Trenutno smo nedostupni...

Informacije o turniru

Rezultati i plasman takmičara
Borbe
Mlađi kadeti A -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Erol Brkić - Team Čelik
2.
Damir Gačanin - Šampion
3.
Stefan Petruc - Eurosped
3.
Denis Coba - Ulcinj
Mlađi kadeti A -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amar Odobašić - Nur
2.
Daris Fehratović - Olimpic Sarajevo
3.
Kerim Opanković - Centar Hadžići
3.
Ahmed Šabanović - Novi Grad Sarajevo
Mlađi kadeti A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hakush Fici - Ulcinj
2.
Alan Zahirović - Olimpic Sarajevo
3.
Vedad Derjahović - Nur
3.
Alan Goloman - Fokus
Mlađi kadeti A -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Eldar Kubat - Rudar
2.
Ahmed Isaković - Šampion
3.
Eldar Čolak - Nur
3.
Zahid Šabović - Olimpic Sarajevo
Mlađi kadeti A -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Vukadin Orelj - Eurosped
2.
Anas Tukar - Bugojno
3.
Danijel Mohan - Eurosped
3.
Arman Mujezinović - Start
Mlađi kadeti A -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Deni Hodžić - H Hvojnica
2.
Davud Musija - Rudar
Mlađi kadeti A -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Zlatko Hrnjić - Bosna Visoko-moštre
2.
Imran Karahmet - Olimpic Sarajevo
3.
Romano Blažević - Zrinjski
Mlađi kadeti A +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Imran Tucakovic - Iskra
2.
Muhamed Skender - Novi Grad Sarajevo
3.
Ali Neal Srnja - Fokus
3.
Eldan Varka - H Hvojnica
Kadet A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Riad Dervishi - Ulcinj
2.
Eldar Muca - Ulcinj
Kadet A -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Samir Mujidagić - K Crni Labudovi Visoko
2.
Marko Pranjić - Forteca KorČula
Kadet A -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Omer Mehmedovic - Tešanj
2.
Denis Terzic - Rudar
3.
Adi Husejnovic - K Crni Labudovi Visoko
3.
Ibrahim Visca - K Crni Labudovi Visoko
Kadet A -45
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nail Alic - Tešanj
2.
Boris GavriĆ - Poskok PosuŠje
3.
Arman Kulić - Bosna Visoko-moštre
Kadet A -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Šimun TopiĆ - Poskok PosuŠje
2.
Ivano ZlopaŠa - Poskok PosuŠje
3.
Arman Drakovac - Šampion
3.
Enis Jusić - Bosna Visoko-moštre
Kadet A -53
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tarik Sutrović - Novi Grad Sarajevo
2.
Ahmed Mamela - Bosna Visoko-moštre
Kadet A -57
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Vid Peručić - Forteca KorČula
2.
Vedad Šehić - Zenica
3.
Emir Dizdarević - Zenica
3.
Nil FeuŽer - Redpower Team
Kadet A -61
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tin Jurešić - Kwon Klopče
2.
Dominik JukiĆ - Poskok PosuŠje
Kadet A +65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hamza Abazovic - K Crni Labudovi Visoko
2.
Naj Auguštin - Redpower Team
3.
Nidal Kustura - Alfa
3.
Elez Memišević - Novi Grad Sarajevo
Juniori -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Muhamed Caluk - Rudar
2.
Amar Kozlo - Rudar
Juniori -63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Enis Zec - Shenron
2.
Miljan Milicev - Eurosped
3.
Žan KoŠtomaj - Redpower Team
3.
Hasan Hadrović - Victory
Juniori -73
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Harun Bajraktarević - Šampion
2.
Amer Pehlivan - H Hvojnica
Juniori -78
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mladen ForetiĆ - Forteca KorČula
2.
Leon Skenderović - Shenron
Seniori -63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Rahim Trtovac - Olimpic Sarajevo
2.
Eman Sarić - Šampion
Seniori -74
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Faris Jusić - Shenron
2.
Harun Bajraktarević - Šampion
Seniori +87
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dženan Kozić - Centar Hadžići
2.
Armin Madeško - Dragon
Mlađe kadetkinje A -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emra Durmić - Victory
2.
Alejna Kulić - Bosna Visoko-moštre
3.
Ilma Hodović - Bosna Visoko-moštre
Mlađe kadetkinje A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dobrila Šiško - Monter
2.
Amina Šahinović - Nur
3.
Masa Caran - Eurosped
3.
Đena Delić - Nur
Mlađe kadetkinje A -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amanda Hukić - H Hvojnica
2.
Anida Mijoč - Nur
3.
Emina Mandžuka - Nur
3.
Dzejna Pušćul - Nur
Mlađe kadetkinje A -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Aylin Šarotić - Šampion
2.
Nika Dragović - Zrinjski
3.
Iva Šetka - Zrinjski
3.
Ena Husejnović - Victory
Mlađe kadetkinje A -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Petra Bašić - Monter
2.
Katarina Marčić - Monter
3.
Alejna Mrkalic - Bosna Visoko-moštre
3.
Hatidža Alijagić - Novi Grad Sarajevo
Mlađe kadetkinje A -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lamija Močević - Novi Grad Sarajevo
2.
Nirmela Golubić - Centar Hadžići
3.
Tea Hrnjic - Bosna Visoko-moštre
3.
Isra Zuban - Nur
Mlađe kadetkinje A +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lucija Zlendić - Monter
2.
Arduana Kumbara - Nur
3.
Hanna Fazlić - Centar Hadžići
3.
Uma Salkić - Zenica
Kadetkinje A -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Laura Kujačić - Novi Grad Sarajevo
2.
Asija Spahić - Zenica
3.
Petra Nikolin - Eurosped
Kadetkinje A -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tereza Garić - Eurosped
2.
Irma Kulačić - Kwon Klopče
3.
Arduana Spahić - Zenica
3.
Nejra Muratović - Bugojno
Kadetkinje A -44
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Edvina Cetin - Bugojno
2.
Imana Velić - Nur
3.
Ilma Hadrović - Victory
3.
Jelena Olujić - Eurosped
Kadetkinje A -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mia Begić - Monter
2.
Danica Sekulic - Eurosped
3.
Nika Vesanović - Monter
3.
Karla Zaro - Forteca KorČula
Kadetkinje A -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ajna Đedović - Šampion
2.
Marta GrubiŠiĆ - Poskok PosuŠje
3.
Mihaela Mohan - Eurosped
3.
Milica Stetic - Eurosped
Kadetkinje A -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Maja Petrović - Monter
2.
Sibela Čindrak - Olimpic Sarajevo
3.
Aiša Dagoja - Bugojno
3.
Emira Begović - Dragon
Kadetkinje A -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ilma Ražanica - Novi Grad Sarajevo
2.
Zerina Džonlić - Shenron
3.
Nina Borši Čizmić - Monter
Kadetkinje A +59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ajna Mulahusić - Shenron
2.
Dinna Hrgić - Bugojno
3.
Lamija Alihodžić - Iskra
3.
Sofija Ardelean - Eurosped
Juniorke -52
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Merima Šehić - Forteca KorČula
2.
Ilajda Zahirović - Novi Grad Sarajevo
Juniorke -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amna Handžić - Victory
2.
Nejra Behlić - Bugojno
Juniorke -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Maša Štante - Redpower Team
2.
Merjem Džambo - Zenica
Juniorke -68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sara Pidro - Bugojno
2.
Nika Vukoja - Poskok Kočerin
Juniorke +68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Alma Trakić - Victory
2.
Lana Knežević - H Hvojnica
Seniorke -57
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dua Ahmad - Olimpic Sarajevo
Seniorke -67
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Alena Pavić - Bugojno
Seniorke +73
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lamija Husić - Alfa

Kick
Za sve dodatne informacije u vezi prijava takmičara pozovite:
Vedran Ćubela, +387 63 407 544.
Video Replay:
Almedin Bahtanović, +387 61 775 011.