Trenutno smo nedostupni...

Informacije o turniru

Rezultati i plasman takmičara
Borbe
Vrtićanci B -22
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Zejd Hido - Victory
2.
Selim Ali Selimović - Victory
Vrtićanci A - 24
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Daris Biser - Šampion
2.
Arman Sokolović - Sarajevo
3.
Abdullah Sulejmanović - Olimpic Sarajevo
3.
Šuajb Okanović - Victory
Vrtićanci A - 27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ajdin Agić - Sarajevo
2.
Harun Muminović - Centar Hadžići
3.
Nadir Hadžalić - Sarajevo
3.
Rejan Sejdić - Željezničar
Vrtićanci A - 30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adi Abdulahagic - Željezničar
2.
Ensar Bečirović - Olimpic Sarajevo
Vrtićanci A - 33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Kan Mehić - Sarajevo
2.
Alan Goloman - Fokus
3.
Zejn Jahjefendic - Željezničar
Vrtićanci A - 39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Omar Fukelj-džanović - Šampion
2.
Harun Jahić - Victory
Mlađi kadeti B -24
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anur Sarić - Šampion
2.
Muhamed Turnadžić - Centar Hadžići
Mlađi kadeti B -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ali Melez - Novi Grad Sarajevo
2.
Kerim Opanković - Centar Hadžići
Mlađi kadeti A -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ahmed Šabanović - Novi Grad Sarajevo
2.
Damir Gačanin - Šampion
Mlađi kadeti A -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Berin Mujkić - Alfa
2.
Mak Međuseljac - Sarajevo
3.
Faris Demirovic - Šampion
3.
Mustafa Hadžiomerović - Victory
Mlađi kadeti B -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Rejan Hubijar - Željezničar
2.
Leon Tomić - Šampion
Mlađi kadeti A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ahmed Isaković - Šampion
2.
Faris Zhao Gao - Olimpic Sarajevo
Mlađi kadeti A -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Omer Alijagić - Novi Grad Sarajevo
2.
Džan Musić - Željezničar
3.
Farin Chen Gao - Olimpic Sarajevo
Mlađi kadeti B -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Halid Muminović - Centar Hadžići
2.
Edi Jotanović - Željezničar
3.
Ali Bajramović - Šampion
Mlađi kadeti A -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Faris Katkić - Victory
2.
Vedad Čavčić - Škola Sporta Delfin
Mlađi kadeti B -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Matej Hrgić - Novi Grad Sarajevo
2.
Tarik Viteškić - Vogošća
3.
Džan Mraković - Sarajevo
3.
Emin Bećirović - Sarajevo
Mlađi kadeti B -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amel Kovač - Novi Grad Sarajevo
2.
Mateo Latkovic - Iskra
3.
Daris Turković - Fokus
Mlađi kadeti A +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Kenan Jusić - Škola Sporta Delfin
2.
Neir Lugušić - Olimpic Sarajevo
3.
Ali Neal Srnja - Fokus
Kadet A -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Benjamin Gačanin - Šampion
2.
Ahmed Mukača - Šampion
3.
Emrah Becirovic - Šampion
Kadet A -45
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ahmed Dizdar - Šampion
2.
Faruk Bizović - Šampion
3.
Eman Karaman - Škola Sporta Delfin
Kadet B -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Arman Drakovac - Šampion
2.
Tarik Krećo - Fokus
Kadet A -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Malik Samic - Željezničar
2.
Tarik Sutrović - Novi Grad Sarajevo
Kadet A -53
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emin Demić - Novi Grad Sarajevo
2.
Izudin Prutina - Sarajevo
Kadet B -57
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adijan Džabija - Šampion
2.
Nadin Zulkić - Šampion
Kadet B -61
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ibrahim Braco Harba - Šampion
2.
Mak Hellpikangas - Šampion
3.
Ali Švrakić - Željezničar
Kadet B +65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Rijad Osmanagic - Željezničar
2.
Gith Halidibrahim - Šampion
Juniori olympic - 55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hamza Bahtanović - Šampion
2.
Samed Yuan Yang Gao - Olimpic Sarajevo
3.
Anes Babaić - Centar Hadžići
Juniori olympic - 63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Esed Ahmethodžić - Olimpic Sarajevo
2.
Hasan Hadrović - Victory
3.
Benjamin Husić - Novi Grad Sarajevo
Juniori olympic -73
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Muhamed Đonko - Novi Grad Sarajevo
2.
Advan Gackic - Željezničar
3.
Alen Čović - Centar Hadžići
3.
Denis Baručija - Victory
Juniori olympic +73
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emir Radeljaš - Novi Grad Sarajevo
Seniori Olympic -58
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hamza Bahtanović - Šampion
2.
Robert Osmanović - Centar Hadžići
3.
Amin Murić - Centar Hadžići
Seniori Olympic +80
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dženan Kozić - Centar Hadžići
Vrtićanke B -24
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adna Kadrić - Željezničar
2.
Majra Salkić - Victory
Vrtićanke A -21
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Esma Avdibegović - Ilijaš
2.
Miryam Berberović - Novi Grad Sarajevo
Vrtićanke A -24
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Aiša Isaković - Šampion
2.
Hailey Ibrahim Mohamed Nabil Ibrahim Khalil - Iskra
Vrtićanke A -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Aiša Kopić - Olimpic Sarajevo
2.
Adna Crnica - Iskra
Vrtićanke A -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adna Softić - Olimpic Sarajevo
2.
Iman Muhić - Šampion
3.
Alejna Ćato - Šampion
Vrtićanke A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Uma Omanović - Fokus
2.
Merjem Dupovac - Centar Hadžići
Vrtićanke A -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emina Durak - Victory
Mlađe kadetkinje B -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Rahma Mujkić - Novi Grad Sarajevo
2.
Hena Latifović - Victory
3.
Amna Kobiljak - Victory
3.
Illda Lipovac - Centar Hadžići
Mlađe kadetkinje A -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Aiša Nur Spahić - Šampion
2.
Nadja Gojak - Šampion
Mlađe kadetkinje B -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Berina Kopić - Victory
2.
Naida Efendić - Olimpic Sarajevo
3.
Kalista Galov - Novi Grad Sarajevo
Mlađe kadetkinje A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Merima Vatreš - Škola Sporta Delfin
2.
Lejla Gaković - Škola Sporta Delfin
3.
Esma Hajdarpašić - Victory
3.
Elma Karaman - Škola Sporta Delfin
Mlađe kadetkinje B -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Asja Ramić - Victory
2.
Ajra Ćatović - Olimpic Sarajevo
3.
Asja Kalamujić - Victory
3.
Adna Čabaravdić - Victory
Mlađe kadetkinje A -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Merjem Čavčić - Victory
2.
Ajša Pjano - Šampion
3.
Ajna Skenderović - Fokus
3.
Ajra Kadrić - Željezničar
Mlađe kadetkinje B -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Kaina Memić - Novi Grad Sarajevo
2.
Sumeja Ferhatović - Centar Hadžići
Mlađe kadetkinje A -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Aylin Šarotić - Šampion
2.
Ena Husejnović - Victory
3.
Hatidža Alijagić - Novi Grad Sarajevo
3.
Hana Kadrić - Željezničar
Mlađe kadetkinje A -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amina Muratović - Novi Grad Sarajevo
Mlađe kadetkinje B -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Asja Zubetljak - Željezničar
2.
Nirmela Golubić - Centar Hadžići
3.
Uma Muhić - Šampion
3.
Sayra Selimović - Victory
Mlađe kadetkinje B +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ajra Jahjefendic - Željezničar
Kadetkinje A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hena Melez - Novi Grad Sarajevo
Kadetkinje A -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Esma Ramić - Victory
2.
Lejla Zimonjic - Željezničar
3.
Esma Perišić - Novi Grad Sarajevo
3.
Samra Horman - Iskra
Kadetkinje B -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sara Ramić - Victory
2.
Emina Tiro - Ilijaš
Kadetkinje A -44
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sara Džafić - Novi Grad Sarajevo
2.
Nejla Kriještorac - Alfa
3.
Emina Vatreš - Škola Sporta Delfin
Kadetkinje B -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amina Pehlić - Victory
2.
Esma Hadžić - Victory
Kadetkinje A -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Esma Bahtanović - Šampion
2.
Nejla Hajduković - Ilijaš
Kadetkinje A -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amina Hajdarpašić - Victory
2.
Amina Selimović - Victory
Kadetkinje B -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Farah Hadzibajrić - Šampion
2.
Naida Piskić - Victory
Kadetkinje B -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mia Bubica - Željezničar
2.
Inela Sakić - Novi Grad Sarajevo
3.
Merjem Kaljanac - Victory
3.
Edita Baručija - Victory
Kadetkinje A -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ilma Ražanica - Novi Grad Sarajevo
2.
Aida Begić - Ilijaš
3.
Anja Hrgić - Novi Grad Sarajevo
Kadetkinje B -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lamija Alihodžić - Iskra
2.
Ella Goloman - Fokus
Kadetkinje B +59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sajra Sarač - Victory
2.
Uma Biđević - Victory
3.
Farah Dzuho - Željezničar
3.
Naida Lugušić - Olimpic Sarajevo
Juniorke olympic -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Džejna Hamzić - Novi Grad Sarajevo
2.
Lamija Zimonjic - Željezničar
3.
Almina Šarić - Ilijaš
3.
Amina Ivojević - Alfa
Juniorke olympic -63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ema Kuric - Željezničar
2.
Amina Sarač - Victory
Juniorke olympic +63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ejla Goro - Željezničar
2.
Alma Trakić - Victory
3.
Lajla Đozo - Victory
3.
Lamija Hasanbegović - Victory
Seniorke Olympic -57
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Helena Kesić - Centar Hadžići
Seniorke Olympic -67
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ejla Goro - Željezničar
2.
Hana Hajdarpašić - Victory
3.
Emina Prljača - Škola Sporta Delfin

Kick
Kick (muški) -7 (2016)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Imran Kanlić - Olimpic Sarajevo
2.
Adem Košpić - Škola Sporta Delfin
3.
Mudžahid Okanović - Victory
Kick (muški) -6 (2015)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Davud Alićajić - Iskra
2.
Seid Kulović - Victory
Kick (muški) -4 (2013)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ajdin Viteškić - Vogošća
2.
Muhamed Turnadžić - Centar Hadžići
3.
Emel Šehović - Victory
Kick (muški) -3 (2012)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mateo Latkovic - Iskra
2.
Ali Hadžić - Victory
Kick (muški) -2 (2011)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ajnur Fišo - Iskra
2.
Džan Zuko - Victory
3.
Sadin Herak - Ilijaš
Kick (muški) -1 (2010)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nandin Ćosović - Iskra
2.
Sami Kučević - Olimpic Sarajevo
3.
Hamza - Alija Adilović - Centar Hadžići
Kick (ženski) -7 (2016)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lamija Devidzic - Iskra
2.
Šejma Čavčić - Victory
3.
Merjem Sulejmanović - Olimpic Sarajevo
3.
Ajla Šabanović - Olimpic Sarajevo
Kick (ženski) -6 (2015)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adna Crnica - Iskra
2.
Ejna Vatreš - Škola Sporta Delfin
3.
Asija Sijamić - Škola Sporta Delfin
3.
Lajla Torlak - Škola Sporta Delfin
Kick (ženski) -5 (2014)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amina Čavčić - Victory
2.
Miryam Berberović - Novi Grad Sarajevo
3.
Ajla Hodžić - Victory
3.
Sajra Efendić - Olimpic Sarajevo
Kick (ženski) -4 (2013)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sarah Glibo - Centar Hadžići
2.
Aida Matoruga - Ilijaš
3.
Illda Lipovac - Centar Hadžići
Kick (ženski) -3 (2012)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Enela Košpić - Škola Sporta Delfin
2.
Iman Aladžuz - Victory
3.
Nejra Čolaković - Centar Hadžići
Kick (ženski) -1 (2010)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Merjem Bašić - Škola Sporta Delfin
2.
Sara Čolaković - Centar Hadžići
Za sve dodatne informacije u vezi prijava takmičara pozovite:
Vedran Ćubela, +387 63 407 544.
Video Replay:
Almedin Bahtanović, +387 61 775 011.