Trenutno smo nedostupni...

Informacije o turniru

APR
09

Turnir

Kup Akademije Jale Zenica

Uslovi za učestvovanje:
Zenica - Gradska Arena Husein Smajlović , Zenica
Završena
Prijavljeni treneri: 76
Bosna Visoko-Moštre - Visoko
3
1. ALMIN KAJEVIC - 005
2. EDIN KAJEVIC - 004
3. SAJRA KAJEVIć - 007
Dragon - Doboj Jug
6
1. AJDIN ŠEčIć - 012
2. ALDIJANA IBRAKOVIć - 016
3. DžENITA ŠEčIć - 019
4. EMIR ŠEčIć - 014
5. LEJLA MEHINOVIć - 017
6. VAHID MURATOVIć - 013
HTKD Hvojnica - Fojnica
4
1. IVAN KRAJINA - 023
2. MIRJANA GOLUB - 024
3. MUHAMED HUKIć - 021
4. NIKOLA OROZ - 022
Iskra - Hadžići
1
1. MIJA UKROPINA - 032
Koryo Tg - Tomislavgrad
1
1. ANA KRAJINA - 035
Novi Grad Sarajevo - Sarajevo
7
1. ADNA BORIć - 049
2. ALEN ČUKURIJA - 046
3. BELMIR BERBEROVIć - 3832
4. EMIR KALJANAC - 047
5. HARIS HUSIć - 137
6. SADMIR HABIBOVIć - 043
7. SAMIR SELIMOVIć - 045
Olimpic Sarajevo - Sarajevo
2
1. AMIN AVDOVIC - 055
2. JAHJA ĆEMAN - 057
RUDAR - Kakanj
2
1. ADNAN KOZLO - 060
2. AMINA GRAHIC - 061
Šampion - Sarajevo
3
1. ARMIN GREDIć - 063
2. EMAN SARIć - 062
3. MUHAMED GREDIć - 064
Taekwondo Club LJUBIJA - Ljubija
1
1. VESO AREžINA - 502
Taekwondo klub CRO STAR - Mostar
2
1. BORIS KNEZOVIć - 775
2. KLAUDIA MARIć - 764
Taekwondo klub FOKUS - Sarajevo
1
1. DINO GLEDO - 1443
Taekwondo klub Shenron - Bugojno
3
1. AMEL NOVALIć - 1743
2. MIRALEM ĐOPA - 3718
3. NADIN SADIKOVIć - 3364
Taekwondo klub Zenica - Zenica
4
1. ELDAR ĐULAN - 1311
2. EMIR SKOPLJAK - 1500
3. ISHAK SKOPLJAK - 3708
4. KENAN KULALIć - 1288
TKD Akademija Tešanj - Tešanj
3
1. AHMED RAMIC - 1815
2. ALIJA KATARDZIC - 1814
3. ELVIN MEHMEDOVIC - 1043
Tkd Bugojno - Bugojno
2
1. HAMZA MALBAšIć - 1498
2. IVONA MALBAšIć - 1259
TKD Čapljina - Čapljina
2
1. IVAN JURKOVIć - 1681
2. ŽELJKO VEGO - 1669
TKD Jale - Zenica
5
1. ISMIR HORIć - 850
2. JASMIN MUJANOVIć - 2486
3. KERIM KADRIć - 3606
4. SELMAN PATKOVIĆ - 3618
5. TARIK HORIć - 2549
TKD Klub Orašje - Orašje
3
1. BARBARA BENKOVIć - 3702
2. DAJANA STANIć - 1770
3. MARKO STANIć - 1277
TKD NUR - Kakanj
3
1. EVELIN PILJUG - 002
2. HARIS MUšIJA - 1101
3. SEDINA BERBIć - 1495
Tkd Poskok Kočerin - ŠIROKI BRIJEG
2
1. DANIJEL BOBAN - 1027
2. KARLO GALIĆ - 3749
TKD POSKOK POSUŠJE - POSUŠJE
2
1. MARTINA BOBAN - 3745
2. PETAR BOBAN - 971
TKD START - Zenica
2
1. ADIS SALIC - 3615
2. MUHAMED OMIć - 3392
Tkd Šujica - Tomislavgrad
1
1. HRVOJE JURIč - 1208
TKD Victory - Sarajevo
3
1. ALEN ALIć - 145
2. DELILA RAMIć - 3593
3. LAMIJA ALIć - 146
Tkd Željezničar - Sarajevo
4
1. BOJAN LALIć - 3732
2. EDIN KADRIC - 165
3. EMIR CAJIC - 148
4. MIRZA SALTAGA - 164
TKDK Crni Labudovi Visoko - Visoko
2
1. MINELA SUDZUKA - 896
2. SENAD HUSEJINOVIć - 1419
Zrinjski - Mostar
2
1. HRVOJE MARIJANOVIć - 1438
2. VLATKA ŽIVKUšIć - 1432
Za sve dodatne informacije u vezi prijava takmičara pozovite:
Vedran Ćubela, +387 63 407 544.
Video Replay:
Almedin Bahtanović, +387 61 775 011.