Trenutno smo nedostupni...

Informacije o turniru

APR
09

Turnir

Prvenstvo Federacije BiH

Uslovi za učestvovanje:
Zenica - Gradska Arena Husein Smajlović , Zenica
Završena

Borbe

Mlađi kadeti
Rb.
Takmičar
Klub
Kategorija
Bor
Pob
Bod
Raz
1.
Team Čelik
Mlađi kadeti A -27
4
4
111
63
2.
Rudar
Mlađi kadeti A -33
3
3
109
74
3.
Zenica
Mlađi kadeti A -36
3
3
81
44
4.
Nur
Mlađi kadeti A -30
3
3
80
68
5.
Rudar
Mlađi kadeti A +51
2
2
48
35
6.
Rudar
Mlađi kadeti A -39
2
2
39
22
7.
H Fojnica
Mlađi kadeti A -43
2
2
32
21
8.
Start
Mlađi kadeti A -51
1
1
21
11
9.
Jale
Mlađi kadeti A -47
1
1
15
8
10.
Nur
Mlađi kadeti A -33
3
2
82
32
11.
Novi Grad Sarajevo
Mlađi kadeti A -27
3
2
75
16
12.
Nur
Mlađi kadeti A -30
3
2
29
3
13.
Jale
Mlađi kadeti A -27
2
1
69
15
14.
Alfa
Mlađi kadeti A -30
2
1
47
18
15.
Šampion
Mlađi kadeti A -27
2
1
47
17
16.
Rudar
Mlađi kadeti A -36
2
1
43
11
17.
Tešanj
Mlađi kadeti A -43
2
1
33
5
18.
Kwon Klopče
Mlađi kadeti A -39
2
1
31
-8
19.
Novi Grad Sarajevo
Mlađi kadeti A -30
2
1
30
-1
20.
Bosna Visoko-moštre
Mlađi kadeti A -30
2
1
27
14
21.
Rudar
Mlađi kadeti A -36
2
1
26
8
22.
H Fojnica
Mlađi kadeti A +51
2
1
25
6
23.
Bugojno
Mlađi kadeti A -39
2
1
21
4
24.
Bugojno
Mlađi kadeti A -27
1
0
33
-22
25.
Novi Grad Sarajevo
Mlađi kadeti A -39
1
0
16
-1
26.
Zrinjski
Mlađi kadeti A -30
1
0
14
-20
27.
Fokus
Mlađi kadeti A +51
1
0
13
-19
28.
Iskra
Mlađi kadeti A -51
1
0
10
-11
29.
Jale
Mlađi kadeti A -27
1
0
10
-22
30.
Jale
Mlađi kadeti A -33
1
0
10
-27
31.
Jale
Mlađi kadeti A -30
1
0
9
-20
32.
Šampion
Mlađi kadeti A -33
1
0
9
-22
33.
Victory
Mlađi kadeti A -43
1
0
8
-15
34.
Jale
Mlađi kadeti A -47
1
0
7
-8
35.
Jale
Mlađi kadeti A -36
1
0
7
-22
36.
Shenron
Mlađi kadeti A -33
1
0
6
-17
37.
Jale
Mlađi kadeti A -30
1
0
6
-41
38.
Jale
Mlađi kadeti A -27
1
0
5
-22
39.
Jale
Mlađi kadeti A -30
1
0
4
-21
40.
Start
Mlađi kadeti A -36
1
0
3
-20
41.
Rudar
Mlađi kadeti A +51
1
0
3
-22
42.
Jale
Mlađi kadeti A -27
1
0
3
-23
43.
Jale
Mlađi kadeti A -33
1
0
3
-40
44.
Olimpic Sarajevo
Mlađi kadeti A -36
1
0
2
-21
45.
K Crni Labudovi Visoko
Mlađi kadeti A -43
1
0
1
-11
46.
Jale
Mlađi kadeti A -39
1
0
1
-17
47.
Jale
Mlađi kadeti A -27
1
0
0
-22
Kadeti
Rb.
Takmičar
Klub
Kategorija
Bor
Pob
Bod
Raz
1.
Nur
Kadet A -49
3
3
71
57
2.
Šampion
Kadet A -45
2
2
44
36
3.
Šampion
Kadet A -37
2
2
39
20
4.
Šampion
Kadet A -61
2
2
32
25
5.
Poskok PosuŠje
Kadet A -53
2
2
31
22
6.
Tešanj
Kadet A -41
2
2
17
12
7.
Magone Livno
Kadet A +65
1
1
24
22
8.
Magone Livno
Kadet A -33
1
1
17
4
9.
Kwon Klopče
Kadet A -57
3
2
34
26
10.
Cro Star
Kadet A -57
2
1
29
17
11.
Zenica
Kadet A -49
2
1
28
3
12.
Tešanj
Kadet A -37
2
1
19
-6
13.
Fokus
Kadet A -49
2
1
11
-24
14.
Šampion
Kadet A -41
2
1
8
-8
15.
Novi Grad Sarajevo
Kadet A -49
2
1
7
-13
16.
Bugojno
Kadet A -49
1
0
25
-3
17.
Jale
Kadet A -33
1
0
13
-4
18.
Novi Grad Sarajevo
Kadet A -53
1
0
8
-8
19.
Olimpic Sarajevo
Kadet A -49
1
0
7
-9
20.
K Crni Labudovi Visoko
Kadet A -41
1
0
4
-2
21.
Poskok PosuŠje
Kadet A -61
1
0
4
-5
22.
Šampion
Kadet A -45
1
0
4
-15
23.
Jale
Kadet A -57
1
0
4
-20
24.
Jale
Kadet A -45
1
0
4
-21
25.
Šampion
Kadet A -41
1
0
3
-2
26.
Šujica
Kadet A -61
1
0
3
-20
27.
Zrinjski
Kadet A -57
1
0
3
-23
28.
Jale
Kadet A +65
1
0
2
-22
29.
Novi Grad Sarajevo
Kadet A -53
1
0
1
-14
30.
Novi Grad Sarajevo
Kadet A -37
1
0
0
0
31.
Šampion
Kadet A -49
1
0
0
-11
32.
Jale
Kadet A -37
1
0
0
-14
Juniori
Rb.
Takmičar
Klub
Kategorija
Bor
Pob
Bod
Raz
1.
Bosna Visoko-moštre
Juniori -59
2
2
38
34
2.
K Crni Labudovi Visoko
Juniori -73
2
2
28
21
3.
Olimpic Sarajevo
Juniori -51
2
2
26
25
4.
Novi Grad Sarajevo
Juniori -63
2
2
25
23
5.
Magone Livno
Juniori -68
2
2
25
13
6.
Novi Grad Sarajevo
Juniori +78
2
2
20
20
7.
Rudar
Juniori -48
2
2
8
6
8.
Šampion
Juniori -55
1
1
11
11
9.
Novi Grad Sarajevo
Juniori -78
1
0
0
0
10.
Bosna Visoko-moštre
Juniori -73
3
2
34
-1
11.
Shenron
Juniori -59
3
2
33
-7
12.
Olimpic Sarajevo
Juniori -63
2
1
27
19
13.
Novi Grad Sarajevo
Juniori -68
2
1
21
10
14.
Novi Grad Sarajevo
Juniori +78
2
1
9
3
15.
Rudar
Juniori -59
2
0
0
-24
16.
Rudar
Juniori -59
1
0
15
-1
17.
K BuŠko Blato
Juniori -59
1
0
11
-2
18.
Željezničar
Juniori -68
1
0
8
-9
19.
Šampion
Juniori +78
1
0
6
-3
20.
Shenron
Juniori -73
1
0
6
-9
21.
Tešanj
Juniori -63
1
0
6
-21
22.
H Fojnica
Juniori -73
1
0
5
-8
23.
Željezničar
Juniori -68
1
0
3
-14
24.
Rudar
Juniori -48
1
0
2
-4
25.
K BuŠko Blato
Juniori -63
1
0
2
-21
26.
Shenron
Juniori -73
1
0
1
-3
27.
Bosna Visoko-moštre
Juniori -51
1
0
1
-15
28.
Rudar
Juniori -48
1
0
0
-2
29.
Željezničar
Juniori -51
1
0
0
-10
30.
Rudar
Juniori -55
1
0
0
-11
31.
Shenron
Juniori +78
1
0
0
-20
Seniori
Rb.
Takmičar
Klub
Kategorija
Bor
Pob
Bod
Raz
1.
Novi Grad Sarajevo
Seniori -74
2
2
16
16
2.
Novi Grad Sarajevo
Seniori -80
1
1
24
20
3.
Šampion
Seniori -58
1
1
20
20
4.
Novi Grad Sarajevo
Seniori -63
1
1
19
1
5.
Student
Seniori -68
2
1
5
1
6.
Mladost
Seniori -80
2
1
24
-11
7.
Šampion
Seniori -63
1
0
18
-1
8.
Poskok PosuŠje
Seniori -80
1
0
11
-9
9.
Magone Livno
Seniori -68
1
0
4
-1
10.
Novi Grad Sarajevo
Seniori -74
1
0
0
-6
11.
Rudar
Seniori -74
1
0
0
-10
12.
Student
Seniori -58
1
0
0
-20
Mlađe kadetkinje
Rb.
Takmičar
Klub
Kategorija
Bor
Pob
Bod
Raz
1.
Šampion
Mlađe kadetkinje A -36
3
3
155
115
2.
H Fojnica
Mlađe kadetkinje A -33
3
3
86
38
3.
Šampion
Mlađe kadetkinje A -27
2
2
75
19
4.
Victory
Mlađe kadetkinje A -30
2
2
48
5
5.
Novi Grad Sarajevo
Mlađe kadetkinje A -39
2
2
37
29
6.
Čapljina
Mlađe kadetkinje A -47
2
2
33
19
7.
Tešanj
Mlađe kadetkinje A -24
1
1
30
21
8.
Zenica
Mlađe kadetkinje A -51
1
1
22
20
9.
Nur
Mlađe kadetkinje A -43
1
1
15
15
10.
Nur
Mlađe kadetkinje A -30
3
2
83
46
11.
Tešanj
Mlađe kadetkinje A -36
3
2
82
12
12.
Nur
Mlađe kadetkinje A -27
2
1
76
23
13.
Šampion
Mlađe kadetkinje A -27
2
1
46
-3
14.
Nur
Mlađe kadetkinje A -33
2
1
43
6
15.
Tešanj
Mlađe kadetkinje A -27
2
1
40
1
16.
Jale
Mlađe kadetkinje A -36
2
1
27
-3
17.
Zrinjski
Mlađe kadetkinje A -39
2
1
24
2
18.
Nur
Mlađe kadetkinje A -33
1
0
21
-14
19.
Nur
Mlađe kadetkinje A -30
1
0
19
-3
20.
Rudar
Mlađe kadetkinje A -36
1
0
16
-11
21.
Nur
Mlađe kadetkinje A -33
1
0
15
-10
22.
Jale
Mlađe kadetkinje A -27
1
0
14
-25
23.
H Fojnica
Mlađe kadetkinje A -36
1
0
13
-26
24.
Jale
Mlađe kadetkinje A -27
1
0
12
-15
25.
Tešanj
Mlađe kadetkinje A -33
1
0
11
-20
26.
H Fojnica
Mlađe kadetkinje A -47
1
0
10
-11
27.
Zrinjski
Mlađe kadetkinje A -36
1
0
9
-20
28.
Victory
Mlađe kadetkinje A -24
1
0
9
-21
29.
Tešanj
Mlađe kadetkinje A -39
1
0
8
-9
30.
Victory
Mlađe kadetkinje A -30
1
0
8
-20
31.
Tešanj
Mlađe kadetkinje A -47
1
0
4
-8
32.
Jale
Mlađe kadetkinje A -30
1
0
3
-28
33.
Shenron
Mlađe kadetkinje A -51
1
0
2
-20
34.
Tešanj
Mlađe kadetkinje A -39
1
0
2
-22
35.
Rudar
Mlađe kadetkinje A -36
1
0
2
-67
36.
Tešanj
Mlađe kadetkinje A -43
1
0
0
-15
Kadetkinje
Rb.
Takmičar
Klub
Kategorija
Bor
Pob
Bod
Raz
1.
Novi Grad Sarajevo
Kadetkinje A -41
3
3
81
68
2.
Novi Grad Sarajevo
Kadetkinje A -44
3
3
69
44
3.
Nur
Kadetkinje A -51
3
3
28
19
4.
Šampion
Kadetkinje A -47
2
2
48
39
5.
Novi Grad Sarajevo
Kadetkinje A -55
2
2
34
33
6.
Poskok PosuŠje
Kadetkinje A -59
2
2
21
17
7.
Iskra
Kadetkinje A -33
1
1
25
8
8.
Victory
Kadetkinje A +59
1
1
18
17
9.
Novi Grad Sarajevo
Kadetkinje A -37
1
1
14
3
10.
K BuŠko Blato
Kadetkinje A -51
4
3
81
38
11.
Novi Grad Sarajevo
Kadetkinje A -33
2
1
46
13
12.
Kwon Klopče
Kadetkinje A -37
2
1
41
5
13.
Victory
Kadetkinje A -44
2
1
40
16
14.
Nur
Kadetkinje A -41
2
1
36
-7
15.
Željezničar
Kadetkinje A -41
2
1
28
3
16.
Alfa
Kadetkinje A -44
2
1
28
-3
17.
Šujica
Kadetkinje A -55
2
1
20
-3
18.
Novi Grad Sarajevo
Kadetkinje A -41
2
1
20
-3
19.
Student
Kadetkinje A -51
2
1
17
1
20.
K BuŠko Blato
Kadetkinje A -51
3
1
47
19
21.
Jale
Kadetkinje A -37
1
0
22
-8
22.
Željezničar
Kadetkinje A -55
1
0
11
-8
23.
Šujica
Kadetkinje A -41
1
0
10
-15
24.
Jale
Kadetkinje A -44
1
0
10
-25
25.
Zenica
Kadetkinje A -33
1
0
8
-21
26.
Victory
Kadetkinje A -47
1
0
7
-9
27.
Poskok Kočerin
Kadetkinje A -41
1
0
7
-20
28.
Iskra
Kadetkinje A -44
1
0
6
-19
29.
Victory
Kadetkinje A -51
1
0
6
-20
30.
Poskok Kočerin
Kadetkinje A -51
1
0
4
-18
31.
Dragon
Kadetkinje A -51
1
0
3
-1
32.
Novi Grad Sarajevo
Kadetkinje A -59
1
0
3
-4
33.
Šujica
Kadetkinje A -47
1
0
2
-30
34.
Magone Livno
Kadetkinje A -59
1
0
1
-13
35.
Iskra
Kadetkinje A +59
1
0
1
-17
36.
Šujica
Kadetkinje A -51
1
0
1
-21
37.
Bosna Visoko-moštre
Kadetkinje A -44
1
0
0
-13
38.
Čapljina
Kadetkinje A -51
1
0
0
-17
39.
Iskra
Kadetkinje A -55
1
0
0
-22
40.
Bugojno
Kadetkinje A -41
1
0
0
-26
Juniorke
Rb.
Takmičar
Klub
Kategorija
Bor
Pob
Bod
Raz
1.
Bugojno
Juniorke -63
3
3
64
58
2.
Tešanj
Juniorke -59
3
3
20
11
3.
Olimpic Sarajevo
Juniorke -46
2
2
32
26
4.
Magone Livno
Juniorke -55
2
2
31
22
5.
Bosna Visoko-moštre
Juniorke +68
2
2
19
13
6.
Željezničar
Juniorke -68
2
2
13
11
7.
Novi Grad Sarajevo
Juniorke -52
2
2
13
5
8.
Magone Livno
Juniorke -49
2
1
21
19
9.
Željezničar
Juniorke -59
3
2
37
27
10.
Poskok PosuŠje
Juniorke -55
2
1
28
-3
11.
Poskok PosuŠje
Juniorke -59
2
1
26
10
12.
Victory
Juniorke -59
2
1
20
16
13.
Tešanj
Juniorke -52
2
1
19
9
14.
K BuŠko Blato
Juniorke -52
2
1
18
3
15.
Novi Grad Sarajevo
Juniorke +68
2
1
16
7
16.
Magone Livno
Juniorke -59
2
1
16
-4
17.
Mladost
Juniorke -63
2
1
15
-10
18.
Victory
Juniorke -55
2
1
11
2
19.
Bosna Visoko-moštre
Juniorke -52
2
1
10
3
20.
Željezničar
Juniorke -68
2
1
9
-4
21.
Šampion
Juniorke +68
2
1
9
-6
22.
Novi Grad Sarajevo
Juniorke -55
2
1
6
-2
23.
Olimpic Sarajevo
Juniorke -59
2
1
5
-16
24.
K BuŠko Blato
Juniorke -55
1
0
9
-2
25.
Jale
Juniorke -55
1
0
8
-17
26.
Poskok Kočerin
Juniorke -68
1
0
6
-2
27.
Željezničar
Juniorke -52
1
0
6
-6
28.
Victory
Juniorke -63
1
0
5
-7
29.
K BuŠko Blato
Juniorke -46
1
0
5
-11
30.
Olimpic Sarajevo
Juniorke +68
1
0
4
-3
31.
Šampion
Juniorke -59
1
0
4
-9
32.
Poskok PosuŠje
Juniorke -52
1
0
2
-14
33.
Novi Grad Sarajevo
Juniorke -49
1
0
2
-19
34.
Poskok PosuŠje
Juniorke -63
1
0
2
-20
35.
Bugojno
Juniorke -68
1
0
1
-5
36.
Jale
Juniorke +68
1
0
1
-11
37.
Orašje
Juniorke -46
1
0
1
-15
38.
Bosna Visoko-moštre
Juniorke -63
1
0
1
-21
39.
Magone Livno
Juniorke -59
1
0
0
-5
40.
Poskok Kočerin
Juniorke -59
1
0
0
-10
41.
Zenica
Juniorke -59
1
0
0
-20
Seniorke
Rb.
Takmičar
Klub
Kategorija
Bor
Pob
Bod
Raz
1.
Nur
Seniorke +73
2
2
22
22
2.
Magone Livno
Seniorke -62
1
1
20
20
3.
Alfa
Seniorke +73
1
0
0
-10
4.
Alfa
Seniorke +73
1
0
0
-12
5.
Victory
Seniorke -62
1
0
0
-20
Za sve dodatne informacije u vezi prijava takmičara pozovite:
Vedran Ćubela, +387 63 407 544.
Video Replay:
Almedin Bahtanović, +387 61 775 011.