - Šujica
Kadetkinje A -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amila Sahbegovic - Zvornik
2.
Lana Nestorov - Eurosped
3.
Nataša Ilić - Club Ljubija
3.
Iva Kiserev - Eurosped
Kadetkinje A -44
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Vanja Rankov - Eurosped
2.
Ivana Miloš - Htk Fojnica
Kadetkinje B -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Teodora Kojić - Club Ljubija
2.
Zehra Beganović - Club Ljubija
Kadetkinje A -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marija Orlović - Magone Livno
2.
Ana Mia Vukic - Kozara Prijedor
3.
Ivana Ćavar - Šujica
Kadetkinje A -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lucija MiliČeviĆ - Poskok PosuŠje
2.
Dajana Vukobrad - Kozara Prijedor
3.
Klara GrubiŠiĆ - Poskok PosuŠje
Kadetkinje B -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Kristina Janjić - Tk Zrenjanin
2.
Kristijana Vujasin - Club Ljubija
Kadetkinje B -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Romana Kobas - Club Ljubija
2.
Sara Erić - Tk Zrenjanin
3.
Sofija Rokvić - Tk Zrenjanin
Kadetkinje A -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Fiilipa BaŠiĆ - Poskok PosuŠje
2.
Elena Bradic - Kozara Prijedor
Kadetkinje B +59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Teodora Ribarov - Eurosped
2.
Manuela Kukavica - Club Ljubija
3.
Mariana Pavlović - Kbs Rudar
3.
Jelena Tubić - Club Ljubija
Kadetkinje A +59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jovana Topić - Club Ljubija
2.
Milica Grabovac - Club Ljubija
Juniorke -46
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Vanja Rankov1 - Eurosped
2.
Lorena Đepić - Htk Fojnica
Juniorke -52
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Maja Dolić - Magone Livno
2.
Saša V. Knežević - Magone Livno
3.
Sofija Kragulj - Club Ljubija
Juniorke -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nikolina Damjanovic - Club Ljubija
2.
Rafaela Čutura - Poskok PosuŠje
Juniorke -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sara Tičinović - Magone Livno
2.
Antea KraljeviĆ - Poskok PosuŠje
3.
Martina GaŠpar - Poskok Kočerin
Juniorke -68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Magdalena KvesiĆ - Poskok Kočerin
2.
Nika Vukoja - Poskok Kočerin
3.
Valentina Cvijanović - Kbs Rudar
3.
Ana Marija Kovačević - Kbs Rudar
Juniorke +68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Klara GrubiŠiĆ - Poskok PosuŠje
2.
Jelena Došen - Club Ljubija
3.
Ivana Ilić - Club Ljubija
Seniorke -57
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Petra Ždero - Magone Livno
2.
Ružica Crnogorac - Student
3.
Anđela Grabež - Tk Zrenjanin
Seniorke -62
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Zorana Stojnić - Tk Zrenjanin
2.
Marina Radanović - Tk Zrenjanin
Seniorke -67
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Martina Tolo - Magone Livno
2.
Sara GrubiŠiĆ - Poskok PosuŠje
Seniorke +73
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tatjana Stojnić - Tk Zrenjanin
2.
Kristina Čiča - Tk Zrenjanin

Kick
Za sve dodatne informacije u vezi prijava takmičara pozovite:
Vedran Ćubela, +387 63 407 544.
Video Replay:
Almedin Bahtanović, +387 61 775 011.