Trenutno smo nedostupni...

Informacije o turniru

Rezultati i plasman takmičara
Sparing
Pioniri sparring 5-7 godina -25 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Andrej Đurić - Rudar Stanari
Pioniri sparring 5-7 godina -30 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Andrej Vasić - Doboj
2.
Jovica Popović - Hwarang
Pioniri sparring 5-7 godina -35 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jovan Samardžić - Romanija Pale
Pioniri sparring 5-7 godina + 35 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nikolaj Kovačević - Kbs Rudar
2.
Mihailo Bogdanić - Kbs Rudar
Mlađi kadeti sparring 8-10 godina -30 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jovica Ostojić - Falcon
2.
Damir Baraković - Falcon
3.
Mihajlo Rupa - Prnjavor
3.
Matej Lukić - Hwarang
Mlađi kadeti sparring 8-10 godina -35 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Matijas Kitić - Hwarang
Mlađi kadeti sparring 8-10 godina -40 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nikola Gojković - Rudar Stanari
2.
Sergej Okilj - Romanija Pale
3.
Damjan Todorić - Rudar Stanari
3.
Nikola Blagojević - Doboj
Mlađi kadeti sparring 8-10 godina -50 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Armin Zejnić - Doboj
2.
Njegoš Zoranović - Hwarang
3.
Damjan Jerinić - Sloga Prodamont Doboj
Stariji kadeti sparring 11-13 godina -40 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marko Stanković - Sloga Prodamont Doboj
2.
Nikola Zoranović - Hwarang
3.
Viktor Panić - Doboj
3.
Božo Gajić - Takewondo Simikic
Stariji kadeti sparring 11-13 godina -45 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Stefan Đorđić - Šekovići
2.
Nikola Klačar - Romanija Pale
3.
David Kojić - Falcon
3.
Dražen-emanuel Kitić - Hwarang
Stariji kadeti sparring 11-13 godina -50 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Kristijan Radišić - Falcon
2.
Slađan Pavlović - Šekovići
3.
Aleksandar Milanović - Falcon
3.
Stefan Savić - Falcon
Stariji kadeti sparring 11-13 godina -55 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nikola Đorđić - Šekovići
2.
David Jović - Prnjavor
3.
Vukašin Kenjalo - Falcon
3.
Ognjen Radišić - Falcon
Stariji kadeti sparring 11-13 godina -60 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dragan Milić - Šekovići
2.
Dubravko Lazić - Kbs Rudar
3.
Srđan Grujičić - Takewondo Simikic
Stariji kadeti sparring 11-13 godina +60 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ognjen Popović - Hwarang
2.
Nikola Petković - Hwarang
3.
Andrej Đurđević - Prnjavor
Mlađi juniori sparring 14-15 godina -60 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Kristijan Zekić - Šekovići
Mlađi juniori sparring 14-15 godina -70 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Stefan Pavlović - Šekovići
Mlađi juniori sparring 14-15 godina +70 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dušan Domuz - Prnjavor
2.
Luka Pandurević - Falcon
3.
Miroslav Tomić - Hwarang
Stariji juniori sparring 16-17 godina -69 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Gabriel Daraban - Falcon
2.
Slaven Vukašinović - Doboj
3.
Dino Mujić - Sloga Prodamont Doboj
Stariji juniori sparring 16-17 godina -75 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ilie Daraban - Falcon
2.
David Malešević - Prnjavor
Stariji juniori sparring 16-17 godina +75 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Luka Vlačić - Šekovići
2.
Mihailo Radić - Falcon
Seniori sparring 18-40 godina -64 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Aleksandar Fešiš - Prnjavor
2.
Stefan Fešiš - Prnjavor
3.
Slađan Anđelić - Falcon
Seniori sparring 18-40 godina -71 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Bogdan Jugović - Romanija Pale
2.
Nemanja Živanović - Falcon
3.
Ignjat Radišić - Falcon
3.
Aleksandar Klačar - Romanija Pale
Seniori sparring 18-40 godina -78 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mihailo Angel Rikić - Falcon
2.
David Đuraš - Prnjavor
3.
Ratko Milanović - Šekovići
3.
Andrej Žuža - Romanija Pale
Seniori sparring 18-40 godina -85 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Milan Savić - Šekovići
2.
Njegoš Jerinić - Sloga Prodamont Doboj
3.
Aleksandar Bilinac - Romanija Pale
3.
Goran Petrović - Prnjavor
Seniori sparring 18-40 godina -92 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
David Stanišić - Prnjavor
2.
Dragan Kajganić - Kbs Rudar
Seniori sparring 18-40 godina +92 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Đorđe Lizdek - Romanija Pale
2.
Vedran Savić - Romanija Pale
3.
Bojan Malešević - Prnjavor
3.
Vuk Milinčić - Prnjavor
Pionirke sparring 5-7 godina -20 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Angelina Tanacković - Kbs Rudar
Mlađe kadetkinje sparring 8-10 godina -25 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Irina Mirković - Falcon
2.
Selena Jolić - Romanija Pale
Mlađe kadetkinje spparing 8-10 godina -30 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Milijana Jugović - Romanija Pale
2.
Jovana Ristić - Hwarang
3.
Varvara Škuljević - Sloga Prodamont Doboj
3.
Nataša Milanović - Falcon
Mlađe kadetkinje sparring 8-10 godina -35 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marijana Šiljegović - Romanija Pale
2.
Dajana Lazić - Rudar Stanari
Mlađe kadetkinje sparring 8-10 godina -45 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Una Živanić - Prnjavor
Mlađe kadetkinje sparring 8-10 godina +45 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Katarina Hercegovac - Falcon
Starije kadetkinje sparring 11-13 godina -35 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anđela Savić - Falcon
Starije kadetkinje sparring 11-13 godina -45 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tijana Gajić - Takewondo Simikic
2.
Bojana Sekulić - Romanija Pale
3.
Žana Radić - Rudar Stanari
Starije kadetkinje sparring 11-13 godina -50 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nikolina Lukić - Prnjavor
Starije kadetkinje sparring 11-13 godina -55 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Milica Nedić - Doboj
2.
Monika Gajanić - Prnjavor
3.
Tamara Ristić - Sloga Prodamont Doboj
Starije kadetkinje sparring 11-13 godina +55 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jana Klačar - Romanija Pale
2.
Teodora Škuljević - Sloga Prodamont Doboj
3.
Anja Vrhovac - Prnjavor
Mlađe juniorke sparring 14-15 godina -65 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dejana Ristić - Šekovići
2.
Mariana Pavlović - Kbs Rudar
Mlađe juniorke sparring 14-15 godina +65 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lana Đukić - Prnjavor
2.
Valentina Cvijanović - Hwarang
Starije juniorke sparring 16-17 godina -64 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ana Marija Kovačević - Kbs Rudar
2.
Marija Jerinić - Kbs Rudar
Starije juniorke sparring 16-17 godina -70 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ivana Ilić - Sloga Prodamont Doboj
Starije juniorke sparring 16-17 godina +70 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nevena Radojčić - Šekovići
2.
Milena Gajić - Takewondo Simikic
3.
Jovana Blatnjak - Kbs Rudar
Seniorke sparring 18-40 godina -52 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mia Vasiljević - Doboj
Seniorke sparring 18-40 godina -57 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jovana Njegovan - Prnjavor
2.
Anđela Kovačić - Romanija Pale
Seniorke sparring 18-40 godina -67 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Milica Todorović - Romanija Pale

TUL
Pioniri 5-7 zeleni pojas 6 i 5 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nikolaj Kovačević - Kbs Rudar
Pioniri 5-7 žuti pojas 8 i 7 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Andrej Đurić - Rudar Stanari
Mlađi kadeti 8-10 crveni pojas 2 i 1 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dino Šljivić - Student
2.
Anđelko Ličina - Student
3.
Miloš Demonjić - Student
3.
Jovan Jungić - Student
Mlađi kadeti 8-10 zeleni pojas 6 i 5 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jovica Ostojić - Falcon
2.
Damjan Jerinić - Sloga Prodamont Doboj
3.
Njegoš Zoranović - Hwarang
Mlađi kadeti 8-10 žuti pojas 8 i 7 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Damjan Jerinić - Sloga Prodamont Doboj
2.
Matijas Kitić - Hwarang
3.
Mihajlo Rupa - Prnjavor
3.
Matej Lukić - Hwarang
Mlađi kadeti 8-10 plavi pojas 4 i 3 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Armin Zejnić - Doboj
2.
Nikola Gojković - Rudar Stanari
Stariji kadeti 11-13 crveni pojas 2 i 1 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marko Stanković - Sloga Prodamont Doboj
2.
Dubravko Lazić - Kbs Rudar
3.
Blaško Maksimović - Šekovići
3.
Dragan Milić - Šekovići
Stariji kadeti 11-13 zeleni pojas 6 i 5 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
David Jović - Prnjavor
2.
Nikola Đukić - Falcon
3.
Ognjen Popović - Hwarang
3.
Andrej Đurđević - Prnjavor
Stariji kadeti 11-13 plavi pojas 4 i 3 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Slađan Pavlović - Šekovići
2.
Stefan Đorđić - Šekovići
Stariji kadeti 11-13 žuti pojas 8 i 7 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Aleksandar Milanović - Falcon
2.
Stefan Savić - Falcon
3.
David Kojić - Falcon
3.
Ognjen Radišić - Falcon
Mlađi juniori 14-15 žuti pojas 8 i 7 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Miroslav Tomić - Hwarang
Mlađi juniori 14-15 crni pojas 1.Dan
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Kristijan Zekić - Šekovići
Mlađi juniori 14-15 crveni pojas 2 i 1 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dušan Domuz - Prnjavor
2.
Stefan Pavlović - Šekovići
3.
Luka Pandurević - Falcon
3.
Sava Dragaš - Romanija Pale
Stariji juniori 16-17 crni pojas 1.Dan
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Luka Vlačić - Šekovići
Stariji juniori 16-17 zeleni pojas 6 i 5 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Slaven Vukašinović - Doboj
Stariji juniori 16-17 žuti pojas 8 i 7 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dino Mujić - Sloga Prodamont Doboj
Stariji juniori 16-17 crveni pojas 2 i 1 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mihailo Radić - Falcon
2.
Ilie Daraban - Falcon
3.
David Malešević - Prnjavor
3.
Gabriel Daraban - Falcon
Seniori 18-40 crni pojas 2.Dan
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Vuk Milinčić - Prnjavor
Seniori 18-40 crveni pojas 2 i 1 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nemanja Živanović - Falcon
2.
Goran Petrović - Prnjavor
3.
Đorđe Lizdek - Romanija Pale
3.
Mihailo Angel Rikić - Falcon
Seniori 18-40 plavi pojas 4 i 3 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Aleksandar Bilinac - Romanija Pale
2.
Slađan Anđelić - Falcon
Seniori 18-40 crni pojas 3.Dan
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Bojan Malešević - Prnjavor
Seniori 18-40 zeleni pojas 6 i 5 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Aleksandar Klačar - Romanija Pale
2.
Kristijan Klačar - Romanija Pale
3.
Andrej Žuža - Romanija Pale
3.
Dejan Kezmić - Kbs Rudar
Seniori 18-40 crni pojas 1.Dan
Rb.
Takmičar - Klub
1.
David Stanišić - Prnjavor
2.
Ratko Milanović - Šekovići
3.
Bogdan Jugović - Romanija Pale
3.
Dragan Kajganić - Kbs Rudar
Seniori 18-40 žuti pojas 8 i 7 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ignjat Radišić - Falcon
Pionirke 5-7 žuti pojas 8 i 7 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Angelina Tanacković - Kbs Rudar
Mlađe kadetkinje 8-10 žuti pojas 8 i 7 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Varvara Škuljević - Sloga Prodamont Doboj
2.
Selena Jolić - Romanija Pale
3.
Jovana Ristić - Hwarang
3.
Teodora Panić - Romanija Pale
Mlađe kadetkinje 8-10 plavi pojas 4 i 3 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Milijana Jugović - Romanija Pale
Mlađe kadetkinje 8-10 zeleni pojas 6 i 5 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marijana Šiljegović - Romanija Pale
2.
Katarina Hercegovac - Falcon
3.
Irina Mirković - Falcon
Starije kadetkinje 11-13 zeleni pojas 6 i 5 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nikolina Lukić - Prnjavor
Starije kadetkinje 11-13 crveni pojas 2 i 1 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Milica Nedić - Doboj
Starije kadetkinje 11-13 žuti pojas 8 i 7 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anđela Savić - Falcon
2.
Bojana Sekulić - Romanija Pale
3.
Teodora Škuljević - Sloga Prodamont Doboj
3.
Anja Vrhovac - Prnjavor
Starije kadetkinje 11-13 plavi pojas 4 i 3 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jana Klačar - Romanija Pale
2.
Žana Radić - Rudar Stanari
3.
Monika Gajanić - Prnjavor
Mlađe juniorke 14-15 crveni pojas 2 i 1 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lana Đukić - Prnjavor
Mlađe juniorke 14-15 žuti pojas 8 i 7 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mariana Pavlović - Kbs Rudar
2.
Valentina Cvijanović - Hwarang
Mlađe juniorke 14-15 crni pojas 1.Dan
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dejana Ristić - Šekovići
Starije juniorke 16-17 crveni pojas 2 i 1 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marija Jerinić - Kbs Rudar
2.
Jovana Blatnjak - Kbs Rudar
3.
Vanja Stanić - Bobić Laktaši
Starije juniorke 16-17 crni pojas 1.Dan
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ivana Ilić - Sloga Prodamont Doboj
2.
Nevena Radojčić - Šekovići
3.
Ana Marija Kovačević - Kbs Rudar
Seniorke 18-40 plavi pojas 4 i 3 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anđela Kovačić - Romanija Pale
Seniorke 18-40 crveni pojas 2 i 1 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mia Vasiljević - Doboj
Seniorke 18-40 crni pojas 2.Dan
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jovana Njegovan - Prnjavor

Kick
Za sve dodatne informacije u vezi prijava takmičara pozovite:
Vedran Ćubela, +387 63 407 544.
Video Replay:
Almedin Bahtanović, +387 61 775 011.