Trenutno smo nedostupni...

Informacije o turniru

Rezultati i plasman takmičara
Borbe
Mlađi pioniri - 25 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Vladimir Golubović - Durmitor
2.
Andrej Vešović - Budućnost
3.
Gani Resulbegu - Ulcinj
Mlađi pioniri - 27 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Osman Jusufgjokaj - Besa
2.
Ognjen Marić - Durmitor
Mlađi pioniri - 36 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Matija Kruscic - S 3
Mlađi pioniri B -25 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Denis Cobovic - Ulcinj
2.
Noar Mavriq - Ulcinj
Mlađi pioniri B -27 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dusan Radulovic - S 3
2.
Eren Karaminxhoja - Ulcinj
3.
Gavrilo Bigovic - S 3
Mlađi pioniri B -29 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nermin Sulejmani - Ulcinj
2.
Lazar Knezevic - S 3
Mlađi pioniri B -33 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sava Vujisic - S 3
2.
Ognjen Nedić - Tk Akademac
3.
Aleksa Bozovic - Montenegro Stars
3.
Damjan Popovic - S 3
Mlađi pioniri B -36 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hamza Pepic - Besa
2.
Luka Bošković - Koryo Podgorica
3.
Marko Korac - Montenegro Stars
Mlađi pioniri B -39 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Aleksa Babić - Olimp
2.
Stefan Kruscicc - S 3
3.
Edon Kalaj - Besa
3.
Niša Ratković - Tk Akademac
Mlađi pioniri B -43 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Arber Rukaj - Koryo Podgorica
2.
Martin Balabusic - Montenegro Stars
Mlađi pioniri B +43 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Damjan Katuric - Budućnost
Pioniri -27 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Antonio Norcia - Koryo Podgorica
Pioniri -30 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Matej Lazović - Budućnost
2.
Kosta Šćepanović - Olimp
Pioniri -33 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hakush Fici - Ulcinj
2.
Andrej Čikić - Budućnost
3.
Kosta Bulatović - Tk Akademac
3.
Relja Komatina - Olimp
Pioniri -36 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sava Matović - Budućnost
2.
Mulaz Čikić - Tk Akademac
3.
Nikolai Milošević - Koryo Podgorica
Pioniri -40 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Alan Frljuckic - Besa
2.
Andrej Lazarević - Budućnost
3.
Petar Radojičić - Tk Akademac
3.
Rajan Arifovic - Montenegro Stars
Pioniri -44 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Viktor Golubović - Durmitor
Pioniri -52 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jovan Vuković - Olimp
2.
Husein Pepic - Besa
Pioniri -57 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Uros Vujosevic - Budućnost
Pioniri +57
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dion Kalaj - Besa
Kadet A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Riad Dervishi - Ulcinj
Kadet A -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jovan Grozdanic - S 3
Kadet A -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Radjen Mrdak - Montenegro Stars
2.
Adil Nasufovic - Montenegro Stars
Kadet A -45
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adzic Novak - S 3
2.
Almas Softic - Alba
3.
Luka Mijović - Koryo Podgorica
3.
Luka Lakovic - Montenegro Stars
Kadet A -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marko Vukcevic - Montenegro Stars
2.
Đorđe Đurišić - Budućnost
Kadet A -53
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Danilo Vujošević - Tk Akademac
2.
Santino Vulaj - Besa
3.
Vasilije Perovic - Montenegro Stars
Kadet A -57
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lazar Matović - Budućnost
2.
Pavle Jovićević - Tk Akademac
Kadet A -61
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Enes Dushku - Ulcinj
2.
Lazar Popović - Tk Akademac
Kadet A -65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Damijan Ujkaj - Besa
2.
Bledar Kasmi - Ulcinj
3.
Nebojsa Milić - Budućnost
3.
Dorian Ujkaj - Besa
Kadet A +65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emir Kalezic - Ulcinj
2.
Adnan Mekic - Ulcinj
Juniori -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Benan Jusufgjokaj - Besa
2.
Samed Softic - Alba
Juniori -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adzija Ganjola - Montenegro Stars
2.
Kristijan Lulgjuraj - Alba
3.
Kosta Komatina - Olimp
Juniori -63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mario Vukovic - Montenegro Stars
2.
Ognjen Komatina - Olimp
3.
Lleo Gegaj - Besa
Juniori -68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mateo Muratovic - Montenegro Stars
2.
Jozef Gegaj - Besa
Juniori -73
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Vuk Vuletic - Montenegro Stars
2.
Aleksa Dabetić - Budućnost
3.
Senic Aleksa - S 3
Juniori -78
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Stevan Vuletic - Montenegro Stars
Seniori -58
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Aldin Softic - Alba
2.
Valentino Dushaj - Besa
Seniori -63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Muhamed Gjokaj - Besa
2.
Ardijan Murcaj - Alba
Seniori -74
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mark Ujkaj - Besa
2.
Nenad Jovanović - Tk Akademac
Seniori -80
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Vasilije Peruničić - Olimp
Seniori -87
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Uros Raspopovic - Montenegro Stars
Seniori +87
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Boban Mitrovic - Montenegro Stars
2.
Vilhem Junčaj - Koryo Podgorica
Mlađe pionirke A -19 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Vlera Dabovic - Ulcinj
Mlađe pionirke A -29 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Una Čikić - Budućnost
Mlađe pionirke B -21 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Angelina Laban - Montenegro Stars
Mlađe pionirke B -25 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dunja Ćuković - Olimp
2.
Nikolija Ilic - Montenegro Stars
Mlađe pionirke B -29 kg
Rb.
Takmičar - Klub
2.
Jana Mijovic - S 3
3.
Mia Komatina - Olimp
3.
Lana Boljević - Olimp
Mlađe pionirke B -31 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lejla Frljuckic - Besa
Mlađe pionirke B -36 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Erina Tula - Ulcinj
Mlađe pionirke B -39 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Alba Mustafa - Ulcinj
Mlađe pionirke B +43 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tamara Boskovic - Montenegro Stars
Pionirke -27 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Helena Guresic - Montenegro Stars
2.
Teodora Bogdanović - Tk Akademac
Pionirke -30kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nestorovic Marija - S 3
2.
Andrijana Suskavcevic - Montenegro Stars
Pionirke -33 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ajla Ganjola - Besa
Pionirke -36 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hava Malokraja - Ulcinj
2.
Jovana Grozdanic - S 3
3.
Herona Avdic - Ulcinj
3.
Iva Vojinovic - S 3
Pionirke -40 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adna Sulejmani - Ulcinj
2.
Doroteja Krivokapić - Budućnost
Pionirke -44 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nina Boljević - Olimp
2.
Adriana Berishaj - Besa
3.
Sofija Petrić - Olimp
3.
Hena Jusufgjokaj - Besa
Pionirke -48 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nora Rukaj - Koryo Podgorica
2.
Lana Mijović - Koryo Podgorica
3.
Nina Bozovic - Montenegro Stars
Pionirke -52 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mihajlovic Anja - S 3
2.
Sofija Katurić - Budućnost
3.
Eva Vulaj - Besa
Kadetkinje A -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sljivancanin Tara - S 3
2.
Nikolina Ostojić - Durmitor
Kadetkinje A -44
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anja Radevic - Montenegro Stars
2.
Amela Nuti - Ulcinj
Kadetkinje A -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Arta Ismailaga - Ulcinj
2.
Jovana Lakovic - Montenegro Stars
3.
Lana Milošević - Koryo Podgorica
Kadetkinje A -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nadja Komatina - Olimp
Kadetkinje A -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sara Kraja - Ulcinj
Kadetkinje A +59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Teodora Djonovic - Montenegro Stars
2.
Jana Boskovic - Montenegro Stars
3.
Ljeposava GlomaziĆ - Durmitor
3.
Dunja Boskovic - Montenegro Stars
Juniorke -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tijana Dragovic - Montenegro Stars
Juniorke -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Andrea Berishaj - Besa
2.
Milena Mrdak - Montenegro Stars
3.
Andrea Komatina - Olimp
Juniorke -63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Aurora Vulaj - Besa
2.
Amra Dushku - Ulcinj
3.
Andjela Smolovic - Montenegro Stars
Juniorke -68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Angjella Berishaj - Besa
2.
Isra Jusufgjokaj - Besa
Seniorke -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Edina Kraja - Ulcinj
2.
Ardiana Karamanaga - Ulcinj
Seniorke -53
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jelena Peruničić - Olimp
2.
Teuta Lulgjuraj - Besa

Kick
Za sve dodatne informacije u vezi prijava takmičara pozovite:
Vedran Ćubela, +387 63 407 544.
Video Replay:
Almedin Bahtanović, +387 61 775 011.