Trenutno smo nedostupni...

Informacije o turniru

Rezultati i plasman takmičara
Sparing
Pioniri sparring 5-7 godina -25 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ajdin Ćehajić - Bosna Cazin
2.
Vuk Starčević - Doboj
Pioniri sparring 5-7 godina -30 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Pavle Slijepčević - "stanari" Stanari
2.
Uroš Kostić - "stanari" Stanari
3.
Jovan Kukrić - Doboj
3.
Aleksandar Čupić - Doboj
Pioniri sparring 5-7 godina -35 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nikola Jerinić - Sloga Prodamont Doboj
2.
Jovica Popović - Hwarang
3.
Jovica Jović - "stanari" Stanari
Pioniri sparring 5-7 godina +35 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nikolaj Kovačević - "stanari" Stanari
2.
Jovan Samardžić - Romanija Pale
Mlađi kadeti sparring 8-10 godina -30 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Matej Lukić - Hwarang
2.
Adijan Ćehajić - Bosna Cazin
3.
Dario Lazić - Rudar Stanari
3.
Miloš Bakajim - Rudar Stanari
Mlađi kadeti sparring 8-10 godina -35 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Damir Baraković - Falcon
2.
Danijel Todorić - "stanari" Stanari
Mlađi kadeti sparring 8-10 godina -40 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Aaron Samardžić - Kbs Tigar Cazin
2.
Arsenije Pejčić - "stanari" Stanari
Mlađi kadeti sparring 8-10 godina -45 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nikola Gojković - Rudar Stanari
2.
Din Alešević - Kbs Fadil Bajrektarevic Gazija Buzim
Mlađi kadeti sparring 8-10 godina -50 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dani Ružnić - Kbs Tigar Cazin
2.
Sinan Mesić - Bosna Cazin
Mlađi kadeti sparring 8-10 godina +50 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Armin Zejnić - Doboj
2.
Njegoš Zoranović - Hwarang
Stariji kadeti sparring 11-13 godina -35 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Eniz Murić - Bosna Cazin
2.
Muhamed Ljubijankić - Bosna Cazin
3.
Luka Ševo - Romanija Pale
3.
Džan Ružnić - Kbs Tigar Cazin
Stariji kadeti sparring 11-13 godina -40 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Aleksa Jotić - Rudar Stanari
2.
Aleksandar Bakajim - Rudar Stanari
3.
Uroš Mirković - Doboj
3.
Matijas Kitić - Hwarang
Stariji kadeti sparring 11-13 godina -45 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Zemin Mujagić - Kbs Fadil Bajrektarevic Gazija Buzim
2.
Nikola Blagojević - Doboj
3.
Afan Telačević - Kbv Tornado
3.
Slobodan Đaković - Doboj
Stariji kadeti sparring 11-13 godina -50 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ishak Murić - Bosna Cazin
2.
Ismail Brdarić - Kbv Tornado
3.
Stefan Đorđić - Šekovići
3.
Damjan Jerinić - Sloga Prodamont Doboj
Stariji kadeti sparring 11-13 godina -55 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Edin Hamulić - Kbs Tigar Cazin
2.
Hamza Čamdžić - Kbv Tornado
3.
Nikola Klačar - Romanija Pale
Stariji kadeti sparring 11-13 godina -60 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Kristijan Radišić - Falcon
2.
Emir Muzaferović - Bosna Cazin
3.
Eldar Panjeta - Kbv Tornado
3.
Damjan Petković - Prnjavor
Stariji kadeti sparring 11-13 godina +60 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dženiz Hadžipašić - Bosna Cazin
2.
Dragan Milić - Šekovići
3.
Benjamin Ćosić - Hamza Buzim
3.
Kristijan Savić - Romanija Pale
Mlađi juniori sparring 14-15 godina -50 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marko Stanković - Sloga Prodamont Doboj
2.
Blaško Maksimović - Šekovići
3.
Mustafa Šabović - Kbv Taekyon Sarajevo
Mlađi juniori sparring 14-15 godina -55 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mehmed Krupić - Kbs Fadil Bajrektarevic Gazija Buzim
2.
Danijel Glišić - Šekovići
Mlađi juniori sparring 14-15 godina -60 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Bilal Hodžić - Kbv Taekyon Sarajevo
2.
Davud Spahović - Kbv Tornado
3.
David Jović - Prnjavor
3.
Bakir Džehović - Kbv Taekyon Sarajevo
Mlađi juniori sparring 14-15 godina -65 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Zekerijja Ramić - Kbv Tornado
2.
David Čanić - Hwarang
3.
Anis Ćordić - Kbs Fadil Bajrektarevic Gazija Buzim
3.
Nikola Đorđić - Šekovići
Mlađi juniori sparring 14-15 godina -70 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Irhad Jež - Kbv Tornado
2.
Dobro Lazandić - Prnjavor
3.
Džan Salan - Kbv Tornado
Mlađi juniori sparring 14-15 godina +70 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marko Josić - Rudar Stanari
2.
Ajdin Hrvat - Kbv Tornado
3.
Dženan Ožegović - Kbs Fadil Bajrektarevic Gazija Buzim
3.
Mihajlo Batić - Bobić Laktaši
Stariji juniori sparring 16-17 godina -57 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Eniz Ožegović - Kbs Fadil Bajrektarevic Gazija Buzim
2.
Anes Mušeljić - Bosna Cazin
3.
Nemanja Janjilović - Rudar Stanari
Stariji juniori sparring 16-17 godina -63 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Kristijan Zekić - Šekovići
2.
Hasan Čaušević - Hamza Buzim
Stariji juniori sparring 16-17 godina -69 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Danijel Kezmić - Doboj
2.
Slaven Vukašinović - Doboj
Stariji juniori sparring 16-17 godina +75 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Eldin Hamulić - Kbs Tigar Cazin
2.
Luka Vlačić - Šekovići
3.
Đorđe Bakajim - "stanari" Stanari
Seniori sparring 18-40 godina -58 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Omer Muzaferović - Bosna Cazin
Seniori sparring 18-40 godina -64 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Edijan Hadžipašić - Bosna Cazin
2.
Bojan Jevtić - Doboj
Seniori sparring 18-40 godina -71 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tarik Okerić - Kbv Taekyon Sarajevo
2.
Damjan Lazendić - Doboj
3.
Bogdan Jugović - Romanija Pale
Seniori sparring 18-40 godina -78 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Davud Ćatić - Hamza Buzim
2.
Ali Hodžić - Kbv Taekyon Sarajevo
3.
Adnan Veladžić - Hamza Buzim
3.
Riad Efendić - Kbv Taekyon Sarajevo
Seniori sparring 18-40 godina -85 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Njegoš Jerinić - Sloga Prodamont Doboj
Seniori sparring 18-40 godina -92 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Rijad Okerić - Kbv Taekyon Sarajevo
2.
Aleksandar Bilinac - Romanija Pale
3.
Vlatkoo Gajek - Sloga Prodamont Doboj
Seniori sparring 18-40 godina +92 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nemanja Kuđeljić - Sloga Prodamont Doboj
2.
Đorđe Lizdek - Romanija Pale
3.
Adi Efendić - Kbv Taekyon Sarajevo
3.
Zuhdija Begić - Bosna Cazin
Pionirke sparring 5-7 godina -20 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Una Bajić - "stanari" Stanari
2.
Magdalena Jović - "stanari" Stanari
Pionirke sparring 5-7 godina -25 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emilija Šljivić - "stanari" Stanari
2.
Lara Vidović - Falcon
3.
Sara Todorić - "stanari" Stanari
Pionirke sparring 5-7 godina -30 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lana Mačar - Romanija Pale
2.
Sofija Pejčić - "stanari" Stanari
Mlađe kadetkinje sparring 8-10 godina -25 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Katarina Bajić - Rudar Stanari
Mlađe kadetkinje spparing 8-10 godina -30 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lana Zelenika - Falcon
2.
Esma Panjeta - Kbv Tornado
3.
Katarina Stanišić - Romanija Pale
3.
Jelena Vinčić - Prnjavor
Mlađe kadetkinje sparring 8-10 godina -35 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Varvara Škuljević - Sloga Prodamont Doboj
2.
Sara Šabanović - Kbv Taekyon Sarajevo
3.
Milica Đajić - "stanari" Stanari
Mlađe kadetkinje sparring 8-10 godina -40 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Azra Mesić - Bosna Cazin
2.
Mersa Mesić - Bosna Cazin
3.
Tea Okilj - Romanija Pale
Mlađe kadetkinje sparring 8-10 godina -45 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sofija Simeunović - Falcon
Mlađe kadetkinje sparring 8-10 godina +45 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nedžla Hamidović - Bosna Cazin
2.
Sara Kišmetović - Bosna Cazin
3.
Nadja Ružnić - Kbs Tigar Cazin
Starije kadetkinje sparring 11-13 godina -35 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ajka Durdžić - Kbs Tigar Cazin
2.
Milijana Jugović - Romanija Pale
3.
Anesa Oraščanin - Bosna Cazin
3.
Dajana Lazić - Rudar Stanari
Starije kadetkinje sparring 11-13 godina -40 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tajra Elkasović - Bosna Cazin
2.
Lemana Durdžić - Kbs Tigar Cazin
3.
Marijana Šiljegović - Romanija Pale
3.
Ema Stevanović - Hwarang
Starije kadetkinje sparring 11-13 godina -45 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Una Živanić - Prnjavor
2.
Milica Mitrović - Sloga Prodamont Doboj
3.
Ajla Telačević - Kbv Tornado
3.
Almedina Šahinović - Bosna Cazin
Starije kadetkinje sparring 11-13 godina -50 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dženana Bilić - Bosna Cazin
2.
Emela Muzaferović - Kbs Tigar Cazin
3.
Hana Mašinović - Bosna Cazin
3.
Ema Hadžić - Bosna Cazin
Starije kadetkinje sparring 11-13 godina -55 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Danina Durić - Bosna Cazin
2.
Iman Ružnić - Kbs Tigar Cazin
3.
Minela Hajdarević - Bosna Cazin
3.
Damjana Terzić - Romanija Pale
Starije kadetkinje sparring 11-13 godina +55 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ana Krajišnik - Prnjavor
2.
Tamara Ristić - Sloga Prodamont Doboj
3.
Anja Vrhovac - Prnjavor
3.
Amna Panjeta - Kbv Tornado
Mlađe juniorke sparring 14-15 godina -45 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ana Jugović - Prnjavor
2.
Sara Aldžić - Kbs Tigar Cazin
Mlađe juniorke sparring 14-15 godina -50 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jovana Josić - Rudar Stanari
2.
Ilvana Jasaragić - Kbs Fadil Bajrektarevic Gazija Buzim
3.
Bojana Sekulić - Romanija Pale
Mlađe juniorke sparring 14-15 godina -55 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Melina Ružnić - Kbs Tigar Cazin
2.
Adna Džananović - Bosna Cazin
3.
Emina Eminić - Kbs Fadil Bajrektarevic Gazija Buzim
3.
Elvedina Šahinović - Bosna Cazin
Mlađe juniorke sparring 14-15 godina -60 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sureja Mehić - Kbs Tigar Cazin
2.
Ivana Spasojević - Doboj
3.
Jana Klačar - Romanija Pale
Mlađe juniorke sparring 14-15 godina -65 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dejana Ristić - Šekovići
2.
Emina Efendić - Kbv Taekyon Sarajevo
3.
Amila Topalović - Bosna Cazin
Mlađe juniorke sparring 14-15 godina +65 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ena Omerović - Bosna Cazin
2.
Iman Bajrović - Kbv Tornado
3.
Lana Popović - Prnjavor
3.
Nudžejma Oraščanin - Bosna Cazin
Starije juniorke sparring 16-17 godina -46 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Esma Mehić - Bosna Cazin
Starije juniorke sparring 16-17 godina -52 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amila Tahić - Kbs Fadil Bajrektarevic Gazija Buzim
Starije juniorke sparring 16-17 godina -58 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ajša Džehović - Kbv Taekyon Sarajevo
2.
Marija Jerinić - "stanari" Stanari
3.
Lamija Ćehajić - Bosna Cazin
Starije juniorke sparring 16-17 godina -64 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Naida Pandžić - Bosna Cazin
2.
Ema Ramić - Hamza Buzim
3.
Valentina Cvijanović - Hwarang
Starije juniorke sparring 16-17 godina -70 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ivana Ilić - Sloga Prodamont Doboj
2.
Adna Hadžipašić - Bosna Cazin
Starije juniorke sparring 16-17 godina +70 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jovana Blatnjak - "stanari" Stanari
2.
Nevena Radojčić - Šekovići
3.
Anastasija Rauković - "stanari" Stanari
Seniorke sparring 18-40 godina -52 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sara Ćatić - Hamza Buzim
Seniorke sparring 18-40 godina -67 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ana Marija Kovačević - "stanari" Stanari
2.
Rukajja Karović - Kbv Taekyon Sarajevo

TUL
Pioniri 5-7 žuti pojas 8 i 7 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jovan Samardžić - Romanija Pale
2.
Nikola Jerinić - Sloga Prodamont Doboj
3.
Ajdin Ćehajić - Bosna Cazin
3.
Jovica Jović - "stanari" Stanari
Pioniri 5-7 plavi pojas 4 i 3 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nikolaj Kovačević - "stanari" Stanari
Mlađi kadeti 8-10 zeleni pojas 6 i 5 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Aaron Samardžić - Kbs Tigar Cazin
2.
Dani Ružnić - Kbs Tigar Cazin
3.
Sergej Okilj - Romanija Pale
3.
Adi Oraščanin - Bosna Cazin
Mlađi kadeti 8-10 žuti pojas 8 i 7 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Miloš Bakajim - Rudar Stanari
2.
Dario Lazić - Rudar Stanari
3.
Ajdin Mujagić - Kbs Fadil Bajrektarevic Gazija Buzim
3.
Damir Baraković - Falcon
Mlađi kadeti 8-10 plavi pojas 4 i 3 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Armin Zejnić - Doboj
2.
Nikola Gojković - Rudar Stanari
3.
Njegoš Zoranović - Hwarang
Stariji kadeti 11-13 žuti pojas 8 i 7 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Aleksa Jotić - Rudar Stanari
2.
Kristijan Savić - Romanija Pale
3.
Tarik Duran - Kbv Tornado
3.
Zemin Mujagić - Kbs Fadil Bajrektarevic Gazija Buzim
Stariji kadeti 11-13 plavi pojas 4 i 3 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ishak Murić - Bosna Cazin
2.
Damjan Jerinić - Sloga Prodamont Doboj
3.
Benjamin Ćosić - Hamza Buzim
3.
Hamza Čamdžić - Kbv Tornado
Stariji kadeti 11-13 crveni pojas 2 i 1 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Edin Hamulić - Kbs Tigar Cazin
2.
Stefan Đorđić - Šekovići
3.
Dragan Milić - Šekovići
Stariji kadeti 11-13 zeleni pojas 6 i 5 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Matijas Kitić - Hwarang
2.
Eldar Panjeta - Kbv Tornado
3.
Džan Ružnić - Kbs Tigar Cazin
3.
Afan Telačević - Kbv Tornado
Mlađi juniori 14-15 žuti pojas 8 i 7 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dženan Ožegović - Kbs Fadil Bajrektarevic Gazija Buzim
2.
David Čanić - Hwarang
Mlađi juniori 14-15 plavi pojas 4 i 3 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
David Jović - Prnjavor
2.
Bakir Džehović - Kbv Taekyon Sarajevo
3.
Irhad Jež - Kbv Tornado
3.
Džan Salan - Kbv Tornado
Mlađi juniori 14-15 crveni pojas 2 i 1 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marko Josić - Rudar Stanari
2.
Marko Stanković - Sloga Prodamont Doboj
3.
Nikola Đorđić - Šekovići
3.
Mirnes Bajrović - Kbv Tornado
Mlađi juniori 14-15 crni pojas 1.Dan
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Zekerijja Ramić - Kbv Tornado
2.
Anis Ćordić - Kbs Fadil Bajrektarevic Gazija Buzim
Mlađi juniori 14-15 zeleni pojas 6 i 5 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ajdin Nuhanović - Kbs Tigar Cazin
2.
Vedad Ćorić - Kbv Tornado
3.
Davud Spahović - Kbv Tornado
Mlađi juniori 14-15 crni pojas 2.Dan
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mehmed Krupić - Kbs Fadil Bajrektarevic Gazija Buzim
Stariji juniori 16-17 crni pojas 1.Dan
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Kristijan Zekić - Šekovići
2.
Luka Vlačić - Šekovići
3.
Eldin Hamulić - Kbs Tigar Cazin
3.
Rijad Bešo - Kbv Tornado
Stariji juniori 16-17 crveni pojas 2 i 1 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hasan Čaušević - Hamza Buzim
Stariji juniori 16-17 žuti pojas 8 i 7 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Eniz Ožegović - Kbs Fadil Bajrektarevic Gazija Buzim
2.
Danijel Kezmić - Doboj
Stariji juniori 16-17 zeleni pojas 6 i 5 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anes Mušeljić - Bosna Cazin
Stariji juniori 16-17 plavi pojas 4 i 3 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Đorđe Bakajim - "stanari" Stanari
2.
Slaven Vukašinović - Doboj
Seniori 18-40 žuti pojas 8 i 7 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adnan Veladžić - Hamza Buzim
Seniori 18-40 crni pojas 3.Dan
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ajdin Salčin - Kbv Tornado
Seniori 18-40 plavi pojas 4 i 3 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Kristijan Klačar - Romanija Pale
Seniori 18-40 crni pojas 2.Dan
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Davud Ćatić - Hamza Buzim
Seniori 18-40 zeleni pojas 6 i 5 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Edijan Hadžipašić - Bosna Cazin
2.
Riad Efendić - Kbv Taekyon Sarajevo
3.
Bojan Jevtić - Doboj
Seniori 18-40 crni pojas 1.Dan
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tarik Okerić - Kbv Taekyon Sarajevo
2.
Luka Bjeličić - Rudar Stanari
3.
Damjan Lazendić - Doboj
3.
Zuhdija Begić - Bosna Cazin
Seniori 18-40 crveni pojas 2 i 1 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Đorđe Lizdek - Romanija Pale
2.
Aleksandar Bilinac - Romanija Pale
3.
Nemanja Kuđeljić - Sloga Prodamont Doboj
3.
Vlatkoo Gajek - Sloga Prodamont Doboj
Pionirke 5-7 žuti pojas 8 i 7 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marija Peulić - Prnjavor
2.
Lana Mačar - Romanija Pale
3.
Lara Vidović - Falcon
3.
Emilija Šljivić - "stanari" Stanari
Mlađe kadetkinje 8-10 zeleni pojas 6 i 5 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Esma Panjeta - Kbv Tornado
2.
Nadja Ružnić - Kbs Tigar Cazin
3.
Varvara Škuljević - Sloga Prodamont Doboj
Mlađe kadetkinje 8-10 žuti pojas 8 i 7 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lana Zelenika - Falcon
2.
Ajša Dzindo - Kbv Taekyon Sarajevo
3.
Nedžla Hamidović - Bosna Cazin
3.
Mersa Mesić - Bosna Cazin
Starije kadetkinje 11-13 plavi pojas 4 i 3 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sajra Delalić - Bosna Cazin
2.
Una-fatima Majetić - Bosna Cazin
3.
Milica Mitrović - Sloga Prodamont Doboj
3.
Marijana Šiljegović - Romanija Pale
Starije kadetkinje 11-13 žuti pojas 8 i 7 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dajana Lazić - Rudar Stanari
2.
Dinela Hajdarević - Bosna Cazin
3.
Tajra Elkasović - Bosna Cazin
3.
Sara Agičić - Bosna Cazin
Starije kadetkinje 11-13 crveni pojas 2 i 1 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Milica Nedić - Doboj
2.
Milijana Jugović - Romanija Pale
Starije kadetkinje 11-13 zeleni pojas 6 i 5 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ajka Durdžić - Kbs Tigar Cazin
2.
Emela Muzaferović - Kbs Tigar Cazin
3.
Anesa Oraščanin - Bosna Cazin
3.
Iman Ružnić - Kbs Tigar Cazin
Starije kadetkinje 11-13 crni pojas 1.Dan
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Danina Durić - Bosna Cazin
Mlađe juniorke 14-15 plavi pojas 4 i 3 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Azra Kahriman - Kbv Tornado
2.
Ivana Spasojević - Doboj
3.
Ana Jugović - Prnjavor
3.
Emina Eminić - Kbs Fadil Bajrektarevic Gazija Buzim
Mlađe juniorke 14-15 žuti pojas 8 i 7 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Almedina Čavrk - Kbv Tornado
2.
Samra Čavrk - Kbv Tornado
3.
Adna Džananović - Bosna Cazin
3.
Emina Efendić - Kbv Taekyon Sarajevo
Mlađe juniorke 14-15 zeleni pojas 6 i 5 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ena Omerović - Bosna Cazin
2.
Elvedina Šahinović - Bosna Cazin
3.
Bojana Sekulić - Romanija Pale
3.
Sara Aldžić - Kbs Tigar Cazin
Mlađe juniorke 14-15 crni pojas 1.Dan
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dejana Ristić - Šekovići
Mlađe juniorke 14-15 crveni pojas 2 i 1 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Melina Ružnić - Kbs Tigar Cazin
2.
Iman Bajrović - Kbv Tornado
3.
Sureja Mehić - Kbs Tigar Cazin
3.
Jana Klačar - Romanija Pale
Starije juniorke 16-17 zeleni pojas 6 i 5 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Valentina Cvijanović - Hwarang
2.
Esma Mehić - Bosna Cazin
3.
Adna Hadžipašić - Bosna Cazin
Starije juniorke 16-17 crni pojas 1.Dan
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ivana Ilić - Sloga Prodamont Doboj
2.
Ajša Džehović - Kbv Taekyon Sarajevo
3.
DŽejlanaa BajrektareviiĆ - Kbs Fadil Bajrektarevic Gazija Buzim
3.
Sarah Dedović - Kbv Tornado
Starije juniorke 16-17 crveni pojas 2 i 1 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anastasija Rauković - "stanari" Stanari
2.
Suejla Jusić - Kbs Jezerski
Starije juniorke 16-17 crni pojas 2.Dan
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amila Tahić - Kbs Fadil Bajrektarevic Gazija Buzim
Seniorke 18-40 žuti pojas 8 i 7 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anesa Dedović - Kbv Tornado
Seniorke 18-40 crni pojas 2.Dan
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ana Marija Kovačević - "stanari" Stanari
2.
Sara Ćatić - Hamza Buzim

Kick
Za sve dodatne informacije u vezi prijava takmičara pozovite:
Vedran Ćubela, +387 63 407 544.
Video Replay:
Almedin Bahtanović, +387 61 775 011.