Trenutno smo nedostupni...

Informacije o turniru

Rezultati i plasman takmičara
Borbe
Vrtićanci A - 24
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Niko Krešić - Cro Star
2.
Christo Radionov - Forteca KorČula
3.
Toma Rozić - Zrinjski
3.
Marin Čuljak - Zrinjski
Vrtićanci A - 27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Filip Vukoja - Poskok Kočerin
2.
Petar Hrgić - Magone Livno
3.
Filip Bilić - Magone Livno
3.
Ante Šetka - Zrinjski
Vrtićanci A - 30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Luka Martinac - Zrinjski
2.
Fran Ćavar - Cro Star
3.
Gabriel Aleksandar Ćeško - Cro Star
Vrtićanci A - 33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jozo Sliško - Koryo Tg
2.
Luka Tolj - Forteca KorČula
3.
Slavko LonČar - Poskok PosuŠje
3.
Jozo Bakula - Poskok PosuŠje
Vrtićanci A - 36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Vinko Mihaljević - Magone Livno
2.
Mateo Madunić - Koryo Tg
Mlađi kadeti B -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ivano Cvjetković - H Hvojnica
2.
Franko Šeparović - Forteca KorČula
3.
Marko Bakula - Poskok PosuŠje
3.
Danijel Urošević - Magone Livno
Mlađi kadeti A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marko Ištuk - Magone Livno
2.
Marko Šetka - Zrinjski
Mlađi kadeti B -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ivan Brdar - Magone Livno
2.
David Bevanda - Cro Star
3.
Stanko Ćavar - Poskok Kočerin
Mlađi kadeti B -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ante Leto - Koryo Tg
2.
Tomislav Falak - Čapljina
3.
Tomislav Senjak - Poskok PosuŠje
3.
Marko Bevanda - Cro Star
Mlađi kadeti B -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nikša Keškić - Magone Livno
2.
Karlo Zovko - Poskok Kočerin
3.
Marino Maganić - Magone Livno
3.
Karlo Mihaljević - Magone Livno
Mlađi kadeti A -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Romano Blažević - Zrinjski
Mlađi kadeti B -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marin Musa - H Hvojnica
2.
Imran Hadžić - Koryo Tg
Mlađi kadeti A -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Petar Protrka - Poskok PosuŠje
2.
Ivan Ćavar - Magone Livno
3.
Imran Tucakovic - Iskra
Mlađi kadeti B +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Stipe Renić - K BuŠko Blato
2.
Ivano Nikšić - Čapljina
3.
David Rezo - Cro Star
3.
Slavko Marinčić - Cro Star
Kadet A -45
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Boris GavriĆ - Poskok PosuŠje
2.
Luka Renić - K BuŠko Blato
3.
Emin Mehić - Magone Livno
Kadet B -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Roko Rozić - Zrinjski
2.
Marko Čuljak - Cro Star
Kadet B -53
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amar Bukvić - Koryo Tg
2.
Leo Pergegaj - Forteca KorČula
Kadet A -57
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adrian Knežević - Magone Livno
2.
Roko Baković - Zrinjski
Kadet A -61
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dominik JukiĆ - Poskok PosuŠje
2.
Josip Bevanda - Cro Star
3.
Ivan Skoko - Cro Star
Kadet A +65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Antonio Rezo - Cro Star
2.
Nikola Ćavar - Magone Livno
3.
Ante Barišić - Šujica
Juniori -63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Pero Majdančić - Koryo Tg
Juniori -73
Rb.
Takmičar - Klub
1.
David Julian Gavranić - Forteca KorČula
Juniori +78
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Matej Križanac - Koryo Tg
Seniori Olympic -68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marin Pandža - Cro Star
Seniori Olympic +80
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Matej Križanac - Koryo Tg
Vrtićanke A -24
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marija SabljiĆ - Poskok Kočerin
2.
Sara Feketija - Forteca KorČula
3.
Marita Perić - Koryo Tg
Vrtićanke A -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nika Korunić - Forteca KorČula
2.
Mia Drežnjak - Cro Star
3.
Lucija Mlinarević - Čapljina
3.
Monika Kapulica - K BuŠko Blato
Vrtićanke A -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Elena Zrno - Šujica
2.
Matijana Stanić - Koryo Tg
3.
Franciska Jolić - Koryo Tg
3.
Lucija BaraĆ - Poskok PosuŠje
Vrtićanke A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marta Ivana Katalinić - Forteca KorČula
2.
Roza Rita SaviĆ - Poskok Kočerin
3.
Marija Barišić - Šujica
Vrtićanke A -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ana Feketija - Forteca KorČula
2.
Lucija UdoviČiĆ - Poskok Kočerin
Vrtićanke A -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Petra Bukvić - Cro Star
2.
Iva Marinčić - Cro Star
Mlađe kadetkinje B -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Božana Mioč - Magone Livno
2.
Emanuela Martinović - Čapljina
3.
Ena Dalić - Magone Livno
3.
Mia BegiĆ - Poskok PosuŠje
Mlađe kadetkinje B -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Antonia Šegedin - Forteca KorČula
2.
Kristina Kapulica - K BuŠko Blato
Mlađe kadetkinje A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Merjem Mehić - Magone Livno
2.
Asta Šesto - Magone Livno
Mlađe kadetkinje B -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Gordana Radaš - Magone Livno
2.
Anđelina Brzović - Šujica
3.
Lota Štahan - Forteca KorČula
3.
Gabriela Mioč - Šujica
Mlađe kadetkinje B -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Iris Korunić - Forteca KorČula
2.
Lea Krešić - Cro Star
3.
Matija KoŽul - Poskok Kočerin
3.
Ema BaŠiĆ - Poskok PosuŠje
Mlađe kadetkinje B -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Petra Lauš - Magone Livno
2.
Filipa Bakula - Poskok PosuŠje
Mlađe kadetkinje A -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Petra Martinac - Zrinjski
2.
Iva Šetka - Zrinjski
3.
Marta Barbarić - H Hvojnica
Mlađe kadetkinje B -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Matea SabljiĆ - Poskok Kočerin
2.
Jelena Ćeško - Cro Star
Mlađe kadetkinje A -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nika Dragović - Zrinjski
2.
Dijana Ćosić - Magone Livno
Mlađe kadetkinje A -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Katja Balta - Magone Livno
2.
Barbara Oroz - H Hvojnica
3.
Lana Šunjić - Cro Star
Mlađe kadetkinje B -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Iva Marić - Cro Star
2.
Ena Tereza Mioč - Šujica
Mlađe kadetkinje B -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Eva Bogoje - Forteca KorČula
2.
Ana Pašalić - Šujica
3.
Medina Sjekirica - Čapljina
3.
Sara SabljiĆ - Poskok Kočerin
Mlađe kadetkinje B +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Gloria Eldić - Čapljina
2.
Petra BanoŽiĆ - Poskok Kočerin
3.
Petra LonČar - Poskok PosuŠje
3.
Anđela Valjan - Čapljina
Kadetkinje A -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adela Fafulovic - Iskra
2.
Ita Šesto - Magone Livno
Kadetkinje B -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nina Golemac - Zrinjski
2.
Matija Čirko - Koryo Tg
3.
Ivana Vukoja - Poskok Kočerin
Kadetkinje B -44
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ana Drežnjak - Cro Star
Kadetkinje A -44
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anamarija MiliČeviĆ - Poskok PosuŠje
2.
Zora Landeka - Koryo Tg
3.
Antonija Vukoja - Poskok Kočerin
Kadetkinje B -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Karla Barišić - Šujica
2.
Lea IvankoviĆ - Poskok Kočerin
Kadetkinje A -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marta GrubiŠiĆ - Poskok PosuŠje
2.
Adina Šehić - Forteca KorČula
3.
Iva Boras - Čapljina
3.
Karla Zaro - Forteca KorČula
Kadetkinje A -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Darija Sučić - K BuŠko Blato
2.
Anamarija GaŠpar - Poskok Kočerin
3.
Antea Zrno - Šujica
3.
Ana BaŠiĆ - Poskok PosuŠje
Kadetkinje A -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ivana Ćavar - Šujica
Kadetkinje B -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sumeja Tiro - Koryo Tg
2.
Anja Tomić - Koryo Tg
3.
Klara UdoviČiĆ - Poskok Kočerin
Juniorke -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Martina GaŠpar - Poskok Kočerin
2.
Merima Šehić - Forteca KorČula
3.
Ivana Kapulica - K BuŠko Blato
Juniorke +68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ružica Križanac - Koryo Tg

Kick
Kick (muški) -7 (2016)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Fran Ćavar - Cro Star
2.
Slavko LonČar - Poskok PosuŠje
Kick (muški) -6 (2015)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Niko Krešić - Cro Star
2.
Gabriel Aleksandar Ćeško - Cro Star
3.
Ivan Bakula - Poskok PosuŠje
Kick (muški) -5 (2014)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Filip Vukoja - Poskok Kočerin
2.
Ivan Jelić - Cro Star
3.
Christo Radionov - Forteca KorČula
3.
Jakov Lucović - Cro Star
Kick (muški) -4 (2013)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Matej Maslać - Cro Star
2.
Ante Milićević - Cro Star
3.
David Rezo - Cro Star
3.
Luka Draško - Čapljina
Kick (muški) -3 (2012)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Stanko Ćavar - Poskok Kočerin
2.
Marko Bošnjak - Cro Star
3.
Slavko Marinčić - Cro Star
3.
Luka Čuljak - Cro Star
Kick (muški) -2 (2011)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Arslan Zubović - Čapljina
2.
Petar RomiĆ - Poskok PosuŠje
3.
Marko Zovko - Poskok Kočerin
3.
Karlo Zovko - Poskok Kočerin
Kick (muški) -1 (2010)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marko Čuljak - Cro Star
2.
Josip Milićević - Cro Star
3.
Leo Pergegaj - Forteca KorČula
3.
Lukša Krističević - Forteca KorČula
Kick Zenski 2017/2016
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sara Savić - Poskok Kočerin
2.
Ruža Bule - Čapljina
Kick (ženski) -7 (2016)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Iva Marinčić - Cro Star
2.
Mirna Lukač - Šujica
Kick (ženski) -6 (2015)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marija SabljiĆ - Poskok Kočerin
2.
Lucija UdoviČiĆ - Poskok Kočerin
3.
Nika Korunić - Forteca KorČula
3.
Sara Feketija - Forteca KorČula
Kick (ženski) -5 (2014)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mia Drežnjak - Cro Star
2.
Petra Bukvić - Cro Star
3.
Viktorija Kvesić - Poskok Kočerin
3.
Lara Martinović - Čapljina
Kick (ženski) -4 (2013)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
AnĐa TomiĆ - Poskok PosuŠje
2.
Petra UdoviČiĆ - Poskok Kočerin
3.
Paula BegiĆ - Poskok PosuŠje
3.
Veronika Sabljo - Poskok PosuŠje
Kick (ženski) -3 (2012)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jelena Ćeško - Cro Star
2.
Iva Marić - Cro Star
3.
Antonia Šegedin - Forteca KorČula
3.
Petra LonČar - Poskok PosuŠje
Kick (ženski) -2 (2011)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Iris Korunić - Forteca KorČula
2.
Lea Krešić - Cro Star
3.
Eva Bogoje - Forteca KorČula
3.
Nikol Marić - Cro Star
Kick (ženski) -1 (2010)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Samra Horman - Iskra
2.
Adina Šehić - Forteca KorČula
3.
Lucija Dajak - Forteca KorČula
3.
Ana Drežnjak - Cro Star
Za sve dodatne informacije u vezi prijava takmičara pozovite:
Vedran Ćubela, +387 63 407 544.
Video Replay:
Almedin Bahtanović, +387 61 775 011.