Trenutno smo nedostupni...

Informacije o turniru

Rezultati i plasman takmičara
Borbe
Mlađi kadeti A -24
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lukman Kalabic - Tešanj
2.
Hamza Hercegovac - Bosna - Visoko
Mlađi kadeti A -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ismail Hercegovac - Bosna - Visoko
2.
Davud Omerčić - Jale
3.
Laris Zulum - Bugojno
3.
Ahmed Šabanović - Novi Grad Sarajevo
Mlađi kadeti A -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dajić Abdulah - Jale
2.
Adin Kobilica - Jale
3.
Aladin Dizdarević - Jale
3.
Mujanović Hamza - Jale
Mlađi kadeti A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adin Grahic - Rudar
2.
Jeremija Cirkovic - Zvornik
3.
Tabak Emin - Jale
3.
Azur Agicic - Rudar
Mlađi kadeti A -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sadin Turudija - Novi Grad Sarajevo
2.
Bakir Paucinac - Rudar
3.
Jusuf Hodzic - Tešanj
3.
Eldar Kubat - Rudar
Mlađi kadeti A -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amil Puščul - Bosna - Visoko
2.
Ajdin Kadrić - Bosna - Visoko
3.
Husein Demić - Novi Grad Sarajevo
3.
Imran Valjevčić - Zejd
Mlađi kadeti A -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emrah Becirovic - Šampion
2.
Bruno KnezoviĆ - Poskok PosuŠje
Mlađi kadeti A -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ahmed Mamela - Bosna - Visoko
2.
Almin Omanović - Bosna - Visoko
Mlađi kadeti A +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Kravljaca Vladimir - Jopa
2.
Muhamed Drinić - H Fojnica
Kadet A -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Omer Mehmedovic - Tešanj
2.
Ahmed Mukača - Šampion
3.
Veljko Boskovic - Zvornik
3.
Denis Terzic - Rudar
Kadet A -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Eman Čavalić - Novi Grad Sarajevo
2.
Nail Alic - Tešanj
3.
Ahmed Dizdar - Šampion
3.
Ajdin Smajić - Novi Grad Sarajevo
Kadet A -45
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ismir Kovač - Nur
2.
Tarik Sutrović - Novi Grad Sarajevo
3.
Alen Hanić - Olimpic Sarajevo
3.
Dragan Maric - Zvornik
Kadet A -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Vid Peručić - Forteca KorČula
2.
David MiliĆeviĆ - Poskok PosuŠje
3.
Emelin Alibegić - Bosna - Visoko
3.
Emin Demić - Novi Grad Sarajevo
Kadet A -53
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ahmed Čavrk - Olimpic Sarajevo
2.
Anes Cosic - Rudar
3.
Emir Dizdarević - Zenica
3.
Josip Bevanda - Cro Star
Kadet A -57
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Fahrudin Adilovic - Bosna - Visoko
2.
Andrej Radevic - Željezničar
3.
Osman Adilović - Bosna - Visoko
Kadet A -61
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Benjamin Husić - Novi Grad Sarajevo
2.
Tarik Ohran - Bosna - Visoko
3.
Alen Čović - Centar Hadžići
3.
Ismail Buza - Rudar
Kadet A -65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nino Šeremet - Magone Livno
2.
Ahmed Hadžimurati - Novi Grad Sarajevo
3.
David GrubiŠiĆ - Poskok PosuŠje
3.
Djordje Zivkovic - Zvornik
Kadet A +65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adnan Plavsic - Rudar
2.
Nedim Lisak - Bosna - Visoko
3.
Elez Memišević - Novi Grad Sarajevo
3.
Emir Rizvanović - Bosna - Visoko
Juniori -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hamza Bahtanović - Šampion
2.
Dragan Zivkovic - Zvornik
3.
Rahim Trtovac - Olimpic Sarajevo
3.
Adin Sahic - Bosna - Visoko
Juniori -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Abdullah Bejtic - Olimpic Sarajevo
2.
Eman Sarić - Šampion
3.
Emrah Karahmet - Bosna - Visoko
3.
Muhammed Fatih Adilović - Centar Hadžići
Juniori -63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anes Kovač - Nur
2.
Advan Gackic - Željezničar
3.
Semir Jusić - Bosna - Visoko
3.
Benjamin Ibrahimkadic - Tešanj
Juniori -68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Muhamed Đonko - Novi Grad Sarajevo
2.
Ivica Mihaljević - Magone Livno
3.
Harun Bajraktarević - Zejd
3.
Faris Skopljak - Zenica
Juniori -73
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Davud Mesinovic - Bosna - Visoko
2.
Matej BeŠliĆ - Poskok PosuŠje
3.
Matija Kalinić - Tigar
Juniori -78
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ilija JukiĆ - Poskok PosuŠje
2.
Lazar Miovčić - Tigar
3.
Mladen ForetiĆ - Forteca KorČula
3.
Eldar Šišić - Bosna - Visoko
Juniori +78
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emir Radeljaš - Novi Grad Sarajevo
2.
Damir Baždar - Alfa
3.
Nedim Veispahic - Rudar
Seniori -54
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Pantic Njegos - Jopa
Seniori -63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ibrahim Đonko - Novi Grad Sarajevo
2.
Esmir Suljić - Bosna - Visoko
Seniori -80
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nedžad Husić - Novi Grad Sarajevo
2.
Jusuf Ali Rašidagić - Novi Grad Sarajevo
3.
Timur Subašić - Novi Grad Sarajevo
3.
Erol Nuci - Mladost
Seniori +87
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amir Katana - Novi Grad Sarajevo
2.
Armin Madeško - Dragon
3.
Zejd Ivković - Bugojno
3.
Dženan Kozić - Centar Hadžići
Mlađe kadetkinje A -24
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Esma Hasanovic - Tešanj
Mlađe kadetkinje A -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Esma Hajdarpašić - Victory
2.
Sabina Hodzic - Tešanj
3.
Inesa Ganic - Rudar
Mlađe kadetkinje A -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Asija Spahić - Zenica
2.
Edita Omic - Tešanj
3.
Esma Perišić - Novi Grad Sarajevo
3.
Marta Barbarić - H Fojnica
Mlađe kadetkinje A -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hatidža Alijagić - Novi Grad Sarajevo
2.
Lamija Močević - Novi Grad Sarajevo
3.
Šejla Brkić - Bosna - Visoko
3.
Anamarija MiliČeviĆ - Poskok PosuŠje
Mlađe kadetkinje A -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Imman Duharkić - Bosna - Visoko
2.
Lajla Ćebo - Victory
Mlađe kadetkinje A +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lejla Šečić - Dragon
Kadetkinje A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Laura Kujačić - Novi Grad Sarajevo
2.
Hena Melez - Novi Grad Sarajevo
3.
Jasarevic Lana - Jopa
Kadetkinje A -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ejla Makaš - Novi Grad Sarajevo
2.
Adina Kobilica - Jale
Kadetkinje A -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Milica Vasić - Brčko
2.
Sara Džafić - Novi Grad Sarajevo
Kadetkinje A -44
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adna Berbić - Nur
2.
Lejla Valjevac - Jale
3.
Jovana Pušara - Tigar
3.
Sara Durak - Bosna - Visoko
Kadetkinje A -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Esma Bahtanović - Sarajevo
2.
Nastasija Racković - Tigar
3.
Tajma Kajevic - Bosna - Visoko
3.
Ivana Erić - Tigar
Kadetkinje A -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marija Orlović - Magone Livno
2.
Ivana Kraišnik - Novi Grad Sarajevo
3.
Arduana Karisik - Olimpic Sarajevo
3.
Klara GrubiŠiĆ - Poskok PosuŠje
Kadetkinje A -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ema Kuric - Željezničar
2.
Emira Begović - Dragon
3.
Amina Sarač - Victory
3.
Anja Hrgić - Novi Grad Sarajevo
Kadetkinje A -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nihada Hodzic - Tešanj
2.
Fiilipa BaŠiĆ - Poskok PosuŠje
3.
Nika Šunjić - Cro Star
3.
Lucija MiliČeviĆ - Poskok PosuŠje
Kadetkinje A +59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emina Hajdarpašić - Victory
2.
Alma Trakić - Victory
3.
Emina Višnjić - Olimpic Sarajevo
3.
Amila Džinić - Victory
Juniorke -46
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Matea Bojic - Olimpic Sarajevo
2.
Sumejja Pehlivanovic - Olimpic Sarajevo
Juniorke -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Džejla Makaš - Novi Grad Sarajevo
2.
Saša V. Knežević - Magone Livno
3.
Ajla Lemeš - Bosna - Visoko
3.
Sajra Kajević - Bosna - Visoko
Juniorke -52
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Džejna Hamzić - Novi Grad Sarajevo
2.
Lejla Mustafic - Tešanj
3.
Lamija Zimonjic - Željezničar
3.
Vanessa Bosilj - Bosna - Visoko
Juniorke -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dua Ahmad - Olimpic Sarajevo
2.
Josipa Curać - Forteca KorČula
3.
Adna Kodžaga - Victory
3.
Ajla Gredić - Šampion
Juniorke -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Petra Ždero - Magone Livno
2.
Martina GaŠpar - Poskok Kočerin
3.
Lamija Paučinac - Rudar
Juniorke -63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sara Tičinović - Magone Livno
2.
Antea KraljeviĆ - Poskok PosuŠje
3.
Magdalena KvesiĆ - Poskok Kočerin
Juniorke -68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marija Jokic - Zvornik
2.
Amina Pehlivanovic - Olimpic Sarajevo
3.
Nika Vukoja - Poskok Kočerin
Juniorke +68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nadina Mehmedovic - Tešanj
2.
Šejla Ćatić - Novi Grad Sarajevo
3.
Sumejja Gec - Šampion
3.
Amina Hrvat - Bosna - Visoko
Seniorke -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Džejla Makaš - Novi Grad Sarajevo
Seniorke -57
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Katarina Kraišnik - Novi Grad Sarajevo
2.
Hana Hajdarpašić - Victory
3.
Helena Kesic - Centar Hadžići
3.
Emela Hukić - Zenica
Seniorke -62
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Edna Abaspahić - Novi Grad Sarajevo
Seniorke +73
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Merjema Fejzić - Nur
2.
Aldijana Ibrakovic - Dragon

Kick
Za sve dodatne informacije u vezi prijava takmičara pozovite:
Vedran Ćubela, +387 63 407 544.
Video Replay:
Almedin Bahtanović, +387 61 775 011.