Trenutno smo nedostupni...

Informacije o turniru

APR
09

Turnir

Prvenstvo Federacije BiH

Uslovi za učestvovanje:
Zenica - Gradska Arena Husein Smajlović , Zenica
Završena
Rezultati i plasman takmičara
Borbe
Mlađi kadeti A -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Erol Brkić - Team Čelik
2.
Ahmed Šabanović - Novi Grad Sarajevo
3.
Emin Arnaut - Jale
3.
Damir Gačanin - Šampion
Mlađi kadeti A -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amar Odobašić - Nur
2.
Vedad Derjahović - Nur
3.
Berin Mujkić - Alfa
3.
Omar Modronja - Novi Grad Sarajevo
Mlađi kadeti A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Eldar Kubat - Rudar
2.
Eldar Čolak - Nur
3.
Mujanović Hamza - Jale
3.
Tarik PatkoviĆ - Jale
Mlađi kadeti A -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dženad Hrustić - Zenica
2.
Adin Grahic - Rudar
3.
Azur Agicic - Rudar
3.
Emin Tabak - Jale
Mlađi kadeti A -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Davud Musija - Rudar
2.
Anas Tukar - Bugojno
3.
Bakir AliĆ - Jale
3.
Sami Beganović - Kwon Klopče
Mlađi kadeti A -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Deni Hodžić - H Fojnica
2.
Nedim Alibalic - Tešanj
3.
Denial Mimic - K Crni Labudovi Visoko
3.
Faris Katkić - Victory
Mlađi kadeti A -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emre BehaderoviĆ - Jale
2.
Hamed DŽafo - Jale
Mlađi kadeti A -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Faris Alagić - Start
2.
Imran Tucakovic - Iskra
Mlađi kadeti A +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sandro Plavšic - Rudar
2.
Eldan Varka - H Fojnica
3.
Benjamin Husagic - Rudar
3.
Ali Neal Srnja - Fokus
Kadet A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Fran Mirko Pervan - Magone Livno
2.
Adin Kobilica - Jale
Kadet A -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ahmed Mukača - Šampion
2.
Omer Mehmedovic - Tešanj
3.
Sadin Turudija - Novi Grad Sarajevo
3.
Eman Direk - Jale
Kadet A -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nail Alic - Tešanj
2.
Emrah Becirovic - Šampion
3.
Benjamin Gačanin - Šampion
3.
Nermin Husejinovic - K Crni Labudovi Visoko
Kadet A -45
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ahmed Dizdar - Šampion
2.
Faruk Bizović - Šampion
3.
Hanan Jusufović - Jale
Kadet A -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ismir Kovač - Nur
2.
Tarik Sutrović - Novi Grad Sarajevo
3.
Ajnur Dizdarević - Zenica
3.
Tarik Krećo - Fokus
Kadet A -53
Rb.
Takmičar - Klub
1.
David MiliĆeviĆ - Poskok PosuŠje
2.
Emin Demić - Novi Grad Sarajevo
3.
Samir Andelija - Novi Grad Sarajevo
Kadet A -57
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tin Jurešić - Kwon Klopče
2.
Josip Bevanda - Cro Star
3.
Velid Arnaut - Jale
3.
Roko Baković - Zrinjski
Kadet A -61
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Afan Demirovic - Šampion
2.
Tomica Zrno - Šujica
3.
Dominik JukiĆ - Poskok PosuŠje
Kadet A +65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nino Šeremet - Magone Livno
2.
Senad Husetović - Jale
Juniori -48
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anes Cosic - Rudar
2.
Rijad Sacic - Rudar
3.
Amar Kozlo - Rudar
Juniori -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ahmed Čavrk - Olimpic Sarajevo
2.
Riad Kozic - Željezničar
3.
Osman Adilović - Bosna Visoko-moštre
Juniori -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hamza Bahtanović - Šampion
2.
Muhamed Caluk - Rudar
Juniori -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Fahrudin Adilovic - Bosna Visoko-moštre
2.
Enis Zec - Shenron
3.
Ahmed Kadric - Rudar
3.
Ante Kovač - K BuŠko Blato
Juniori -63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Benjamin Husić - Novi Grad Sarajevo
2.
Abdullah Bejtić - Olimpic Sarajevo
3.
Benjamin Ibrahimkadic - Tešanj
3.
Mihael Kovač - K BuŠko Blato
Juniori -68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ivica Mihaljević - Magone Livno
2.
Muhamed Đonko - Novi Grad Sarajevo
3.
Faris Korjenic - Željezničar
3.
Advan Gackic - Željezničar
Juniori -73
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Rijad Ahmic - K Crni Labudovi Visoko
2.
Nedim Lisak - Bosna Visoko-moštre
3.
Admir Dželilović - Shenron
3.
Leon Skenderović - Shenron
Juniori -78
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anes Borić - Novi Grad Sarajevo
Juniori +78
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emir Radeljaš - Novi Grad Sarajevo
2.
Ahmed Smajović - Novi Grad Sarajevo
3.
Imad Lisica - Šampion
3.
Davud Duvnjak - Shenron
Seniori -58
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hamza Bahtanović - Šampion
2.
David Bašić - Student
Seniori -63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ibrahim Đonko - Novi Grad Sarajevo
2.
Eman Sarić - Šampion
Seniori -68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Igor Gavrić - Student
3.
Matej Orlović - Magone Livno
Seniori -74
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sadmir Habibović - Novi Grad Sarajevo
2.
Amar Hadžagić - Novi Grad Sarajevo
3.
Alem Tursum - Rudar
Seniori -80
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nedžad Husić - Novi Grad Sarajevo
2.
Erol Nuci - Mladost
3.
Ilija JukiĆ - Poskok PosuŠje
Seniori +87
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dženan Kozić - Centar Hadžići
Mlađe kadetkinje A -24
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Esma Hasanovic - Tešanj
2.
Emra Durmić - Victory
Mlađe kadetkinje A -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ajsa Nur Spahic - Šampion
2.
Nadja Gojak - Šampion
3.
Amina Ahmic - Tešanj
3.
Lamija Helja - Nur
Mlađe kadetkinje A -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Esma Hajdarpašić - Victory
2.
Amina Šahinović - Nur
3.
Ema Mahmutović - Victory
3.
Đena Delić - Nur
Mlađe kadetkinje A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amanda Hukić - H Fojnica
2.
Anida Mijoč - Nur
3.
Sumeja Ceman - Tešanj
3.
Dzejna Pušćul - Nur
Mlađe kadetkinje A -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Aylin Šarotić - Šampion
2.
Edita Omic - Tešanj
3.
Ema Kadric - Rudar
3.
Esma Pašalić - Jale
Mlađe kadetkinje A -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hatidža Alijagić - Novi Grad Sarajevo
2.
Iva Šetka - Zrinjski
3.
Mirana Turalic - Tešanj
3.
Belma Ceman - Tešanj
Mlađe kadetkinje A -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Isra Zuban - Nur
2.
Merjem Rabihic - Tešanj
Mlađe kadetkinje A -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sara Matić - Čapljina
2.
Nejra Ibrahimkadic - Tešanj
3.
Barbara Oroz - H Fojnica
Mlađe kadetkinje A -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Uma Salkić - Zenica
2.
Ilma Elkaz - Shenron
Kadetkinje A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adela Fafulovic - Iskra
2.
Hena Melez - Novi Grad Sarajevo
3.
Asija Spahić - Zenica
Kadetkinje A -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Laura Kujačić - Novi Grad Sarajevo
2.
Irma Kulačić - Kwon Klopče
3.
Adina Kobilica - Jale
Kadetkinje A -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ejla Makaš - Novi Grad Sarajevo
2.
Esma Perišić - Novi Grad Sarajevo
3.
Kristina Pržulj - Željezničar
3.
Merima Škulj - Nur
Kadetkinje A -44
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sara Džafić - Novi Grad Sarajevo
2.
Amina Hajdarpašić - Victory
3.
Nejla Kriještorac - Alfa
3.
Anida Cogo - Jale
Kadetkinje A -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Esma Bahtanović - Šampion
2.
Antea Zrno - Šujica
3.
Amina Selimović - Victory
Kadetkinje A -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adna Berbić - Nur
2.
Darija Sučić - K BuŠko Blato
3.
Nika Šunjić - Student
3.
Ružica Pavić - K BuŠko Blato
Kadetkinje A -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anja Hrgić - Novi Grad Sarajevo
2.
Ivana Ćavar - Šujica
3.
Lamija Alihodžić - Iskra
3.
Lejna Kos - Željezničar
Kadetkinje A -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lucija MiliČeviĆ - Poskok PosuŠje
2.
Katarina Tolo - Magone Livno
3.
Ilma Ražanica - Novi Grad Sarajevo
Kadetkinje A +59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emina Hajdarpašić - Victory
2.
Amna Smajic - Iskra
Juniorke -46
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Matea Bojić - Olimpic Sarajevo
2.
Jozefina Krišto - K BuŠko Blato
3.
Lana Zlatarević - Orašje
Juniorke -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Saša V. Knežević - Magone Livno
3.
Ilajda Zahirović - Novi Grad Sarajevo
Juniorke -52
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ivana Kraišnik - Novi Grad Sarajevo
2.
Sajra Kajević - Bosna Visoko-moštre
3.
Katarina Kapulica - K BuŠko Blato
3.
Lejla Mustafic - Tešanj
Juniorke -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marija Orlović - Magone Livno
2.
Džejna Hamzić - Novi Grad Sarajevo
3.
Rafaela Čutura - Poskok PosuŠje
3.
Amina Sarač - Victory
Juniorke -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nihada Hodzic - Tešanj
2.
Ema Kuric - Željezničar
3.
Emina Hopovac - Olimpic Sarajevo
3.
Fiilipa BaŠiĆ - Poskok PosuŠje
Juniorke -63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sara Pidro - Bugojno
2.
Ella Nuci - Mladost
3.
Nejira Mulahmetović - Victory
3.
Antea KraljeviĆ - Poskok PosuŠje
Juniorke -68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Iman Đaltur - Željezničar
2.
Ejla Goro - Željezničar
3.
Nika Vukoja - Poskok Kočerin
3.
Merjem Omerinović - Bugojno
Juniorke +68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amina Hrvat - Bosna Visoko-moštre
2.
Šejla Ćatić - Novi Grad Sarajevo
3.
Lamija Bektaš - Jale
3.
Sumejja Gec - Šampion
Seniorke -62
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sara Tičinović - Magone Livno
2.
Hana Hajdarpašić - Victory
Seniorke -67
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nadina Mehmedovic - Tešanj
Seniorke +73
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Merjema Fejzić - Nur
2.
Lamija Husić - Alfa
3.
Amra Silnović - Alfa

Kick
Za sve dodatne informacije u vezi prijava takmičara pozovite:
Vedran Ćubela, +387 63 407 544.
Video Replay:
Almedin Bahtanović, +387 61 775 011.