Trenutno smo nedostupni...

Informacije o turniru

APR
09

Turnir

Kup Akademije Jale Zenica

Uslovi za učestvovanje:
Zenica - Gradska Arena Husein Smajlović , Zenica
Završena

Borbe

Mlađi kadeti B
Rb.
Takmičar
Klub
Kategorija
Bor
Pob
Bod
Raz
1.
Nur
Mlađi kadeti B -30
3
3
62
57
2.
H Fojnica
Mlađi kadeti B -33
3
3
37
24
3.
Rudar
Mlađi kadeti B -43
2
2
70
63
4.
Bugojno
Mlađi kadeti B -24
2
2
55
36
5.
Nur
Mlađi kadeti B -27
2
2
44
27
6.
Start
Mlađi kadeti B -36
2
2
40
7
7.
Čapljina
Mlađi kadeti B -51
1
1
9
9
8.
Šampion
Mlađi kadeti B -39
1
1
9
5
9.
Zrinjski
Mlađi kadeti B -47
1
1
3
3
10.
Orašje
Mlađi kadeti B -36
3
2
42
10
11.
K Crni Labudovi Visoko
Mlađi kadeti B -33
3
2
36
10
12.
Zenica
Mlađi kadeti B -30
3
2
23
-10
13.
Cro Star
Mlađi kadeti B -36
2
1
41
17
14.
Olimpic Sarajevo
Mlađi kadeti B -36
2
1
31
6
15.
Jale
Mlađi kadeti B -33
2
1
24
4
16.
Rudar
Mlađi kadeti B -43
2
1
22
-7
17.
H Fojnica
Mlađi kadeti B -33
2
1
12
-2
18.
Šampion
Mlađi kadeti B -24
1
0
19
-8
19.
Nur
Mlađi kadeti B -36
1
0
14
-8
20.
Victory
Mlađi kadeti B -30
1
0
9
-11
21.
Bugojno
Mlađi kadeti B -27
1
0
9
-18
22.
H Fojnica
Mlađi kadeti B -27
1
0
8
-9
23.
Čapljina
Mlađi kadeti B -36
1
0
7
-12
24.
Nur
Mlađi kadeti B -33
1
0
5
-8
25.
Orašje
Mlađi kadeti B -43
1
0
5
-11
26.
K Crni Labudovi Visoko
Mlađi kadeti B -39
1
0
4
-5
27.
Zrinjski
Mlađi kadeti B -33
1
0
3
-4
28.
H Fojnica
Mlađi kadeti B -33
1
0
3
-9
29.
Rudar
Mlađi kadeti B -30
1
0
2
-15
30.
Čapljina
Mlađi kadeti B -33
1
0
1
-15
31.
Nur
Mlađi kadeti B -43
1
0
1
-45
32.
Tešanj
Mlađi kadeti B -30
1
0
0
0
33.
Bugojno
Mlađi kadeti B -47
1
0
0
-3
34.
Jale
Mlađi kadeti B -51
1
0
0
-9
35.
Shenron
Mlađi kadeti B -36
1
0
0
-20
36.
Čapljina
Mlađi kadeti B -30
1
0
0
-21
37.
Željezničar
Mlađi kadeti B -24
1
0
0
-28
Kadeti B
Rb.
Takmičar
Klub
Kategorija
Bor
Pob
Bod
Raz
1.
Cro Star
Kadet B -45
2
2
42
23
2.
Šampion
Kadet B -49
2
2
30
27
3.
H Fojnica
Kadet B -41
2
2
27
16
4.
Rudar
Kadet B -53
2
2
20
12
5.
Željezničar
Kadet B +65
2
2
11
5
6.
Bugojno
Kadet B -61
2
2
11
3
7.
Nur
Kadet B -33
1
1
28
11
8.
K Crni Labudovi Visoko
Kadet B -37
1
1
12
9
9.
Cro Star
Kadet B -57
1
1
5
3
10.
H Fojnica
Kadet B -37
2
1
27
9
11.
Jale
Kadet B -49
2
1
27
-4
12.
K Crni Labudovi Visoko
Kadet B -41
2
1
18
-5
13.
Start
Kadet B -45
2
1
10
-18
14.
Cro Star
Kadet B -57
2
1
7
1
15.
Orašje
Kadet B -33
1
0
17
-11
16.
Koryo Tg
Kadet B -45
1
0
16
-2
17.
K Crni Labudovi Visoko
Kadet B -49
1
0
10
-16
18.
Start
Kadet B -41
1
0
9
-1
19.
Šampion
Kadet B -61
1
0
6
-1
20.
Zenica
Kadet B -53
1
0
6
-4
21.
Rudar
Kadet B -37
1
0
6
-18
22.
Rudar
Kadet B -45
1
0
4
-3
23.
Jale
Kadet B +65
1
0
3
-1
24.
Jale
Kadet B +65
1
0
3
-4
25.
Cro Star
Kadet B -41
1
0
3
-10
26.
Šampion
Kadet B -61
1
0
2
-2
27.
Bugojno
Kadet B -49
1
0
2
-7
28.
Šampion
Kadet B -53
1
0
2
-8
29.
Željezničar
Kadet B -57
1
0
1
-4
Mlađe kadetkinje B
Rb.
Takmičar
Klub
Kategorija
Bor
Pob
Bod
Raz
1.
Poskok Kočerin
Mlađe kadetkinje B -36
4
4
89
52
2.
Cro Star
Mlađe kadetkinje B -33
3
3
65
42
3.
Nur
Mlađe kadetkinje B -27
2
2
58
40
4.
Rudar
Mlađe kadetkinje B -30
2
2
41
33
5.
Cro Star
Mlađe kadetkinje B -39
2
2
37
34
6.
Poskok Kočerin
Mlađe kadetkinje B -47
2
2
12
5
7.
Cro Star
Mlađe kadetkinje B -43
1
1
18
18
8.
Željezničar
Mlađe kadetkinje B -51
1
1
4
3
9.
Nur
Mlađe kadetkinje B +51
1
1
4
2
10.
Dragon
Mlađe kadetkinje B -24
1
1
0
0
11.
Šampion
Mlađe kadetkinje B -33
3
2
75
44
12.
Dragon
Mlađe kadetkinje B -36
3
2
29
-2
13.
Victory
Mlađe kadetkinje B -33
2
1
28
-2
14.
Bugojno
Mlađe kadetkinje B -36
2
1
26
-3
15.
Jale
Mlađe kadetkinje B -39
2
1
17
-10
16.
Tešanj
Mlađe kadetkinje B -30
2
1
17
-24
17.
Bugojno
Mlađe kadetkinje B -36
2
1
16
-3
18.
Zenica
Mlađe kadetkinje B -30
2
1
10
-6
19.
Jale
Mlađe kadetkinje B -39
2
1
10
-19
20.
Zenica
Mlađe kadetkinje B -43
2
1
8
-14
21.
Čapljina
Mlađe kadetkinje B +51
2
1
6
2
22.
Šampion
Mlađe kadetkinje B -36
2
1
3
-12
23.
Shenron
Mlađe kadetkinje B -30
1
0
16
-1
24.
Cro Star
Mlađe kadetkinje B -39
1
0
14
-2
25.
Victory
Mlađe kadetkinje B -36
1
0
13
-2
26.
Victory
Mlađe kadetkinje B -27
1
0
12
-2
27.
Nur
Mlađe kadetkinje B -36
1
0
11
-9
28.
Rudar
Mlađe kadetkinje B -33
1
0
8
-20
29.
Bugojno
Mlađe kadetkinje B -33
1
0
7
-8
30.
Šampion
Mlađe kadetkinje B -47
1
0
6
-4
31.
Čapljina
Mlađe kadetkinje B -27
1
0
6
-38
32.
Nur
Mlađe kadetkinje B -39
1
0
5
-3
33.
Rudar
Mlađe kadetkinje B -36
1
0
5
-8
34.
Victory
Mlađe kadetkinje B -36
1
0
5
-11
35.
Šampion
Mlađe kadetkinje B -43
1
0
4
-4
36.
Cro Star
Mlađe kadetkinje B -33
1
0
3
-35
37.
Čapljina
Mlađe kadetkinje B -47
1
0
1
-1
38.
Čapljina
Mlađe kadetkinje B -51
1
0
1
-3
39.
Rudar
Mlađe kadetkinje B -24
1
0
0
0
40.
Novi Grad Sarajevo
Mlađe kadetkinje B -36
1
0
0
-2
41.
Novi Grad Sarajevo
Mlađe kadetkinje B -30
1
0
0
-2
42.
Cro Star
Mlađe kadetkinje B +51
1
0
0
-4
43.
Cro Star
Mlađe kadetkinje B -33
1
0
0
-21
Kadetkinje B
Rb.
Takmičar
Klub
Kategorija
Bor
Pob
Bod
Raz
1.
Šampion
Kadetkinje B -51
3
3
40
24
2.
Šampion
Kadetkinje B +59
3
3
25
22
3.
Nur
Kadetkinje B -47
2
2
61
58
4.
Rudar
Kadetkinje B -55
1
1
23
13
5.
Nur
Kadetkinje B -37
1
1
20
12
6.
Olimpic Sarajevo
Kadetkinje B -59
1
1
6
4
7.
Zrinjski
Kadetkinje B -41
1
1
5
1
8.
Victory
Kadetkinje B +59
3
2
10
3
9.
Željezničar
Kadetkinje B -55
2
1
19
-9
10.
Cro Star
Kadetkinje B -51
2
1
15
5
11.
Nur
Kadetkinje B -47
2
1
11
6
12.
Olimpic Sarajevo
Kadetkinje B -47
2
1
5
-14
13.
Bugojno
Kadetkinje B -37
1
0
8
-12
14.
Cro Star
Kadetkinje B -51
1
0
8
-16
15.
Orašje
Kadetkinje B -55
1
0
5
-4
16.
Bugojno
Kadetkinje B -41
1
0
4
-1
17.
Željezničar
Kadetkinje B +59
1
0
3
-1
18.
Bugojno
Kadetkinje B -47
1
0
3
-8
19.
Olimpic Sarajevo
Kadetkinje B -59
1
0
2
-4
20.
Željezničar
Kadetkinje B +59
1
0
2
-15
21.
Olimpic Sarajevo
Kadetkinje B +59
1
0
1
-4
22.
Shenron
Kadetkinje B +59
1
0
1
-5
23.
Poskok Kočerin
Kadetkinje B -51
1
0
1
-6
24.
Čapljina
Kadetkinje B -51
1
0
1
-7
25.
Bugojno
Kadetkinje B -47
1
0
0
-42

Kick

Kick muški
Rb.
Takmičar
Klub
Kategorija
Bor
Pob
Bod
Raz
1.
Dragon
Kick (muški) -4 (2013)
3
3
147
58
2.
Rudar
Kick (muški) -6 (2015)
2
2
103
18
3.
Iskra
Kick (muški) -7 (2016)
2
2
92
44
4.
Jale
IntelliKick (M) Juniori
2
2
48
10
5.
Jale
IntelliKick (M) Mlađi kadeti
2
2
15
6
6.
Iskra
Kick (muški) -3 (2012)
1
1
78
52
7.
Jale
Kick (muški) -5 (2014)
1
1
39
2
8.
TKD Victory
Kick (muški) -8 (2017)
1
1
34
14
9.
Jale
IntelliKick (M) Kadeti
1
1
13
11
10.
Victory
Kick (muški) -4 (2013)
3
2
155
38
11.
Iskra
Kick (muški) -6 (2015)
2
1
82
5
12.
Jale
IntelliKick (M) Juniori
2
1
46
7
13.
Jale
IntelliKick (M) Mlađi kadeti
2
1
21
6
14.
Jale
IntelliKick (M) Mlađi kadeti
2
1
16
1
15.
Jale
IntelliKick (M) Mlađi kadeti
2
1
11
5
16.
Cro Star
Kick (muški) -6 (2015)
1
0
47
-4
17.
Jale
Kick (muški) -5 (2014)
1
0
37
-2
18.
Jale
Kick (muški) -4 (2013)
1
0
34
-20
19.
Jale
Kick (muški) -4 (2013)
1
0
34
-21
20.
Šampion
Kick (muški) -4 (2013)
1
0
31
-2
21.
Jale
Kick (muški) -7 (2016)
1
0
27
-22
22.
Olimpic Sarajevo
Kick (muški) -3 (2012)
1
0
26
-52
23.
Jale
Kick (muški) -6 (2015)
1
0
25
-19
24.
Jale
IntelliKick (M) Juniori
1
0
24
-2
25.
Jale
Kick (muški) -7 (2016)
1
0
21
-22
26.
Jale
Kick (muški) -8 (2017)
1
0
20
-14
27.
Jale
IntelliKick (M) Juniori
1
0
17
-15
28.
Jale
Kick (muški) -7 (2016)
1
0
13
-9
29.
Jale
Kick (muški) -4 (2013)
1
0
12
-53
30.
Olimpic Sarajevo
IntelliKick (M) Mlađi kadeti
1
0
5
-10
31.
Olimpic Sarajevo
IntelliKick (M) Kadeti
1
0
2
-11
32.
Jale
IntelliKick (M) Mlađi kadeti
1
0
0
-8
Kick ženski
Rb.
Takmičar
Klub
Kategorija
Bor
Pob
Bod
Raz
1.
Poskok PosuŠje
Kick (ženski) -6 (2015)
3
3
113
30
2.
Start
Kick (ženski) -4 (2013)
2
2
97
51
3.
Cro Star
Kick (ženski) -2 (2011)
2
2
89
11
4.
Jale
InteliKick (Ž) - Mlađe kadetkinje
2
2
32
18
5.
Cro Star
Kick (ženski) -3 (2012)
1
1
76
25
6.
Cro Star
Kick (ženski) -5 (2014)
1
1
46
8
7.
Jale
InteliKick (Ž) - Kadetkinje
1
1
37
14
8.
Victory
Kick (ženski) -7 (2016)
1
1
22
9
9.
Tešanj
Kick (ženski) -8 (2017)
1
1
9
5
10.
Cro Star
Kick (ženski) -4 (2013)
2
1
100
30
11.
Novi Grad Sarajevo
Kick (ženski) -5 (2014)
2
1
80
18
12.
Iskra
Kick (ženski) -6 (2015)
2
1
77
23
13.
Jale
InteliKick (Ž) - Kadetkinje
2
1
51
7
14.
Jale
InteliKick (Ž) - Mlađe kadetkinje
2
1
17
-7
15.
Iskra
Kick (ženski) -2 (2011)
2
0
25
-7
16.
Cro Star
Kick (ženski) -2 (2011)
1
0
53
-4
17.
Rudar
Kick (ženski) -3 (2012)
1
0
51
-25
18.
Shenron
Kick (ženski) -6 (2015)
1
0
24
-11
19.
Olimpic Sarajevo
Kick (ženski) -6 (2015)
1
0
24
-13
20.
Jale
Kick (ženski) -4 (2013)
1
0
24
-38
21.
Jale
Kick (ženski) -5 (2014)
1
0
16
-26
22.
Victory
Kick (ženski) -7 (2016)
1
0
13
-9
23.
Jale
Kick (ženski) -6 (2015)
1
0
13
-29
24.
Rudar
Kick (ženski) -4 (2013)
1
0
8
-43
25.
Jale
InteliKick (Ž) - Kadetkinje
1
0
7
-21
26.
Tešanj
Kick (ženski) -8 (2017)
1
0
4
-5
27.
Shenron
InteliKick (Ž) - Mlađe kadetkinje
1
0
2
-3
28.
Jale
InteliKick (Ž) - Mlađe kadetkinje
1
0
2
-8
29.
Cro Star
Kick (ženski) -2 (2011)
1
0
0
0
Za sve dodatne informacije u vezi prijava takmičara pozovite:
Vedran Ćubela, +387 63 407 544.
Video Replay:
Almedin Bahtanović, +387 61 775 011.