Trenutno smo nedostupni...

Informacije o turniru

SEP
24

Turnir

9th ŠEKOVIĆI OPEN 2022

Šekovići - ul. Rajka Bobara BB, 75450 Šekovići, BiH, Rep. Srpska.
Završena
Rezultati i plasman takmičara
Sparing
Mlađi kadeti sparring 8-10 godina -30 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Stefan Panić - Tae Lo
2.
Minel Kalač - Bajša
3.
Ivan Divnić - Tae Lo
3.
Vasilije Pajić - Tae Lo
Mlađi kadeti sparring 8-10 godina -35 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Pavle Dominković - Srpski Soko
2.
Luka Jeremić - Srpski Soko
3.
Selim Sabljica - Kbv Tornado
3.
Uroš Ilić - Srpski Soko
Mlađi kadeti sparring 8-10 godina -40 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Vladimir Vasić - Tong Il
2.
Jovan Samardžić - Romanija Pale
3.
Nikola Veselinović - Romanija Pale
Mlađi kadeti sparring 8-10 godina -45 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sergej Okilj - Romanija Pale
2.
Ratko Divović - Šekovići
Mlađi kadeti sparring 8-10 godina -50 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Uroš Stojanović - Šekovići
2.
Stribor Zekić - Srpski Soko
Mlađi kadeti sparring 8-10 godina +50 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ognjen Gavrilović - Šekovići
2.
Nikola Sikimić - Šekovići
Stariji kadeti sparring 11-13 godina -35 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Đorđe Dragić - Šekovići
2.
Luka Ševo - Romanija Pale
3.
Eman Omeragić - Kbv Tornado
Stariji kadeti sparring 11-13 godina -40 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Vuk Radovanović - Tae Lo
2.
Matijas Kitić - Hwarang
3.
Nikola Krpan - Princip
3.
Robert Šumanovac - Ti Zrinski BoŠnjaci
Stariji kadeti sparring 11-13 godina -45 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Maksim Radović - Tong Il
2.
Nenad Ajvaz - Sung
3.
Ismail Brdarić - Kbv Tornado
3.
Slobodan Đaković - Doboj
Stariji kadeti sparring 11-13 godina -50 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Denis Stefanović - Sung
2.
Mihajlo Katic - Tae Lo
3.
Zdravko Milovanović - Tae Lo
3.
Vuk Jeremić - Srpski Soko
Stariji kadeti sparring 11-13 godina -55 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mateja Janković - Srpski Soko
2.
Hamza Čamdžić - Kbv Tornado
3.
Stefan Đorđić - Šekovići
3.
Aleksandar Božić - Šekovići
Stariji kadeti sparring 11-13 godina -60 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Eldar Panjeta - Kbv Tornado
2.
Armin Zejnić - Doboj
3.
Lazar Ćirić - Dusan Silni
3.
Aleksandar Ćosić - Srpski Soko
Stariji kadeti sparring 11-13 godina +60 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Kristijan Savić - Romanija Pale
2.
Selman Kalač - Bajša
3.
Aleksa Paripović - Princip
3.
Aleksandar Jovanovic - Dusan Silni
Mlađi juniori sparring 14-15 godina -45 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nenad Ajva - Sung
Mlađi juniori sparring 14-15 godina -50 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mark Marton - Bajša
2.
David Lazić - Srpski Soko
3.
Marko Hrgic - Dusan Silni
3.
Denis S - Sung
Mlađi juniori sparring 14-15 godina -55 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nemanja Vukovic - Tae Lo
2.
Blaško Maksimović - Šekovići
3.
Danijel Glišić - Šekovići
Mlađi juniori sparring 14-15 godina -65 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Davud Spahović - Kbv Tornado
2.
Dejan Tanasić - Srpski Soko
3.
Marko Marković - Srpski Soko
Mlađi juniori sparring 14-15 godina -70 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dragan Milić - Šekovići
2.
Nikola Đorđić - Šekovići
3.
Džan Salan - Kbv Tornado
3.
Josip Udovičić - Sokol
Mlađi juniori sparring 14-15 godina +70 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Petar Kusmuk - Srpski Soko
2.
Ilija JemriĆ - Ti Zrinski BoŠnjaci
3.
Ognjen Popović - Hwarang
Stariji juniori sparring 16-17 godina -69 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Kristijan Zekić - Šekovići
2.
Nikola TomiĆ - Shark Dubrovnik
3.
Zekerijja Ramić - Kbv Tornado
Stariji juniori sparring 16-17 godina -75 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ljubomir Lukic - Tae Lo
2.
Stefan Pavlović - Šekovići
Stariji juniori sparring 16-17 godina +75 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Srđan Mirković 1 - Srpski Soko
2.
Ajdin Hrvat - Kbv Tornado
3.
Luka Vlačić - Šekovići
Seniori sparring 18-40 godina -64 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Kristian Zekić - Šekovići
2.
Dario Kostić - Srpski Soko
Seniori sparring 18-40 godina -71 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dejan Matic - Tae Lo
2.
Nicola TomiĆ - Shark Dubrovnik
Seniori sparring 18-40 godina +92 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Goran Kukrić - Doboj
2.
Đorđe Lizdek - Romanija Pale
Mlađe kadetkinje spparing 8-10 godina -30 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anastasija Skopljak - Srpski Soko
2.
Esma Panjeta - Kbv Tornado
3.
Lana Mačar - Romanija Pale
3.
Nevena Mlađenović - Princip
Mlađe kadetkinje sparring 8-10 godina -35 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Miona Ivanišević - Bajša
2.
Iva Dragićević - Tae Lo
3.
Teodora Negovanović - Tong Il
3.
Magdalena Tubic - Loznica
Mlađe kadetkinje sparring 8-10 godina -40 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Katarina Katić - Srpski Soko
2.
Teodora Pantić - Romanija Pale
3.
Sofija Blagojević - Srpski Soko
3.
Tea Okilj - Romanija Pale
Mlađe kadetkinje sparring 8-10 godina -45 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dunja Šobić - Princip
2.
Jana Tesic - Tae Lo
Mlađe kadetkinje sparring 8-10 godina +45 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nataša Jovanović - Dusan Silni
2.
Marija Dražić - Princip
Starije kadetkinje sparring 11-13 godina -30 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Milijana Jugović - Romanija Pale
2.
Lena Avramov - Bajša
Starije kadetkinje sparring 11-13 godina -35 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tijana Živković - Princip
2.
Kalina Ivanišević - Bajša
Starije kadetkinje sparring 11-13 godina -40 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hana Idrizović - Kbv Tornado
2.
Jovana Ristić - Hwarang
3.
Marijana Šiljegović - Romanija Pale
3.
Tijana Živković - Princip
Starije kadetkinje sparring 11-13 godina -45 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ema Stevanović - Hwarang
2.
Berina Tihić - Kbv Tornado
Starije kadetkinje sparring 11-13 godina -50 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Karmen TapaloviĆ - Shark Dubrovnik
2.
Sara Simić - Romanija Pale
Starije kadetkinje sparring 11-13 godina -55 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tatjana Vojnović - Princip
2.
Anastasija Dragicevic - Loznica
Starije kadetkinje sparring 11-13 godina +55 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Iva Batić - Srpski Soko
2.
Irena Nikolic - Tae Lo
3.
Tamara Đuknić - Tae Lo
3.
Simona Tomić - Princip
Mlađe juniorke sparring 14-15 godina -45 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ksenija Kljajić - Princip
2.
Viktoria BenkoviĆ - Shark Dubrovnik
Mlađe juniorke sparring 14-15 godina -50 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nađa Provči - Bajša
2.
Jovana Marjanovic - Tae Lo
3.
Karmen Tapalovic - Shark Dubrovnik
3.
Lena Trajković - Bajša
Mlađe juniorke sparring 14-15 godina -55 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lorena Borenović - Bajša
2.
Nikolina Damnjanovic - Dusan Silni
3.
Vanja Majkić - Princip
Mlađe juniorke sparring 14-15 godina -60 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jana Zivanovic - Tae Lo
2.
Jana Klačar - Romanija Pale
3.
Nikolina Damnjanovic - Dusan Silni
Mlađe juniorke sparring 14-15 godina +65 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dejana Ristić - Šekovići
2.
Mina Radovanovic - Tae Lo
Starije juniorke sparring 16-17 godina -46 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emilija Blagojević - Srpski Soko
2.
Viktoriia Benkovic - Shark Dubrovnik
Starije juniorke sparring 16-17 godina -52 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Iva BroČiĆ - Ti Zrinski BoŠnjaci
2.
Antonija IvanČiČeviĆ - Ti Zrinski BoŠnjaci
3.
Milica Spajic - Tae Lo
3.
Sara Fabijanović - Bajša
Seniorke sparring 18-40 godina -62 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anđela Batić - Srpski Soko

TUL
Mlađi kadeti 8-10 plavi pojas 4 i 3 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Pavle Dominković - Srpski Soko
2.
Ognjen Gavrilović - Šekovići
3.
Uroš Stojanović - Šekovići
Mlađi kadeti 8-10 žuti pojas 8 i 7 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Selim Sabljica - Kbv Tornado
2.
Stribor Zekić - Srpski Soko
3.
Jovan Samardžić - Romanija Pale
3.
Ratko Divović - Šekovići
Mlađi kadeti 8-10 zeleni pojas 6 i 5 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Luka Jeremić - Srpski Soko
2.
Sergej Okilj - Romanija Pale
3.
Stefan Panić - Tae Lo
3.
Nikola Sikimić - Šekovići
Stariji kadeti 11-13 zeleni pojas 6 i 5 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Vuk Jeremić - Srpski Soko
2.
Luka Jokić - Tae Lo
3.
Eldar Panjeta - Kbv Tornado
3.
Tarik Duran - Kbv Tornado
Stariji kadeti 11-13 crveni pojas 2 i 1 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Đorđe Dragić - Šekovići
2.
Danijel Garić - Šekovići
3.
Stefan Đorđić - Šekovići
Stariji kadeti 11-13 žuti pojas 8 i 7 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Robert Šumanovac - Ti Zrinski BoŠnjaci
2.
Vuk Vujić - Tae Lo
3.
Vukašin Nestorović - Princip
3.
Zdravko Milovanović - Tae Lo
Stariji kadeti 11-13 plavi pojas 4 i 3 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Vuk Radovanović - Tae Lo
2.
Mateja Janković - Srpski Soko
3.
Nenad Ajvaz - Sung
3.
Matijas Kitić - Hwarang
Mlađi juniori 14-15 plavi pojas 4 i 3 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mark Marton - Bajša
2.
Matej Varga - Sokol
3.
Ognjen Popović - Hwarang
3.
Denis S - Sung
Mlađi juniori 14-15 crveni pojas 2 i 1 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nikola Đorđić - Šekovići
2.
Dragan Milić - Šekovići
3.
Džan Salan - Kbv Tornado
3.
Marko Marković - Srpski Soko
Mlađi juniori 14-15 crni pojas 1.Dan
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Josip Udovičić - Sokol
Mlađi juniori 14-15 zeleni pojas 6 i 5 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dejan Tanasić - Srpski Soko
2.
Davud Spahović - Kbv Tornado
3.
David Lazić - Srpski Soko
3.
Ilija JemriĆ - Ti Zrinski BoŠnjaci
Stariji juniori 16-17 crveni pojas 2 i 1 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Srđan Mirković 1 - Srpski Soko
2.
Ajdin Hrvat - Kbv Tornado
Stariji juniori 16-17 žuti pojas 8 i 7 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nikola TomiĆ - Shark Dubrovnik
Stariji juniori 16-17 crni pojas 1.Dan
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Kristijan Zekić - Šekovići
2.
Zekerijja Ramić - Kbv Tornado
3.
Stefan Pavlović - Šekovići
3.
Luka Vlačić - Šekovići
Seniori 18-40 žuti pojas 8 i 7 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nicola TomiĆ - Shark Dubrovnik
Seniori 18-40 crni pojas 1.Dan
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Kristian Zekić - Šekovići
2.
Dario Kostić - Srpski Soko
Seniori 18-40 crveni pojas 2 i 1 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Đorđe Lizdek - Romanija Pale
Mlađe kadetkinje 8-10 plavi pojas 4 i 3 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Selena Jolić - Romanija Pale
Mlađe kadetkinje 8-10 zeleni pojas 6 i 5 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Esma Panjeta - Kbv Tornado
2.
Maša Tadić - Srpski Soko
3.
Iva Dragićević - Tae Lo
3.
Jana Tesic - Tae Lo
Mlađe kadetkinje 8-10 žuti pojas 8 i 7 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Miona Ivanišević - Bajša
2.
Katarina Katić - Srpski Soko
3.
Nataša Jovanović - Dusan Silni
3.
Lana Mačar - Romanija Pale
Starije kadetkinje 11-13 plavi pojas 4 i 3 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Karmen TapaloviĆ - Shark Dubrovnik
2.
Jovana Ristić - Hwarang
3.
Irena Nikolic - Tae Lo
Starije kadetkinje 11-13 crveni pojas 2 i 1 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Iva Batić - Srpski Soko
2.
Milijana Jugović - Romanija Pale
3.
Marijana Šiljegović - Romanija Pale
Starije kadetkinje 11-13 žuti pojas 8 i 7 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anastasija Dragicevic - Loznica
2.
Tamara Đuknić - Tae Lo
3.
Simona Tomić - Princip
3.
Kalina Ivanišević - Bajša
Starije kadetkinje 11-13 zeleni pojas 6 i 5 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Berina Tihić - Kbv Tornado
2.
Lena Avramov - Bajša
3.
Amna Panjeta - Kbv Tornado
3.
Hana Idrizović - Kbv Tornado
Mlađe juniorke 14-15 plavi pojas 4 i 3 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tijana Marić - Princip
2.
Jovana Marjanovic - Tae Lo
3.
Karmen Tapalovic - Shark Dubrovnik
3.
Milana Radaković - Princip
Mlađe juniorke 14-15 crveni pojas 2 i 1 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Iva Batić 1 - Srpski Soko
2.
Mina Radovanovic - Tae Lo
3.
Nađa Provči - Bajša
3.
Lorena Borenović - Bajša
Mlađe juniorke 14-15 crni pojas 1.Dan
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dejana Ristić - Šekovići
Mlađe juniorke 14-15 žuti pojas 8 i 7 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Viktoria BenkoviĆ - Shark Dubrovnik
2.
Mia Ćirić - Dusan Silni
3.
Nikolina Damnjanovic - Dusan Silni
Mlađe juniorke 14-15 zeleni pojas 6 i 5 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Bojana Sekulić - Romanija Pale
2.
Helena Lukić - Tae Lo
3.
Vanja Majkić - Princip
3.
Ksenija Kljajić - Princip
Starije juniorke 16-17 crni pojas 1.Dan
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dejana Ristić 1 - Šekovići
2.
Antonija IvanČiČeviĆ - Ti Zrinski BoŠnjaci
3.
Iva BroČiĆ - Ti Zrinski BoŠnjaci
Starije juniorke 16-17 zeleni pojas 6 i 5 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emilija Blagojević - Srpski Soko
Starije juniorke 16-17 crveni pojas 2 i 1 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sara Fabijanović - Bajša
2.
Ninaa Vukanovic - Shark Dubrovnik
3.
Milica Spajic - Tae Lo
Starije juniorke 16-17 žuti pojas 8 i 7 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Viktoriia Benkovic - Shark Dubrovnik
Seniorke 18-40 crni pojas 1.Dan
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anđela Batić - Srpski Soko

Kick
Za sve dodatne informacije u vezi prijava takmičara pozovite:
Vedran Ćubela, +387 63 407 544.
Video Replay:
Almedin Bahtanović, +387 61 775 011.