Trenutno smo nedostupni...

Informacije o turniru

Borbe

Mlađi kadeti
Rb.
Takmičar
Klub
Kategorija
Bor
Pob
Bod
Raz
1.
Eurosped
Mlađi kadeti A -39
3
3
6
6
2.
Ulcinj
Mlađi kadeti A -33
3
3
5
5
3.
Iskra
Mlađi kadeti A +51
2
2
4
3
4.
Nur
Mlađi kadeti A -30
2
2
4
3
5.
Rudar
Mlađi kadeti A -36
2
2
2
2
6.
H Hvojnica
Mlađi kadeti A -43
1
1
2
2
7.
Team Čelik
Mlađi kadeti A -27
3
2
4
3
8.
Bosna Visoko-moštre
Mlađi kadeti A -47
3
2
1
1
9.
Olimpic Sarajevo
Mlađi kadeti A -47
3
2
4
4
10.
Bugojno
Mlađi kadeti A -39
3
2
4
2
11.
Olimpic Sarajevo
Mlađi kadeti A -33
3
2
4
1
12.
Šampion
Mlađi kadeti A -27
2
1
3
1
13.
Kwon Klopče
Mlađi kadeti A -39
2
1
2
2
14.
Šampion
Mlađi kadeti A -36
2
1
2
2
15.
Novi Grad Sarajevo
Mlađi kadeti A +51
2
1
2
0
16.
Start
Mlađi kadeti A -39
2
1
2
0
17.
Olimpic Sarajevo
Mlađi kadeti A -36
2
1
2
0
18.
Nur
Mlađi kadeti A -36
2
1
2
0
19.
Olimpic Sarajevo
Mlađi kadeti A -30
2
1
2
0
20.
Ulcinj
Mlađi kadeti A -27
2
1
2
0
21.
Eurosped
Mlađi kadeti A -39
2
1
0
-2
22.
Redpower Team
Mlađi kadeti A -39
2
0
0
-2
23.
Nur
Mlađi kadeti A -33
2
0
0
-2
24.
H Hvojnica
Mlađi kadeti A +51
1
0
1
-1
25.
H Hvojnica
Mlađi kadeti A -33
1
0
1
-1
26.
Novi Grad Sarajevo
Mlađi kadeti A -30
1
0
1
-1
27.
K Crni Labudovi Visoko
Mlađi kadeti A -47
1
0
0
-1
28.
Fokus
Mlađi kadeti A -33
1
0
0
-1
29.
Fokus
Mlađi kadeti A +51
1
0
0
-2
30.
Zrinjski
Mlađi kadeti A -47
1
0
0
-2
31.
Redpower Team
Mlađi kadeti A -47
1
0
0
-2
32.
Rudar
Mlađi kadeti A -43
1
0
0
-2
33.
Centar Hadžići
Mlađi kadeti A -39
1
0
0
-2
34.
Rudar
Mlađi kadeti A -39
1
0
0
-2
35.
Olimpic Sarajevo
Mlađi kadeti A -39
1
0
0
-2
36.
Eurosped
Mlađi kadeti A -36
1
0
0
-2
37.
Start
Mlađi kadeti A -36
1
0
0
-2
38.
Eurosped
Mlađi kadeti A -33
1
0
0
-2
39.
Centar Hadžići
Mlađi kadeti A -30
1
0
0
-2
40.
Eurosped
Mlađi kadeti A -27
1
0
0
-2
41.
Eurosped
Mlađi kadeti A -27
1
0
0
-2
Kadeti
Rb.
Takmičar
Klub
Kategorija
Bor
Pob
Bod
Raz
1.
Forteca KorČula
Kadet A -57
3
3
6
5
2.
Poskok PosuŠje
Kadet A -49
2
2
4
4
3.
Tešanj
Kadet A -45
2
2
4
4
4.
K Crni Labudovi Visoko
Kadet A +65
2
2
2
2
5.
Kwon Klopče
Kadet A -61
1
1
2
2
6.
Novi Grad Sarajevo
Kadet A -53
1
1
1
1
7.
Ulcinj
Kadet A -33
1
1
1
1
8.
Tešanj
Kadet A -41
3
2
4
4
9.
K Crni Labudovi Visoko
Kadet A -37
2
1
2
1
10.
Zenica
Kadet A -57
3
2
5
2
11.
Poskok PosuŠje
Kadet A -49
3
2
4
1
12.
Redpower Team
Kadet A +65
2
1
2
2
13.
Novi Grad Sarajevo
Kadet A +65
2
1
2
0
14.
K Crni Labudovi Visoko
Kadet A -41
2
1
2
0
15.
Rudar
Kadet A -41
2
1
2
0
16.
Poskok PosuŠje
Kadet A -45
3
1
2
0
17.
Bosna Visoko-moštre
Kadet A -49
2
0
2
0
18.
Bugojno
Kadet A -57
1
0
1
-1
19.
Šampion
Kadet A -49
1
0
1
-1
20.
Forteca KorČula
Kadet A -37
1
0
1
-1
21.
Bosna Visoko-moštre
Kadet A -53
1
0
0
-1
22.
Ulcinj
Kadet A -33
1
0
0
-1
23.
Alfa
Kadet A +65
1
0
0
-2
24.
Šampion
Kadet A +65
1
0
0
-2
25.
Poskok PosuŠje
Kadet A -61
1
0
0
-2
26.
Šampion
Kadet A -57
1
0
0
-2
27.
Zenica
Kadet A -57
1
0
0
-2
28.
Redpower Team
Kadet A -57
1
0
0
-2
29.
Rudar
Kadet A -49
1
0
0
-2
30.
TKD Ulcinj
Kadet A -49
1
0
0
-2
31.
Bosna Visoko-moštre
Kadet A -45
1
0
0
-2
32.
Rudar
Kadet A -45
1
0
0
-2
33.
Bosna Visoko-moštre
Kadet A -41
1
0
0
-2
34.
K Crni Labudovi Visoko
Kadet A -41
1
0
0
-2
Juniori
Rb.
Takmičar
Klub
Kategorija
Bor
Pob
Bod
Raz
1.
Shenron
Juniori -63
2
2
3
3
2.
Forteca KorČula
Juniori -78
1
1
2
2
3.
Šampion
Juniori -73
1
1
2
2
4.
Rudar
Juniori -55
1
1
2
2
5.
Eurosped
Juniori -63
2
1
2
0
6.
Victory
Juniori -63
1
0
0
-1
7.
Shenron
Juniori -78
1
0
0
-2
8.
H Hvojnica
Juniori -73
1
0
0
-2
9.
Redpower Team
Juniori -63
1
0
0
-2
10.
Rudar
Juniori -55
1
0
0
-2
Seniori
Rb.
Takmičar
Klub
Kategorija
Bor
Pob
Bod
Raz
1.
Olimpic Sarajevo
Seniori -63
1
1
2
2
2.
Centar Hadžići
Seniori +87
1
1
0
0
3.
Shenron
Seniori -74
1
1
0
0
4.
Dragon
Seniori +87
1
0
0
0
5.
Šampion
Seniori -74
1
0
0
0
6.
Šampion
Seniori -63
1
0
0
-2
Mlađe kadetkinje
Rb.
Takmičar
Klub
Kategorija
Bor
Pob
Bod
Raz
1.
H Hvojnica
Mlađe kadetkinje A -36
3
3
6
6
2.
Monter
Mlađe kadetkinje A -33
3
3
6
6
3.
Monter
Mlađe kadetkinje A +51
2
2
4
4
4.
Novi Grad Sarajevo
Mlađe kadetkinje A -47
2
2
4
4
5.
Monter
Mlađe kadetkinje A -43
2
2
4
4
6.
Victory
Mlađe kadetkinje A -27
2
2
4
4
7.
Šampion
Mlađe kadetkinje A -39
2
2
3
3
8.
Nur
Mlađe kadetkinje A -36
3
2
4
1
9.
Zrinjski
Mlađe kadetkinje A -39
2
1
2
1
10.
Nur
Mlađe kadetkinje A -33
2
1
2
0
11.
Nur
Mlađe kadetkinje A -33
2
1
2
0
12.
Eurosped
Mlađe kadetkinje A -33
2
1
2
-1
13.
Centar Hadžići
Mlađe kadetkinje A -47
2
1
1
-1
14.
Monter
Mlađe kadetkinje A -43
2
1
1
-1
15.
Nur
Mlađe kadetkinje A +51
3
1
2
-1
16.
Zenica
Mlađe kadetkinje A +51
1
0
1
-1
17.
Nur
Mlađe kadetkinje A -36
1
0
1
-1
18.
Victory
Mlađe kadetkinje A -33
1
0
1
-1
19.
Bosna Visoko-moštre
Mlađe kadetkinje A -47
1
0
0
-1
20.
Bosna Visoko-moštre
Mlađe kadetkinje A -43
1
0
0
-1
21.
Centar Hadžići
Mlađe kadetkinje A +51
1
0
0
-2
22.
Nur
Mlađe kadetkinje A -47
1
0
0
-2
23.
Novi Grad Sarajevo
Mlađe kadetkinje A -43
1
0
0
-2
24.
Zrinjski
Mlađe kadetkinje A -39
1
0
0
-2
25.
Victory
Mlađe kadetkinje A -39
1
0
0
-2
26.
Novi Grad Sarajevo
Mlađe kadetkinje A -36
1
0
0
-2
27.
Nur
Mlađe kadetkinje A -36
1
0
0
-2
28.
Nur
Mlađe kadetkinje A -36
1
0
0
-2
29.
Eurosped
Mlađe kadetkinje A -33
1
0
0
-2
30.
Start
Mlađe kadetkinje A -33
1
0
0
-2
31.
Bosna Visoko-moštre
Mlađe kadetkinje A -27
1
0
0
-2
32.
Bosna Visoko-moštre
Mlađe kadetkinje A -27
1
0
0
-2
Kadetkinje
Rb.
Takmičar
Klub
Kategorija
Bor
Pob
Bod
Raz
1.
Shenron
Kadetkinje A +59
3
3
4
4
2.
Monter
Kadetkinje A -47
3
3
4
3
3.
Novi Grad Sarajevo
Kadetkinje A -37
2
2
4
4
4.
Novi Grad Sarajevo
Kadetkinje A -59
2
2
4
3
5.
Monter
Kadetkinje A -55
2
2
4
3
6.
Šampion
Kadetkinje A -51
2
2
4
3
7.
Bugojno
Kadetkinje A -44
2
2
4
3
8.
Eurosped
Kadetkinje A -41
2
2
2
2
9.
Poskok PosuŠje
Kadetkinje A -51
3
2
4
0
10.
Eurosped
Kadetkinje A -47
3
2
2
0
11.
Dragon
Kadetkinje A -55
2
1
3
1
12.
Nur
Kadetkinje A -44
2
1
3
1
13.
Forteca KorČula
Kadetkinje A -47
2
1
3
0
14.
Kwon Klopče
Kadetkinje A -41
2
1
2
1
15.
Iskra
Kadetkinje A +59
2
1
2
0
16.
Eurosped
Kadetkinje A +59
2
1
2
0
17.
Bugojno
Kadetkinje A -55
2
1
2
0
18.
Eurosped
Kadetkinje A -44
2
1
2
0
19.
Shenron
Kadetkinje A -59
2
1
1
-1
20.
Olimpic Sarajevo
Kadetkinje A -55
3
1
4
2
21.
Bugojno
Kadetkinje A +59
3
1
2
2
22.
Eurosped
Kadetkinje A -51
2
0
1
-1
23.
Eurosped
Kadetkinje A -51
1
0
1
-1
24.
Šampion
Kadetkinje A -51
1
0
1
-1
25.
Ulcinj
Kadetkinje A -47
1
0
1
-1
26.
Zenica
Kadetkinje A -41
1
0
1
-1
27.
Monter
Kadetkinje A -47
1
0
0
0
28.
Redpower Team
Kadetkinje A -47
1
0
0
0
29.
Eurosped
Kadetkinje A +59
1
0
0
-2
30.
Rudar
Kadetkinje A +59
1
0
0
-2
31.
Šampion
Kadetkinje A +59
1
0
0
-2
32.
Monter
Kadetkinje A -59
1
0
0
-2
33.
Poskok Kočerin
Kadetkinje A -55
1
0
0
-2
34.
Novi Grad Sarajevo
Kadetkinje A -55
1
0
0
-2
35.
Redpower team
Kadetkinje A -55
1
0
0
-2
36.
Alfa
Kadetkinje A -47
1
0
0
-2
37.
Victory
Kadetkinje A -44
1
0
0
-2
38.
Victory
Kadetkinje A -44
1
0
0
-2
39.
Bugojno
Kadetkinje A -41
1
0
0
-2
40.
Eurosped
Kadetkinje A -37
1
0
0
-2
41.
Zenica
Kadetkinje A -37
1
0
0
-2
Juniorke
Rb.
Takmičar
Klub
Kategorija
Bor
Pob
Bod
Raz
1.
Victory
Juniorke +68
1
1
2
2
2.
Bugojno
Juniorke -68
1
1
2
2
3.
Redpower Team
Juniorke -59
1
1
2
2
4.
Victory
Juniorke -55
1
1
2
2
5.
Forteca KorČula
Juniorke -52
1
1
2
1
6.
Novi Grad Sarajevo
Juniorke -52
1
0
1
-1
7.
H Hvojnica
Juniorke +68
1
0
0
-2
8.
Poskok Kočerin
Juniorke -68
1
0
0
-2
9.
Zenica
Juniorke -59
1
0
0
-2
10.
Bugojno
Juniorke -55
1
0
0
-2
Za sve dodatne informacije u vezi prijava takmičara pozovite:
Vedran Ćubela, +387 63 407 544.
Video Replay:
Almedin Bahtanović, +387 61 775 011.