Trenutno smo nedostupni...

Informacije o turniru

APR
09

Turnir

Kup Akademije Jale Zenica

Uslovi za učestvovanje:
Zenica - Gradska Arena Husein Smajlović , Zenica
Završena
Rezultati i plasman takmičara
Borbe
Vrtićanci B -20
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Arda Zec - Bugojno
2.
Bilal Hadzimehmedagic - K Crni Labudovi Visoko
Vrtićanci B -22
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Noa Hukić - H Fojnica
Vrtićanci B -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Senad Mulabdic - Tešanj
Vrtićanci A - 21
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marin Čuljak - Zrinjski
2.
Ismail Čatic - Rudar
Vrtićanci A - 24
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Abas Ramic - Tešanj
2.
Semin Neimarlija - Nur
3.
Ante Šetka - Zrinjski
3.
Daris Biser - Šampion
Vrtićanci A - 27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Luka Martinac - Zrinjski
2.
Elvin Dizdarević - Zenica
3.
Denijal Buha - Jale
3.
Alan ŽepaČkiĆ - Jale
Vrtićanci A - 30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ensar Halilović - Bosna Visoko-moštre
2.
Ahmed Mazić - H Fojnica
3.
Ahmed Kovač - Rudar
3.
Husein Gorak - Rudar
Vrtićanci A - 33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lejan Kobilica - Nur
2.
Bilal Čatic - Rudar
3.
Edin Kobilica - Jale
3.
Zejn Jahjefendic - Željezničar
Vrtićanci A - 36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Salih Hodžić - Bugojno
2.
Ivan Jelić - Cro Star
3.
Igor Stanić - Orašje
3.
Omar Fukelj-džanović - Šampion
Vrtićanci A - 39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tarik Hodžić - Bugojno
2.
Harun Mahmutspahić - Orašje
Mlađi kadeti B -24
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Deniz Sabitović - Bugojno
2.
Benjamin Imsirpasic - Željezničar
3.
Anur Sarić - Šampion
Mlađi kadeti B -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Fatih Hrustić - Nur
2.
Danin Sabitović - Bugojno
3.
Deni Kalamut - H Fojnica
Mlađi kadeti B -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Danin Kobilica - Nur
2.
Amer Sofić - Zenica
3.
Harun Halilovic - Tešanj
3.
Jon Junozi - Čapljina
Mlađi kadeti B -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ivano Cvjetković - H Fojnica
2.
Rijad Alihodzic - K Crni Labudovi Visoko
3.
Jaman ŠaranoviĆ - Jale
3.
Mirza Pehlivan - H Fojnica
Mlađi kadeti B -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Arman Mujezinović - Start
2.
Anes Zlatkić - Orašje
3.
Ahmed Ibrahimović - Olimpic Sarajevo
3.
Marko Bevanda - Cro Star
Mlađi kadeti B -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ali Bajramović - Šampion
2.
Arslan Zukic - K Crni Labudovi Visoko
Mlađi kadeti B -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Muhamed Kovac - Rudar
2.
Edin Kadric - Rudar
3.
Lukas Topić - Orašje
3.
Hanan Hodžić - Nur
Mlađi kadeti B -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ivan Pehar - Zrinjski
2.
Sami Hodžić - Bugojno
Mlađi kadeti B -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ivano Nikšić - Čapljina
2.
Mak Nikšić - Jale
Kadet B -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emelin Čelebić - Nur
2.
Gabriel Nedić - Orašje
Kadet B -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Samir Mujidagić - K Crni Labudovi Visoko
2.
Nahid Hasković - H Fojnica
3.
Billal Delić - Rudar
Kadet B -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sulejman Berbić - H Fojnica
2.
Ibrahim Visca - K Crni Labudovi Visoko
3.
Tarik Hecimovic - Start
3.
Luka Bošnjak - Cro Star
Kadet B -45
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Matej Šunjić - Cro Star
2.
Adi Halilovic - Start
3.
Irfan Muminovic - Rudar
3.
Amar Bukvić - Koryo Tg
Kadet B -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Arman Drakovac - Šampion
2.
Emin Kaknjo - Jale
3.
Adi Husejnovic - K Crni Labudovi Visoko
3.
Ahmed Dagoja - Bugojno
Kadet B -53
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Faris Beganovic - Rudar
2.
Vedad Šehić - Zenica
3.
Adijan Džabija - Šampion
Kadet B -57
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Matej Dankić - Cro Star
2.
Ivan Skoko - Cro Star
3.
Ali Švrakić - Željezničar
Kadet B -61
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ahmed Bašić - Bugojno
2.
Ibrahim Braco Harba - Šampion
3.
Mak Hellpikangas - Šampion
Kadet B +65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Rijad Osmanagic - Željezničar
2.
Emel BehaderoviĆ - Jale
3.
Harun Šehić - Jale
Vrtićanke B -18
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nadya Halilović - Rudar
2.
Dalal Mulabdic - Tešanj
Vrtićanke B -22
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Matea Maglica - Orašje
2.
Ema Ganibegovic - Rudar
3.
Nadija Malbašić - Bugojno
Vrtićanke B -24
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adna Kadrić - Željezničar
Vrtićanke A -21
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ella Sarvaš - Orašje
2.
Amina Zlatkić - Orašje
3.
Amelia Osmanović - Shenron
3.
Miryam Berberović - Novi Grad Sarajevo
Vrtićanke A -24
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ajša Smolo - Nur
2.
Nives Stanić - Orašje
3.
Esma Hojkuric - Tešanj
3.
Aiša Isaković - Šampion
Vrtićanke A -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Elena Zrno - Šujica
2.
Lucija Mlinarević - Čapljina
3.
Matović Najla - Nur
3.
Turkes Emina - Tešanj
Vrtićanke A -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Esma Sabanovic - Tešanj
2.
Iman Malbašić - Bugojno
3.
Ana GaliĆ - Poskok PosuŠje
3.
Elif Hodžić - Bugojno
Vrtićanke A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amna NeziĆ - Jale
2.
Dora Zlatarević - Orašje
Vrtićanke A -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lina Muslić - Zenica
2.
Petra Bukvić - Cro Star
Vrtićanke A -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Asjja Husanović - Rudar
2.
Majra Husanović - Rudar
Mlađe kadetkinje B -24
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amina Čolić - Dragon
2.
Lana Vučić - Rudar
Mlađe kadetkinje B -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Kanita Alajbegović - Nur
2.
Emanuela Martinović - Čapljina
3.
Hena Latifović - Victory
Mlađe kadetkinje B -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nejla Imamovic - Rudar
2.
Amna Alic - Tešanj
3.
Nejla Skopljak - Zenica
3.
Erina Osmanović - Shenron
Mlađe kadetkinje B -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lea Krešić - Cro Star
2.
Ajša Pjano - Šampion
3.
Berina Kopić - Victory
3.
Jana Krtalić - Cro Star
Mlađe kadetkinje B -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Matija KoŽul - Poskok Kočerin
2.
Adelisa Jupić - Dragon
3.
Zana Hodžić - Bugojno
3.
Nedžla Drpić - Bugojno
Mlađe kadetkinje B -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jelena Ćeško - Cro Star
2.
Emina Mešinović - Jale
3.
Lana Šunjić - Cro Star
3.
Merjem Škulj - Jale
Mlađe kadetkinje B -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Iva Marić - Cro Star
2.
Asja Skopljak - Zenica
3.
Hana Kulenović - Šampion
Mlađe kadetkinje B -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ana MikuliĆ - Poskok Kočerin
2.
Uma Muhić - Šampion
3.
Medina Sjekirica - Čapljina
Mlađe kadetkinje B -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ajra Jahjefendic - Željezničar
2.
Anđela Valjan - Čapljina
Mlađe kadetkinje B +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Arduana Kumbara - Nur
2.
Gloria Eldić - Čapljina
3.
Nika Dragic - Cro Star
Kadetkinje B -29
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Arnela Palačkić - Bugojno
Kadetkinje B -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Kanita Alajbegović - Nur
2.
Nejra Muratović - Bugojno
Kadetkinje B -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nina Golemac - Zrinjski
2.
Ajna Hero - Bugojno
Kadetkinje B -44
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Medina Alihodzic - K Crni Labudovi Visoko
Kadetkinje B -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Arnela Škulj - Nur
2.
Adna Merdanović - Olimpic Sarajevo
3.
Iman Alajbegović - Nur
3.
Sarah Adilović - Bugojno
Kadetkinje B -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Farah Hadzibajrić - Šampion
2.
Iva Šunjić - Cro Star
3.
Gabriela Eldić - Čapljina
3.
Lana Tikvić - Cro Star
Kadetkinje B -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Zerina Grahic - Rudar
2.
Mia Bubica - Željezničar
3.
Mihaela Janjić - Orašje
Kadetkinje B -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nadja Višo - Olimpic Sarajevo
2.
Sarah Grabovica - Olimpic Sarajevo
Kadetkinje B +59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lana Džabija - Šampion
2.
Uma Biđević - Victory
3.
Farah Dzuho - Željezničar
3.
Naida Lugušić - Olimpic Sarajevo

Kick
Kick (muški) -8 (2017)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Velid Selimović - TKD Victory
2.
Emin. SpahiĆ. - Jale
Kick (muški) -7 (2016)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Abdurahman Bašić - Iskra
2.
Ali Jalimam - Jale
3.
Danin MutapČiĆ - Jale
3.
Davud MaŠiĆ - Jale
Kick (muški) -6 (2015)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ismail Čatic - Rudar
2.
Zejd Basic - Iskra
3.
Gabriel Aleksandar Ćeško - Cro Star
3.
Semil KariĆ - Jale
Kick (muški) -5 (2014)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Davud Tica - Jale
2.
Ilhan KariĆ - Jale
Kick (muški) -4 (2013)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nadin Ramić - Dragon
2.
Harun Selimović - Victory
3.
Adel DoriĆ - Jale
3.
Leon Tomić - Šampion
IntelliKick (M) Mlađi kadeti
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Arman HasanbaŠiĆ - Jale
2.
Faris Šahinović - Jale
3.
Muhamed GulamiĆ - Jale
3.
Tarik HodŽiĆ - Jale
Kick (muški) -3 (2012)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Imran Tucakovic - Iskra
2.
Amar Bečirović - Olimpic Sarajevo
Kick (muški) -1 (2010)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Luka Bošnjak - Cro Star
IntelliKick (M) Kadeti
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emir MemagiĆ - Jale
2.
Sami Kučević - Olimpic Sarajevo
IntelliKick (M) Juniori
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ahmed MuratoviĆ - Jale
2.
Anes Šiljak - Jale
3.
Nezir-harun MujkanoviĆ - Jale
3.
Sandi ŽepaČkiĆ - Jale
Kick (ženski) -8 (2017)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sara Garic - Tešanj
2.
Dalal Mulabdic - Tešanj
Kick (ženski) -7 (2016)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hava Ćerimagić - Victory
2.
Amna Šegalo - Victory
Kick (ženski) -6 (2015)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ana GaliĆ - Poskok PosuŠje
2.
Farah Kačapor - Iskra
3.
Amelia Osmanović - Shenron
3.
Imani AlihodŽiĆ - Jale
Kick (ženski) -5 (2014)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Petra Bukvić - Cro Star
2.
Miryam Berberović - Novi Grad Sarajevo
3.
Nermana ĆatiĆ - Jale
Kick (ženski) -4 (2013)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tiva Mlačo - Start
2.
Jana Krtalić - Cro Star
3.
Lana Vučić - Rudar
3.
Emina SpahiĆ - Jale
InteliKick (Ž) - Mlađe kadetkinje
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Aja CrnkiĆ - Jale
2.
Farah Tica - Jale
3.
Lejjan SemiĆ - Jale
3.
Harisa Tekešić - Shenron
Kick (ženski) -3 (2012)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Iva Marić - Cro Star
2.
Inesa Ganic - Rudar
Kick (ženski) -2 (2011)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lea Krešić - Cro Star
2.
Hana Islamović - Iskra
3.
Nikol Marić - Cro Star
Kick (ženski) -1 (2010)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Samra Horman - Iskra
InteliKick (Ž) - Kadetkinje
Rb.
Takmičar - Klub
1.
DŽeneta MujanoviĆ - Jale
2.
Lejla Valjevac - Jale
3.
Lajla MutapČiĆ - Jale
InteliKick (Ž) - Juniorke
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dalila Muminović - Dragon
Za sve dodatne informacije u vezi prijava takmičara pozovite:
Vedran Ćubela, +387 63 407 544.
Video Replay:
Almedin Bahtanović, +387 61 775 011.