Trenutno smo nedostupni...

Informacije o turniru

Rezultati i plasman takmičara
Borbe
Vrtićanci B -20
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ammar Spirjan - Iskra
2.
Benjamin Terzić - Šampion
3.
Danis Fehratović - Olimpic Sarajevo
Vrtićanci B -22
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Noa Hukić - H Hvojnica
2.
Nedim Smajić - K Crni Labudovi Visoko
3.
Adnan Langeta - Victory
Vrtićanci B -26
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Orhan Memić - Victory
Vrtićanci B -28
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hamza Hrbat - Victory
Vrtićanci A - 24
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Abas Ramic - Tešanj
2.
Arman Sokolović - Sarajevo
3.
Rejan Sejdić - Željezničar
3.
Ammar Brkić - Team Čelik
Vrtićanci A - 27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ajdin Agić - Sarajevo
2.
Hamza Repovac - Victory
3.
Andrej Timarac - Club Ljubija
3.
Mele Memović - Alfa
Vrtićanci A - 30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ahmed Alajbegović - Nur
2.
Luka Miličević - H Hvojnica
3.
Rijad Sirbubalo - Alfa
3.
Afan Đonko - Novi Grad Sarajevo
Vrtićanci A - 33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ahmed Mazić - H Hvojnica
2.
Ensar Halilović - Bosna Visoko-moštre
3.
Jozo Sliško - Koryo Tg
Vrtićanci A - 36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Kan Mehić - Sarajevo
2.
Mak Turulja - Olimpic Sarajevo
3.
Ahmed Ljevo - Alfa
3.
Tarik Efendić - Novi Grad Sarajevo
Vrtićanci A - 39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Salih Hodžić - Bugojno
2.
Emrah Višnjić - Novi Grad Sarajevo
3.
Ismir Pojata - Alfa
Vrtićanci A - 43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tarik Hodžić - Bugojno
2.
Imran Dagoja - Bugojno
Vrtićanci A + 43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Danin Čišija - Nur
2.
Aleksandar Lulic - Zvornik
Mlađi kadeti B -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lukman Kalabic - Tešanj
2.
Adin Bektić - Alfa
3.
Karim Hrnjić - Bosna Visoko-moštre
Mlađi kadeti A -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Vedad Dedić - Sarajevo
Mlađi kadeti B -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Daris Fehratović - Olimpic Sarajevo
2.
Eman Selimović - Ilijaš
3.
Malik Čaušević - K Crni Labudovi Visoko
3.
Omer Melić - Sarajevo
Mlađi kadeti A -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Kristijan Timarac - Club Ljubija
2.
Berin Mujkić - Alfa
3.
Erol Brkić - Team Čelik
3.
Danin Kobilica - Nur
Mlađi kadeti B -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ivano Cvjetković - H Hvojnica
2.
Mirza Pehlivan - H Hvojnica
3.
Miloš Mitrović - Zvornik
3.
Elvin Dženanović - Guber Srebrenica
Mlađi kadeti A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marko Ištuk - Magone Livno
2.
Omar Modronja - Novi Grad Sarajevo
3.
Faris Zhao Gao - Olimpic Sarajevo
3.
Alan Zahirović - Olimpic Sarajevo
Mlađi kadeti A -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marko Dolić - Magone Livno
2.
Imran Čančar - Start
3.
Eldar Čolak - Nur
Mlađi kadeti B -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Eman Papić - Iskra
2.
Zahid Šabović - Olimpic Sarajevo
3.
Berin Jusufović - Bosna Visoko-moštre
3.
Farih Oruc - Iskra
Mlađi kadeti B -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Arman Mujezinović - Start
2.
Halid Muminović - Centar Hadžići
3.
Hamza Palalić - Olimpic Sarajevo
3.
Omer Osmić - Bosna Visoko-moštre
Mlađi kadeti A -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dženad Hrustić - Zenica
2.
Sami Beganović - Kwon Klopče
3.
Anas Tukar - Bugojno
3.
Eldar Ramić - Novi Grad Sarajevo
Mlađi kadeti B -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Zulkarnejn Muharemović - Victory
2.
Qilei Xu - Iskra
3.
Faris Smajić - K Crni Labudovi Visoko
3.
Eldar Bešlagić - K Crni Labudovi Visoko
Mlađi kadeti A -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Farin Chen Gao - Olimpic Sarajevo
2.
Dar Maričić - Olimpic Sarajevo
3.
Davud Musija - Rudar
3.
Husein Demić - Novi Grad Sarajevo
Mlađi kadeti A -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Deni Hodžić - H Hvojnica
2.
Faris Alagić - Start
Mlađi kadeti B -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Denial Mimic - K Crni Labudovi Visoko
2.
Emel Šehović - Victory
3.
Aleksej Novičić - Zvornik
3.
Imran Karahmet - Olimpic Sarajevo
Mlađi kadeti B -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lazar Mlađen - Tigar
2.
Emin Bećirović - Sarajevo
Mlađi kadeti A -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Zlatko Hrnjić - Bosna Visoko-moštre
2.
Mateo Latkovic - Iskra
3.
Emir Dizić - Novi Grad Sarajevo
Mlađi kadeti B +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Eldan Varka - H Hvojnica
2.
Ali Neal Srnja - Fokus
3.
Mišo Čović - Tigar
3.
Ahmed Erdić - Alfa
Kadet A -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Fran Mirko Pervan - Magone Livno
2.
Nahid Hasković - H Hvojnica
Kadet B -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Samir Mujidagić - K Crni Labudovi Visoko
Kadet B -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ibrahim Visca - K Crni Labudovi Visoko
2.
Adi Husejnovic - K Crni Labudovi Visoko
3.
Alija Hujdur - Sarajevo
3.
Faris Hrustić - Zenica
Kadet B -45
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Omer Music - Mladost
2.
Arman Kulić - Bosna Visoko-moštre
3.
Tarik Hecimovic - Start
Kadet A -45
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Faruk Bizović - Šampion
2.
Timur Sadiković - Olovo
Kadet B -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Enis Jusić - Bosna Visoko-moštre
2.
Ernad Agić - Alfa
3.
Harun Kremo - Sarajevo
Kadet A -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Arman Drakovac - Šampion
2.
Marko Vukcevic - Montenegro Stars
3.
Riad Jahjefendić - Magone Livno
3.
Kerim Aladžuz - Victory
Kadet A -53
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emin Demić - Novi Grad Sarajevo
2.
Tarik Sutrović - Novi Grad Sarajevo
Kadet B -53
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adin Hodžić - Novi Grad Sarajevo
2.
Ismail Hodzic - K Crni Labudovi Visoko
3.
Vedad Osmanagić - Novi Grad Sarajevo
Kadet A -57
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emir Dizdarević - Zenica
2.
Vedad Šehić - Zenica
3.
Adrian Knežević - Magone Livno
Kadet B -57
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adijan Džabija - Šampion
2.
Elzin Dženanović - Guber Srebrenica
Kadet A -61
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tin Jurešić - Kwon Klopče
2.
Dominik JukiĆ - Poskok PosuŠje
Kadet B -65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Aleksa Mlađen - Tigar
2.
Ali Švrakić - Željezničar
3.
Ahmed Bašić - Bugojno
Kadet B +65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ajnur Subašić - Olimpic Sarajevo
2.
Edin Leka - Olimpic Sarajevo
3.
Faris Verem - Novi Grad Sarajevo
3.
Tarik Alomerović - Centar Hadžići
Kadet A +65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Aleksa Pelemiš - Zvornik
2.
Hamza Hasić - K Crni Labudovi Visoko
3.
Ante Barišić - Šujica
3.
Elez Memišević - Novi Grad Sarajevo
Juniori -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ahmed Čavrk - Olimpic Sarajevo
2.
Esad Nukić - Ilijaš
Juniori -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mehmed Caluk - Rudar
2.
Fahrudin Adilovic - Bosna Visoko-moštre
3.
Samed Yuan Yang Gao - Olimpic Sarajevo
3.
Hasan Hadrović - Victory
Juniori -63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mario Vukovic - Montenegro Stars
2.
Enis Zec - Shenron
3.
Esed Ahmethodžić - Olimpic Sarajevo
3.
Sergej Volkov - Montenegro Stars
Juniori -68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mateo Muratovic - Montenegro Stars
2.
Harun Bajraktarević - Šampion
3.
Benjamin Ibrahimkadic - Tešanj
Juniori -73
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Rijad Ahmic - K Crni Labudovi Visoko
2.
Vuk Vuletic - Montenegro Stars
3.
Nedim Lisak - Bosna Visoko-moštre
3.
Amer Pehlivan - H Hvojnica
Juniori -78
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mladen ForetiĆ - Forteca KorČula
2.
Stevan Vuletic - Montenegro Stars
3.
Leon Skenderović - Shenron
Seniori Olympic -80
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anto Džepić - H Hvojnica
2.
Zejd Ivković - Bugojno
3.
Davud Mesinovic - Bosna Visoko-moštre
3.
Faris Jusić - Shenron
Seniori Olympic +80
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Matej Križanac - Koryo Tg
2.
Armin Madeško - Dragon
3.
Boban Mitrovic - Montenegro Stars
3.
Dženan Kozić - Centar Hadžići
Vrtićanke B -20
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Merjem Sulejmanović - Olimpic Sarajevo
2.
Alejna Čaušević - Olimpic Sarajevo
Vrtićanke B -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Esma Šećerbajtarević - Bosna Visoko-moštre
2.
Ajla Šabanović - Olimpic Sarajevo
3.
Ajna Rogo - Victory
Vrtićanke A -18
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Arnesa Vildic - Iskra
2.
Amina Hodžić - Bosna Visoko-moštre
3.
Hadžera Karadža - Victory
Vrtićanke A -21
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ajla Grošo - Bosna Visoko-moštre
2.
Sari Ramović - Victory
Vrtićanke A -24
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amina Porča - Olimpic Sarajevo
2.
Amna Zerdo - K Crni Labudovi Visoko
3.
Esma Alić - Ilijaš
3.
Esma Avdibegović - Ilijaš
Vrtićanke A -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Aiša Kopić - Olimpic Sarajevo
2.
Ema Papic - Iskra
3.
Mia Drežnjak - Cro Star
3.
Emana Lagumdžić - Novi Grad Sarajevo
Vrtićanke A -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Esma Sabanovic - Tešanj
2.
Farah Purišević - Bosna Visoko-moštre
3.
Sumejra Spahić - Zenica
3.
Hatidza Garanovic - Victory
Vrtićanke A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ajlin Sadiković - Olimpic Sarajevo
2.
Turkes Emina - Tešanj
3.
Marija Barišić - Šujica
3.
Adna Softić - Olimpic Sarajevo
Vrtićanke A -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lina Muslić - Zenica
2.
Amina Osmanagic - Iskra
3.
Sara Milićević - Fokus
Mlađe kadetkinje A -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emra Durmić - Victory
2.
Hena Latifović - Victory
Mlađe kadetkinje B -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amna Kobiljak - Victory
2.
Ilma Hodović - Bosna Visoko-moštre
3.
Amina Čolić - Dragon
3.
Iman Aladžuz - Victory
Mlađe kadetkinje A -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Rahma Mujkić - Novi Grad Sarajevo
2.
Kalista Galov - Novi Grad Sarajevo
3.
Amina Jusić - Victory
Mlađe kadetkinje B -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Kanita Alajbegović - Nur
2.
Helena Guresic - Montenegro Stars
3.
Lamija Hasković - H Hvojnica
3.
Zana Toromanović - Novi Grad Sarajevo
Mlađe kadetkinje B -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adelisa Jupić - Dragon
2.
Nejla Imamovic - Rudar
3.
Nejla Halilović - Victory
3.
Tiva Mlačo - Start
Mlađe kadetkinje A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amina Šahinović - Nur
2.
Ajša Pjano - Šampion
Mlađe kadetkinje B -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lea Krešić - Cro Star
2.
Merjem Škulj - Jale
3.
Amna Laković - Novi Grad Sarajevo
3.
Adna Čabaravdić - Victory
Mlađe kadetkinje A -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amanda Hukić - H Hvojnica
2.
Zerina Alajbegović - Nur
3.
Esma Hajdarpašić - Victory
3.
Sajra Halilović - Tkd Bugojno
Mlađe kadetkinje A -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Aylin Šarotić - Šampion
2.
Merjem Čavčić - Victory
3.
Zana Hodžić - Bugojno
3.
Esma Pašalić - Jale
Mlađe kadetkinje B -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mela Tinjak - Centar Hadžići
2.
Petra Lauš - Magone Livno
3.
Ajra Ćatović - Olimpic Sarajevo
3.
Emina Mešinović - Jale
Mlađe kadetkinje A -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hatidža Alijagić - Novi Grad Sarajevo
2.
Ajna Halilović - Bugojno
3.
Anesa Zrno - Bosna Visoko-moštre
Mlađe kadetkinje B -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Evelina Golubic - Iskra
2.
Sara Ganić - Olimpic Sarajevo
3.
Martina Jović - Zvornik
3.
Alejna Mrkalic - Bosna Visoko-moštre
Mlađe kadetkinje B -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anisa Cerić - Victory
2.
Nedžla Lokvančić - Olimpic Sarajevo
3.
Ajša Pehlivan - H Hvojnica
3.
Iva Marić - Cro Star
Mlađe kadetkinje A -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Isra Zuban - Nur
2.
Barbara Oroz - H Hvojnica
Mlađe kadetkinje B -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Uma Salkić - Zenica
2.
Esma Hajdarević - K Crni Labudovi Visoko
3.
Tea Hrnjic - Bosna Visoko-moštre
Mlađe kadetkinje B +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hanna Fazlić - Centar Hadžići
2.
Lamija Đozo - Victory
3.
Berina Ličina - Bosna Visoko-moštre
3.
Manar Hadžiavdić - Victory
Kadetkinje B -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Fatma Čehajić - Bosna Visoko-moštre
Kadetkinje A -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Irma Kulačić - Kwon Klopče
2.
Adina Kobilica - Jale
3.
Zora Landeka - Koryo Tg
3.
Laura Kujačić - Novi Grad Sarajevo
Kadetkinje B -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ajna Hero - Bugojno
2.
Farah Kadić - Alfa
3.
Matija Čirko - Koryo Tg
Kadetkinje A -44
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anja Radevic - Montenegro Stars
2.
Ruva Ličina - Novi Grad Sarajevo
3.
Ilma Hadrović - Victory
3.
Lejla Zimonjic - Željezničar
Kadetkinje B -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Karla Zaro - Forteca KorČula
2.
Karla Barišić - Šujica
3.
Minela Mirvić - Alfa
3.
Ana Drežnjak - Cro Star
Kadetkinje A -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amila Šahbegović - Zvornik
2.
Jovana Lakovic - Montenegro Stars
3.
Amina Pehlić - Victory
3.
Amela Nuti - Ulcinj
Kadetkinje A -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Farah Hadzibajrić - Šampion
2.
Medeja Mohorič - Sparta Maribor
3.
Ajna Đedović - Šampion
3.
Ena Beganović - Kwon Klopče
Kadetkinje B -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Medina Alihodzic - K Crni Labudovi Visoko
2.
Simona Vujacic - Montenegro Stars
3.
Mia Ivanković - Cro Star
Kadetkinje B -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mia Bubica - Željezničar
2.
Aiša Dagoja - Bugojno
3.
Ilda Bašović - Victory
3.
Naida Piskić - Victory
Kadetkinje A -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jovana Pušara - Tigar
2.
Lejna Kos - Željezničar
3.
Ena Prižmić - Forteca KorČula
3.
Julija Barišić - Šujica
Kadetkinje A -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sara Kraja - Ulcinj
2.
Emili Gavranić - Forteca KorČula
3.
Ivana Ćavar - Šujica
3.
Halima Musić - Victory
Kadetkinje B +59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lana Džabija - Šampion
2.
Naida Lugušić - Olimpic Sarajevo
3.
Sara Čolaković - Centar Hadžići
3.
Lana Kabil - Alfa
Kadetkinje A +59
Rb.
Takmičar - Klub
3.
Sajra Sarač - Victory
3.
Helena Mioč - Šujica
Juniorke -52
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Matea Bojić - Olimpic Sarajevo
2.
Merima Šehić - Forteca KorČula
Juniorke -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lejla Mustafic - Tešanj
2.
Lamija Zimonjic - Željezničar
3.
Amina Sarač - Victory
3.
Katarina Racković - Tigar
Juniorke -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ema Kuric - Željezničar
2.
Emina Hopovac - Olimpic Sarajevo
3.
Merjem Džambo - Zenica
3.
Hanadi Šarotić - Šampion
Juniorke -63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amila Karaga - Frenki Ključ
2.
Ella Nuci - Mladost
3.
Ajna Žunić - Victory
Juniorke +68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amina Hrvat - Bosna Visoko-moštre
2.
Lamija Hasanbegović - Victory
3.
Emina Višnjić - Olimpic Sarajevo
Seniorke Olympic -67
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ajna Žunić - Victory
2.
Alena Pavić - Bugojno
3.
Hana Hajdarpašić - Victory

Kick
Kick (muški) -8 (2017)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Vedad Sultanic - Centar Hadžići
2.
Zejd Hido - Victory
3.
Ali Gradišić - Olimpic Sarajevo
3.
Omran Al-hammadi - Olimpic Sarajevo
Kick (muški) -7 (2016)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ali Ince - Olimpic Sarajevo
2.
Adijan Kuldija - Olimpic Sarajevo
3.
Abdurrahman Akca - Olimpic Sarajevo
3.
Aden Sarajkić - Olimpic Sarajevo
Kick (muški) -6 (2015)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Omer Bajrić - Centar Hadžići
2.
Kan Beganović - Olimpic Sarajevo
3.
Alper Atešmen - Olimpic Sarajevo
3.
Davud Beganović - Olimpic Sarajevo
Kick (muški) -5 (2014)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Zejd Serdarević - Olimpic Sarajevo
2.
Adi Ramić - Olimpic Sarajevo
Kick (muški) -4 (2013)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nadin Ramić - Dragon
2.
Qijun Xu - Iskra
3.
Amar Čaušević - Olimpic Sarajevo
3.
Burak Ince - Olimpic Sarajevo
Kick (muški) -3 (2012)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marko Bošnjak - Cro Star
2.
Ahmed Jakupović - Olimpic Sarajevo
3.
Matri Janjić - Olimpic Sarajevo
3.
Neir Lugušić - Olimpic Sarajevo
Kick (muški) -2 (2011)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Alden Bešlagić - K Crni Labudovi Visoko
2.
Sami Kučević - Olimpic Sarajevo
3.
Farih Oruc - Iskra
3.
Hamza Hrbinić - Victory
Kick (muški) -1 (2010)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nandin Ćosović - Iskra
2.
Harun Kuhinja - Victory
3.
Ibrahim Gaci - Olimpic Sarajevo
IntelliKick (M) Kadeti
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Muhamed Bibuljica - Olimpic Sarajevo
2.
Nedim Nukić - Olimpic Sarajevo
IntelliKick (M) Juniori
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mladen ForetiĆ - Forteca KorČula
2.
David Julian Gavranić - Forteca KorČula
Kick (ženski) -8 (2017)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amna Šabović - Olimpic Sarajevo
2.
Hadžera Korić - Olimpic Sarajevo
Kick (ženski) -7 (2016)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amina Muminović - Centar Hadžići
2.
Minela Omanović - Victory
3.
Nejla Ismić - Olimpic Sarajevo
Kick (ženski) -6 (2015)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Farah Kačapor - Iskra
2.
Merjem Spirjan - Olimpic Sarajevo
3.
Emina Šabović - Olimpic Sarajevo
Kick (ženski) -5 (2014)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mia Drežnjak - Cro Star
2.
Lamija Spirjan - Iskra
3.
Nađa Ćehović - Olimpic Sarajevo
3.
Hailey Ibrahim Mohamed Nabil Ibrahim Khalil - Iskra
Kick (ženski) -4 (2013)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Illda Lipovac - Iskra
2.
Amina Čolić - Dragon
3.
Naida Ćinara - Ilijaš
3.
Sarah Glibo - Centar Hadžići
Kick (ženski) -3 (2012)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Merjem Serdarević - Olimpic Sarajevo
2.
Merjem Gibanica - Olimpic Sarajevo
3.
Merjem Krkalić - Olimpic Sarajevo
3.
Ema Begović - Olimpic Sarajevo
Kick (ženski) -2 (2011)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lea Krešić - Cro Star
2.
Hana Ramić - Olimpic Sarajevo
3.
Iman Selimović - Olimpic Sarajevo
Kick (ženski) -1 (2010)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Samra Horman - Iskra
2.
Lucija Dajak - Forteca KorČula
3.
Mia Ivanković - Cro Star
3.
Ana Drežnjak - Cro Star
InteliKick (Ž) - Kadetkinje
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ena Prižmić - Forteca KorČula
2.
Karla Zaro - Forteca KorČula
3.
Edita Baručija - Victory
InteliKick (Ž) - Juniorke
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Merima Šehić - Forteca KorČula
2.
Ines Čomor - Iskra
Za sve dodatne informacije u vezi prijava takmičara pozovite:
Vedran Ćubela, +387 63 407 544.
Video Replay:
Almedin Bahtanović, +387 61 775 011.